Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie czytałem wszystkiego. jedno pytanie: jakiej mocy jest stocowa sprezyna w cyma 048M????? m 100??

 

www.taiwangun.pl

Sprężyna 120 m/s plus zamontowany w tłoku aluminiowa tuleja która powoduje większe naprężenie sprężyn co przenosi się na większą siłę wystrzał w przypadku tego modelu 410-420 Fps).

 

Jak widać umiejętność czytania ofert sklepu leży. Jestem ciekaw czy tak samo czytasz warunki gwarancji itd...

Edited by zwierzu93
Link to post
Share on other sites

Oj Zwierzu podajesz koledze błędne informacje i jeszcze się tego uczepi :wink:

 

www.taiwangun.com :mrgreen: a nie .pl ;)

 

Pozdrawiam!

 

Ps nie wiem jak Ty ale ja to już pompuje z tego tematu a na głupoty nie odpowiadam ;) a kiedyś bym się wkurzył...

Edited by Wyborowiec
Link to post
Share on other sites

ehhh mój mózg już nie ogarnia. oczywiście, że .com - jak mogłem taką gafę strzelić

 

P.s. Pompę mam mniej-więcej od początku tematu :) Odpowiadam po to, by na chwilę przestać się śmiać z ludzkiej głupoty wynikającej z braku wnikliwego czytania wszelkich informacji dostarczonych przez sklepy oraz ogólnie panującej na tym forum głupoty oraz lenistwa. WWW.GOOGLE.PL (a nawet jak wpiszesz www.google.com to będzie działało :) ) Ten link na prawdę pomaga - tak samu jak przycisk "przeszukaj tematy" pod ostatnim postem.

 

Pozdrawiam czytających, a przede wszystkim myślących :)

Link to post
Share on other sites

ok. nie mam duzo czasu na czytanie. zadaje krótkie pytanie i tyle. mam ta replike i nie byłem pewien. mam kilka innych pytan ale jak znajde czas to sprawdze. pewnie zajmie mi to z miesiac. niewazne.

 

czytanie w moim przypadku zajmie mi msc z braku czasu. ale dzieki

Link to post
Share on other sites

Panowie, przeczytałem część tematu w poszukiwaniu informacji o żywotności tego gb na M130. Widzę, że część z Was powsadzała tam mocne LiPole. Chciałem zapytać jakie macie przebiegi, po ilu tysiącach(kilku,kilkunastu,kilkudziesięciu) coś padło? Interesuje mnie głównie szkielet i zębatki - zamierzam zaaplikować takowe do swojej repliki. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj chciałem poprawić sobie szczerbinkę (bo jak zwykle lata na wszystkie strony jak żyd po puszczy), więc jak zawsze chciałem lekko odgiąć tą blaszkę, która to pod nią jest i ją dociska. Oczywiście blaszka pękła i tu mam do was pytanie. Czy da się to gdzieś dokupić, bo ja jeszcze nigdzie nie znalazłem?

Link to post
Share on other sites

Piotro, Silnik standard - wyciągany z hk416 jg. Przerabianie jest proste - demontujesz zębatkę (pomoc kolegi - bezcenna) poprzez złapanie zębatki kombinerkami przyłożeniu wybijaka do osi silnika i wybiciu jej ciężkim młotkiem. Następnie skrócenie szlifierką, pilnikiem i czymkolwiek chcesz byle równo. Zębatkę montujesz poprzez mocne uderzenia młotkiem.

Link to post
Share on other sites

Witam,

czytałem że opłaca sie zamontować odrazu sprężynę guardera.

Z powodu braku dostępności na zbrojowni i u krakmanów mam pytanie.

Czy sp120 guardera jest lepsze od m120 np. systemy/madbulla itp?

 

Z góry dziekuje za pomoc

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to ze "da mi fpsy jak stockowa sprężyna" tylko na kilkudziesięciu strzelankach a potem będzie dawać fps jak zwykły m120?? Czyli tez sie zbija? Bo nie rozumiem.

I jeszcze jedno pytanko.

Opłaca sie wsadzić do tego akm'a od razu gumkę systemy?

 

Pozdrawiam.

Tom92

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...