Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rusznica snajperska ASG -wybór itd...


Recommended Posts

Witam!

Stwierdziłem ,że nie chce mi się kupować karabinów jakie każdy może mieć i ogółem być ograniczony kosztami.

Wpadłem więc na pomysł aby zrobić własny karabin /ew. na podstawie jakiegoś (coś z drewnianym łożem).

Będzie to AEG coś podchodzącego do karabinów jak: m700/m40/m24 itp.

 

Wytyczne:

*lufa zew. mieszcząca lufę ok 650mm

*łoże mieszczące gb V2 / v2 long - zastanawiam się jakiego GB użyć by był najwydajniejszy (obciągał tą długą lufę :lol: )

 

Karabin będę robił sam, u siebie w garażu :-P I nie mam dostępu do jakiś wielce profesjonalnych narzędzi. Więc raczej ma on być prosty w budowie.

 

Na razie myślałem nad zestawem:

Mechabox systemy z silnikiem magnum i spr. m170. oraz

komora od m15 KA .

Link to post
Share on other sites

Wypraszam sobie!

Większość została stworzona... nie licząc m82,auga oraz sr-25 (sr25 tylko dla tego że kolega mnie wystawił z zakupem paru pierdół.... )

 

Więc nie gadajcie że złe i niedobre...

 

BTW.

Na razie gromadzę info z czym najlepiej -.-'

To czy to wyjdzie to moja sprawa... Jak już będzie gotowe lub w robocie to się pochwalę na forum :)

Więc zamiast gasić to powinniście pomagać...

Edited by feder91
Link to post
Share on other sites

No patrz... a to ci los...

A ja myślałem - że wpierw się zabierasz finansowo - przeliczasz , gromadzisz fundusze( choćby na start ) a później wypalasz z świetnym pomysłem - POSIADAJĄC już coś do pokazania.

 

Dla przykładu : kolega gurek POKAZAŁ wpierw części - ale resztę miał w REALIZACJI a nie na papierze.

Link to post
Share on other sites

Ja sie nie chce za bardzo wtracac ale czarno widze uzycie jakiegokolwiek elektrycznego gearboxa do produkcji rusznicy...

Jesli mialbym cos takiego robic bylo by to na pewno sprezynowe albo gazowe i glownie opieralbym sie na konstrukcjach bolt action na 1 pocisk. Np modele na .50 BMG.

Moze cos z tych modeli cie zainteresuje:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wielkokalibro...arabin_wyborowy

Edited by Ownage
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...