Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw słuchawkowy


Recommended Posts

Czy ktoś z Was miał kontakt z zestawem słuchawkowym Radmoru? Jak sprawuje się w porównaniu do Bowmana i jak ogólnie się go nosi, gdyż siatka zakrywa sporą część głowy. Na kilku zdjęciach widać panów z 1.PSK. Natomiast żandarmi w Czadzie w zestawach Bowman. Ile może kosztować taki zestaw? Osobiście podoba mi się drugi przycisk PTT, który umożliwia włączanie się do rozmowy bez odrywania ręki od karabinka. Tutaj kilka zdjęć owego zestawu.

zdjecie_2089_23491.jpg

ws_2.jpg

Edited by johny89
Link to post
Share on other sites

Skłaniałbym się ku opinii że tego zestawu nikt nie kupi - powód? Panowie z Radmoru sa wyjątkowo nieelastyczni w sprawie sprzedawania sprzętu wojskowego cywilom.

Chciałem u nich kupić gniazdko Amphenol, ale oczywiście zaczęły się pytania skąd mam zestaw słuchawkowy z wojskową wtyczką itp itd.

Generalnie nic nie chcą sprzedawać.

Inna sprawa, że takie zestaw do tanich należał nie będzie, swego czasu chciałem gdzieś kupić profesjonalny przycisk PTT to jak jedna z firm zaserwowała mi cenę 1000 zł za kawałek plastiku, parę blaszek i drucików to szybko mi takie pomysły uciekły z głowy.

Link to post
Share on other sites
dzień dobry

 

W związku z otrzymanym zapytaniem o zestawy nagłowne 01316 prosimy o podanie dokładniejszych dany

dotyczących odbiorcy wymienionego sprzętu. Gdyż jest to sprzęt kompletujący urządzenia wojskowe.

Po otrzymaniu danych złożymy ofertę cenową na zestawy 01316.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...