Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PanzerFaust III - Zlot Szczecin


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14 Sierpnia:

 

10.00 - 23.00 - Rejestracja uczestników.

18.00 - 20.00 - Liga HeavyShit. (Przewidziane nagrody)

20.00 - 21.00 - NapoleonFaust

21.30 - Odprawa Dowódców.

 

15 Sierpnia:

 

7.00 - Pobudka.

8.00 - Zbiórka, wprowadzenie, oznaczenie stron.

10.00 - Rozpoczęcie rozgrywki.

19.00 - Zakończenie rozgrywki.

19.30 - Obiadokolacja zapewniona przez organizatora (grochówka + chleb) .

21.00 - Impreza integracyjna.

 

16 Sierpnia

 

10.00 - Oficjalne zakończenie zlotu.

Link to post
Share on other sites

Po traileru już widać poziom i profesjonalizm imprezy !

Nie skłamię, jeśli powiem, że Panzerfaust to najbardziej klimatyczny zlot asg w Polsce !

Zachęcam do zapisywania się, jeszcze tydzień dla spóźnialskich pozostał ! :)

Link to post
Share on other sites

Za trajler pełen SZACUNEK Koledzy. Naprawdę pokazaliście jak to powinno się robić, pomimo braku profesjonalnego studia. Nie skłamię jeśli stwierdzę, że to najlepszy wstęp do zlotu/imprezy/scenariusza ersoftowego jaki widziałem.

 

Czapka z głowy i oby dalej też tak było :).

Link to post
Share on other sites

Do wszystkich osób które uczestniczyć będą w Zlocie PanzerFaust III:

 

Na forum pojawiła się mechanika obowiązująca podczas rozgrywki. Znajomość mechaniki jest obowiązkowa, więc zachęcamy do zapoznania się z tematem.

 

Mechanika:

 

http://sfora.tox.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=1592

 

 

Mapa Terenu:

 

http://sfora.tox.pl/phpBB2/viewtopic.php?p=36005

 

 

Zachęcamy też do przeglądnięcia naszych materiałów fabularno - promocyjnych.

 

Trailer:

 

 

Plakat:

 

http://sfora.tox.pl/phpBB2/viewtopic.php?p=36034#36034

 

Gazety stron konfliktu:

 

http://sfora.tox.pl/phpBB2/viewtopic.php?p=35875#35875

 

 

Zapraszamy!

 

J.S.P. Sfora.

Link to post
Share on other sites

Proszę się porejestrować na forum sfory, ponieważ brak zarejestrowanych dowódców oddziałów chrzani reszcie armii działania ;-), że o szeregowych członkach (piękne stwierdzenie ;-) ) nie wspomnę.

Żeby nie było po niku to to min. było do Ciebie Von Zakapior ;-).

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Na terenie obozu podczas trwania całego zlotu nabyć będzie można:

 

- w punkcie cateringowym

 

kiełbasa - 5 zł

karkówka - 10 zł

kaszanka - 5 zł

 

- na stoisku firmowym sklepu "Creazy Bee" - kulki precyzyjne guarder 0,20 0,23 0,25 0,28 w cenie 38 zł za worek 1 kg, oraz drobne części do AEG'ów.

Link to post
Share on other sites

Dzień rozpoczęcia zlotu zbliża się wielkimi krokami, zostało już niespełna pięć dni! Organizatorzy przybywają na miejsce zlotu już w środę, uczestników zapraszamy w piątek z samego rana. Jeżeli dowódcy stron konfliktu odczuwają potrzebę większego wzmocnienia swoich baz zapraszamy nawet we czwartek.

 

Przypominam o obowiązku posiadania dowodu osobistego, który będzie niezbędny podczas rejestracji, oraz znacznika trafienia bez którego nie będzie można wziąć udziału w rozgrywce.

 

1ac79535e5ba7fd1m.jpg

 

f4aacd4f612cfc4fm.jpg

Edited by Sfora_Goose
Link to post
Share on other sites

No i po...

Wielkie podziękowania za organizację rozgrywki, naprawdę udało Wam się dokonać rzeczy WIELKIEJ i nad Nami (graczami) zapanować w dyskretny sposób przez sędziów :-).

Sam scenariusz był rewelacyjny i poprowadzony bardzo dobrze. Grochówa PO rozgrywce to był strzał w 10-tkę. Materiały wydawane dla graczy - 10-tka, organizacja pola rozgrywki - 10-tka.

Szczególnie rozbawiły mnie listy dla wojaków od rodzin, tudzież grup różnego autoramentu ;-).

Bawiłem się ze swoim TF-em rewelacyjnie i dziękuję za ciepłe słowa i pochwały mojej skromnej 8-mej Górskiej, płynące z ust Sztabowców.

Dziękuję mojemu oddziałowi za całą rozgrywkę, następnym razem jak się będziecie tak opierdzielać z wykonywaniem rozkazu "do ataku", to nie będę świecił przykładem do odstrzelenia, tylko się przejdę po krzakach jak NKWD i będzie friendly fire ;-). Dziękuję Wam raz jeszcze szczególnie, że połowę osób widziałem pierwszy raz na oczy i uważam, że wszyscy naprawdę jesteście Świetni i będziemy mieli okazję na niejednej imprezie pobiegać ze sobą raz jeszcze :-).

No i podziękowania dla przeciwników, naprawdę miło było ganiać się po krzakach i wymieniać z Wami kompozytem.

 

Do zobaczenia za Rok, na następnej odsłonie Pancera, pewnie z udziałem "TerminatorówPanzer3" ;-).

 

P.s. Tylko postawcie więcej niż te 3-4 toi-toiki ;-).

Link to post
Share on other sites

 

Szczególnie rozbawiły mnie listy dla wojaków od rodzin, tudzież grup różnego autoramentu ;-).

 

 

Tymczasem oficjalnie pragnę Cię poinformować, że wiecej z Tobą nie piję: dostałem pocztą polową urzędowe wezwanie do zwrotu wątroby ;)

 

Impreza była świetna, a mój dowódca (ten ponury typ, któego cytuję ;)) naprawde wspaniały. Reszta oddziału zresztą też :)

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim uczestnikom za grę, a w szczególności Koledze Marcinowi za transport.

 

Przepraszam Kol. SHAW'a za zamieszaniem wokół mej osoby. :-F

 

Pogoda super, rozgrywka także, no i najważniejsze- Uczestnicy i Organizatorzy, za wniesiony klimat i trud :!:

 

Do zobaczenia za rok

Link to post
Share on other sites

Impreza Super !! Ogólnie organizacja tez niezle. Oddział 8 th Górskiej był najbardziej profesjonalnym oddzialem na calym zlocie. "Łosie 3" -strategiczny team całego zlotu:D :killer: :uśmiech: :killer: :evil: :killer: Co do obozowiska to sadze ze piasek nas pokonal:D Wielkie podziekowania dla kolegów i koleżanki Czarnej MAGDY M. za bardzo dobra atmosfere oraz naszemu dowodzy "ŁOŚ 3" za organizacje wyjazdu:) :uśmiech: Dziekuje organizatorom. Gratuluje Vietnam bohaterskiego lotu na terminatora:D W nastepnym roku bedziemy robic wilcze doły na nich:D Jest co wspominac:) pozdrawiam Wojtek Glogów PS: SZULI wisisz mi za wode 5 szekli:D :twisted:

Edited by muti861
Link to post
Share on other sites

W imieniu KPM dziękuję za udaną imprezę.Wspólnie z SPZ działaliśmy jako oddział Pacemarker.Przeprowadziliśmy atak na bazę Angryku zdobywając ją i sztandar z 8 Górską, który służył jako trofeum do fotek.Ostatni respawn był w naszych rękach do końca uniemożliwiając przeciwnikowi odradzanie się.Ostatni szturm na bazę odparliśmy wspólnie z innymi dzielnymi oddziałami a drugiego terminatora skokiem na tygrysa zadławił dowódca Rangers KPM.

 

Veni , Vidi, Vici .

Edited by Dantee
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...