Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nie mogłem znaleźć tematu na temat tej repliki wiec zakładam. Interesuje mnie replika firmy ASG SSG 69 P2. Opis na MadOnion.pl jest obszerny i zadowalający.

A mianowicie chciałem wiedzieć :

- czy ta replika faktycznie ma wszystkie części wewnętrzne z metalu?

- ile ta replika wytrzyma?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Przepraszam, że odgrzewam temat, ale interesuje mnie ta replika. Chciałbym wiedziec czy opłaca się ją kupowac, jak jest z zasięgiem, celnością, jakie sprawia wrażenie i co najważniejsze jak jest z wytrzymałością. To, że ta replika ma 360fps jest raczej dla mnie plusem, nie myśle o dalszych tuningach.

 

Za wszelkie info dziękuje :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Mam ją, mam. Nieee, nie nadaje się na snajperke. CO NAJWYŻEJ na parasnajperke, aczkolwiek jest cicha. nie pamiętam ile miała zasięgu i jakie skupienie gdyż dosyć dawno zmieniłem lufę na ok. 620mm fi 6.03 i zestaw tuningowy na 520fps. Kojarze ze to było 35-40m, a skupienie nie za dobre. Oprócz tego, ze zgubiłem dystanser i mi hopek przez kilka miechów nie działał ( po HOOY ta mała gumka??? eh...). Naprawiłem dzisiaj hopka. Ale juz bylo ciemno i musze poczekac do rana. Napisze jutro co i jak. Myślę, że z 50 metrów nie powinno być większych problemów z trafieniem w sylwetkę stojacego człowieka (tak wiem, AEG mnie utłuką). Mam nadzieję ze pomogłem. Tylko nie wiem czy Ci te informacje są nadal potrzebne. Pewnie nie...

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

po tuningu na kulkach 0,30 grama na 60 metrów (na oko taty) trafiałem w okolice krzyżyka w lunecie. jeśli ktoś chce pościągać ludzi z 70-80 metrów niewielkim kosztem to proponuję kupić tą replike, jakąś dobrą precke, komore hopsiupa doszczelnioną i oczywiście spręzynę. Z dobrą precka na 0,30 kulkach nie będzie problemów z trafieniem. To tylko opinia nie fakt!

Edited by wiedzmin1994
Link to post
Share on other sites

w swojej mam precke 640mm SRC i powiem tak: lufy SRC TO GÓWNO! (wszyscy to wiedzą, szkoda tylko, że ja nie wiedziałem jak kupowałem :|) wstawie promyka albo cos innego jak będę miał kaske zeby celność dobra była. dystanser też sie przyda nowy tylko nie wiem czy taki do AEG podejdzie. ogólnie mało się znam na tuningu, ale szkoda mi się jej pozbywać :). za dużo z nią przeszedłem ;).

tutaj pytania do Ciebie arend:

1. jaka lufa, długość najlepiej 640mm

2. jaki dystanser

3. jaka komora hop-up?

no tak zapomniałem, ze pewnie nie wiesz jak komora wygląda w tej replice. różni się to sporo od innych komór więc wskaż chociaż producenta (tak żeby strasznie drogo nie było)

 

pozdrawiam

 

PS. Jak jest ogólnie z preckami Systemy?

Edited by wiedzmin1994
Link to post
Share on other sites

1 niewiem

2 niewiem

3 niewiem

bo nic niestety tanio nie kupisz :wink:

 

W moim Warriorze mam włorzoną lufę i komorę stoka z Maruzena. Stabilizatory lufy mam LayLaxa. Napęd i zespół spustowy mam stokowy wella. Resztę stanowi tylko doszczelnienie teflonem.

Biorac pod uwagę stosunek nakładów do efektów to gra była niewarta świeczki. Moze po wymianie napędu i spustu coś się poprawi, ale jakoś miemam już serca do tego, a gościu co mi warriora składał skończył edukację w wawie i wybył do Łodzi więc nawet niemam się jak na bierząco konsultować. W temacie komór to jak trafisz używkę to można założyć maruzena można i TM. Komora PDI jest niestety droga.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kombinuj ze skracaniem gumek AEGowych, ale wtedy może wystąpić nieszczelność. Sushi.50 pisał coś o tym w snajperskim hydeparku - zamontował gumkę AEG w komorze od bodajże m40 karta.

 

OT:

Możesz cyknąć fotkę zespołu spustowego?

Link to post
Share on other sites

Kulki G&G 0,25- zasięg skuteczny 55m (około). Teraz wystarczy kupić dobrą gumkę HU (ponawiam pytanie- co tam wejdzie?) i dorobić drewniane łoże bo to z tworzywa się zniszczyło :D

 

spytam: ile władowałeś w tą zabawkę, by było te 55m, i ile jest realnego zasięgu (mierzonego przyrządem mierniczym lepszym niż długość stopy/na oko)? Mój kumpel tym czymś nie mógł trafić w półtorametrowy wiatrak gruby na pół metra z 28 metrów, mierzonych (tzn. trafiał raz na pięć-siedem strzałów, jednak sam traf był losowy całkowicie).

Link to post
Share on other sites

Paulina powiem tak: tyle, że całkowicie się to nie opłaciło ;) Ale mam pewien sentyment do tej zabawki :)

Zdjęcia wstawię niedługo. Osiągi też pomierzę i napiszę co i jak.

EDIT: z gumkami od AEG kombinowałem, ale jakoś nie wyszło, będę próbować jak będę mieć kasę na zmarnowanie ;)

Wolałbym jednak gumkę dedykowaną do podobnych replik (VSR TM ma podobną, niestety nie wiem, gdzie ją kupić nie drogo, bo nie jestem pewien czy podejdzie).

Czy dystanser typu H lub jakis inny znacząco poprawia osiągi?

Edited by wiedzmin1994
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zespół spustowy beż żadnego wzmacniania wytrzymał na spokojnie sprężynę na 520 fps. Nie widziałem jakiś groźnych śladów zużycia. Natomiast cylinder poszedł się yebać (z tyłu się ułamał, z powodu siły z jaką sprężyna działała na tylnią ściankę cylidnra). Nie opłaca sie dorabiać cylindra. Daję za wygraną.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...