Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.Mam problem z moją cymką (0.36) z plastikowymi okładzinami otóż replika kupilem z przebiegiem 8k w pełnym stocku. Gdy replika do mnie trafiła odrazu poszedłem postrzelać i sie zdzwiłem ponieważ co 5-ta kulka leciała na 10-15m i spadała a reszta po 60m zdarzały się dziwne odchyły że kulka uderzała w tłumik dzwieku, więc postanowiłem przeczyścić lufe ale to nic nie pomogło dodam że strzelałem z 0,25g PJ. Po dłuższych przemyśleniach stwierdziłem że to wina gumki więc kupiłem gume SYSTEMY do tego precke 6,04 469mm równiez SYSTEMY i kulasy 0,25g Guardery od Krakmanów dodam ze kumpel zamowił ze mna to samo co ja do swojego AK cymy (0.36)drewno. Dzisiaj wszystko nam przyszło i zamontowaliśmy czesci do swoich AK odrazu poszliśmy wypróbować jak wszystko działa i co sie okazało moje AK strzela gorzej niż w stocku a u kumpla śmiga elegancko kulasy leca po lini jedna za drugą u mnie na 10-20m strzela ale zdarzaja się strzały na 70m,celność jest tragiczna kulki lecą w każda strone raz na dół póżniej w lewo,prawo i tak cały czas sam nie wiem co mam zrobić, już 5 razy dzisiaj rozkręcałem komore wymieniałem na stare gumki CYMY,PJ i nic ciągle to samo.

 

Naprawde potrzebuje pomocy bo majówka się zbliza a ja mam niesprawna bron.

Link to post
Share on other sites

Co do szczelności to jest bdb. Teraz rozkreciłem wszystko i do lufy wpuściłem kulke guarderka i zablokowała sie odrazu wydmuchac tez sie nie dało i z ciekawości włozyłem PJ-tke ta przeleciała przez całą lufe.Stawiam że to wina kulek jutro sie okaże. Ej mam pytanko czy na majówce w bornym będzie jakiś sklep asg gdzie dostane dobre kulasy?

Link to post
Share on other sites

Na majówce będzie gunfire na pewno.

 

Odkręć tłumik oraz sprawdź, czy nie masz uszczerbionej dyszy. Dystanser wymień na zaśkę na kawałek izolacji od przewodu głośnikowego 1,5mm

 

P.s. Brzuski na tej aukcji to na prawdę twój AKM ?

Edited by zwierzu93
Link to post
Share on other sites

Na nowej gumce i lufie z tłumika nawet kulki nie wylatują wszystkie się odbijają o niego i tylko mat wytłumiający mi podarły. Co do dystansera to może wymienie dzisiaj i zobacze czy jest poprawa a dysza jak na moje oko jest calutka.

Link to post
Share on other sites

Już wszystko sie wyjaśniło teraz ak strzela wysmienicie z tłumikiem i bez jednak to była wada kulek. Przy zamowieniu u krakmanow dali mi troche gratisowych kulek 0,20g cymy takie po 200kulek paczuszki, wsypałem je do maga i na tych kulasach śmiga pieknie ale są troszke za lekkie. Naszczeście już po problemie dzięki za pomoc i nie polecam kupować kulek Guardera do precki.

Link to post
Share on other sites

Strzeliłem z zdjętym chwytem, pojawiły sie iskry na górze silnika ( w środku, nie przy stykach) nie wiem czy tak ma być.

 

Oprócz spalenizny silnik nie wydaje sie słaby bo i reakcja i rof jest konkretny.

 

Masz jakieś domysły dlaczego mógł sie przykopcić?

 

Lutowałem kable do silnika na kwas wiec może to jest powód spalenizny, po pierwszych strzałach pojawił sie dymek z tego kwasu (specyficzny zapaszek)

Edited by Piotro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...