Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - www.FireArms.pl (zlikwidowany)


Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chwilowo problemy z serwerem zazegnane, wkrotce bedzie rozwiazanie docelowe.

 

korzystajac z okazji chcialbym poinformowac wszystkich o zmianie godzin otwarcia sklepu:

 

pon. - pt. : 8:00 - 19:00

sob: : 10:00 - 15:00

 

serdecznie zapraszamy

Link to post
Share on other sites

Hmmm, a jak to jest z bateriami ?

ostatnio zauważyłem ze ceny niektórych aegów spadły,

ale czy w koszt wliczona jest bateria ??

bo rozumiem ze ładowarka na pewno nie :)

 

chodzi mi tu konkretnie o MP5SD6 od TM

 

 

dziekuje i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Hmm.... też mnie to zastanawia jak to z tymi ładowarkami i bateriami.

 

Baterie i ładowarke wybiera się w opcjach.

 

Chciałem się zapytać jak naprawde z tymi ładowarkami bo w opisie dwóch jest napisane że są gratisowo dodawane do każdego elektryka ale i można ją kupic oddzielnie.

 

Wielkie dzięki za odpowiedź Yelnet-TaSmAn :D

Link to post
Share on other sites

a ja FA lubie :]

VSR-10 G-speca jak kupowalem + matarz to 10 zl rabatu dostalem :P

tak bez okazji :]

 

goscie sa spoko :]

 

odrazu powiedzieli co i jak oraz jak ich sie spytalem czy tuning u nich to powiedzieli ze tak oczywiscie

i bez straty gwarancji :P

Link to post
Share on other sites

a ja mam do chłopaków małego wonta

 

od początku się skarżyłem że mi elektryk 'dziwne dźwięki' wydaje

maltretowałem ich o to przez parę miesięcy - ale zawsze było że wszystko jest ok.

Dopiero po bodajże trzeciej 'oficjalnej' wizycie w serwisie okazałosie że kurde nie mam śrubki od silnika 8O (nie miałem jej od początku)

Chłopaki wkręcili mi śrubeczke, AEG szczela, ale jak wygląda zębatka silnika to nawet Prezydent M. St. W-Wy Kaczorowski nie wie...

I co będzie w takiej sytuacji jak mi się sprzęt dupnie?

 

Wydaje mi się iż chłopaki trochę mało poważnie podchodzą do różnego rodzaju awarii - jak strzela to znaczy że w porządku, a reszta to (członek)

A to czy części posłużą pół roku dłużej czy krócej to detal...

Pomijam kwestię tego że brak śrubki silnika powinni zauważyć przy przeglądzie zerowym, czy przy pierwszych lepszych oględzinach w serwisie (bo wyszło na to że nawet za bardzo go nie oglądali) to kurde jak im klient skarży się na coś przez pół roku, to mogli by to potraktować w minimalny sposób profesjonalnie - a nie jako kolejnego upierdliwca który coś tam sobie (kopuluje)

 

Ale generalnie są OK.

Pozdro chłopaki!

Link to post
Share on other sites

a ty jako klijent powinienes sprawdzic przy odbiorze czy wszystko jest wporzo anie

ja do nich jak mi w moim ex xmie zebatka walnela i niewiedzialem wtedy coto zadzwonilem opisalem i powiedzieli by przywioiezc i juz stwierdzili ze szlak go trafil

 

a on niebyl nowy tylko letni z przebiegiem ilus hi-capow

i jakos jeszcze zyje i sluzy dobrze nowemu wlascicielowi :-/

Link to post
Share on other sites

A to moje przygody i uczucia dotyczace FA :)

 

Kontakt: Super, po prostu bardzo mili, jak kupilem u nich MP5A4 i zadzwonilem, poniewaz odkrecal mi sie przelacznik trybu ognia (wada kazdej MP5 TM, nie wiem jak CA, przynajmniej tak uslyszalem przez telefon) to dostalem pare porad jak to naprawic/usprawnic. PLUS :wink:

 

I-szy zakup: kupilem AEG'a, kurier cos sie spoznial, zadzwonilem do nich, oczywiscie bardzo mili, baa, nawet zaproponowali, ze moga mi wyslac drugiego kuriera, z druga MP5, skoro tamten cos "sciemnia". WIELKI PLUS ZA TO! :D

 

Ostatnio wyslalem AEG'a do komisu, bo chcialem wymienic na MP5A2 TLF (CA), nie pamietam kto pierwszy sie skontaktowal czy ja, czy FA, ale dowiedzialem sie ze jeden z pracownikow odlozyl dla mnie ta MP5 (byla juz ostatnia), a drugi nie wiedzial i ja sprzedal... MINUS ZA ORGANIZACJE :evil:

No to czekajac bez uzbrojenia poprosilem zeby wstawili moja zabawke do komisu, ale chyba zapomnieli to poprzypomnialem, (oczywiscie dostalem maila z przeprosinami) i w koncu wystawili. MALY MINUS

Oczywiscie zapytalem tez kiedy beda mieli dostawe, dostalem termin, czekalem, potem zadzwonilem, znowu dostalem termin dostawy i czekalem, potem znowu... i tak juz czekam okolo miesiaca, szkoda tylko ze mi podawali te terminy, chodz to w sumie nie ich wina... Tak to bym wzial i wystawil zabawke na Allegro... NEUTRAL :neutral:

 

Jakos ostatnio dzwonilem zeby zamowic M15A4 (CA), ale przenosili sklep czy cos i prosili zebym odpowiednie dane zostawil (bo akurat chlopakow z FA od komisu nie bylo czy jakos tak) albo zebym zadzwonil w poniedzialek, coz mam nadzieje ze ta M15A4 nie jest ostatnia i nie wysla jej komus innemu :)

Link to post
Share on other sites

drobne ogloszenie:

 

jeszcze w tym tygodniu bedzie otwarty drugi punkt sprzedazy FA, w samym centrum Warszawy.

 

Adres:

Al. Jerozolimskie 53

- 100 m od rotundy w strone Mariotta

- 500 m od Dworca Centralnego w strone rotundy

 

Godziny otwarcia:

sa w trakcie ustalania

 

sklep nie bedzie mial witryny od ulicy, ale bedzie dostepny po wejsciu w brame

 

przy sklepie jest hall, w ktorym mozna wygodnie posiedziec, podyskutowac.

 

Dojazd:

- wszystko, co tylko dojezdza do centrum

(tramwaje, autobusy, metro itp.)

Link to post
Share on other sites

Male pytanko do panów ze sklepu i nie tylko.

 

Dlaczego nie moge zalozyc konta na FA? Podczas procesu rejestracji wypelniam wszystkie wymagane pole, lecz kiedy chce zakonczyc rejestracje, pojawia sie komunikat w rodzaju: "rejestracja nie powiodla sie! nowy uzytkownik nie zostal utworzony!".

 

Czy to jakis blad na stronie, czy tez ja cos robie nie tak? :roll:

 

 

EDIT: juz wszystko w porzadku, przed chwila sie zarejestrowalem. Widocznie byly to tylko chwilowe klopoty techniczne :)

Link to post
Share on other sites

Strona jest w porządku (przed chwilą się bez problemu zarejestrowałem). Może to były przejściowe trudności spróbuj teraz, a jeśli Ci się nie uda to skontaktuj się z "FIREARMS" telefonicznie w godzinach ich pracy a napewno Ci pomogą.

Link to post
Share on other sites

Jestem w trakcie kupowania M15A4 Carbine, wczoraj lub w razie nie wyslania wczoraj to dzisiaj mial zostac on wyslany, zadnego maila nie dostalem (a byl obiecywany), napisalem rowniez maila z przypomnieniem, podaniem wszystkich danych i prosba o odpisanie, jak narazie cisza...

 

Dziwne...

 

EDIT: Firearms sie odezwal, karabin wyslali jak obiecywali, tylko ze na maila pozniej napisal... Ahh ten chaos :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A mnie FA strasznie zawiodło.

Zamówienie złożyłem 4 Sierpnia, w godzinach popołudniowych, czyli ok w świetle regulaminu zostanie przyjęte w piątek. I po 3 dniach roboczych wyślą pocztą. Dupa :? pisze to w piątek 12 Sierpnia a Oni jeszcze nie wysłali, bo się magazynek który zamówiłem zjebał a na zastępstwo nie mają :? Organizacja sklepu po porstu wzorowa.

Że niby przepraszają, i że przykro ale powodu raczyć nie podali.

Niby zapłacą za przesyłke, ale jak raczyłem zauważyć w Mailu który do nich wysłałem (inaczej bym się nie dowiedział czemu paczki nie ma) chodziło mi o czas.

Ale kto tym się przejmuje.

Tak czy siak FA oceniam bardzo negatywnie (być może pochopnie) i wiem, że już nie skorzystam z usług tego sklepu.

Link to post
Share on other sites

Może i czytać nie umiem ale FA wykonało następujące manewry pt.:

-

bo się magazynek który zamówiłem zjebał a na zastępstwo nie mają  :?
cóż przedmiotów związanych z Airsoftem zazwyczaj nie kupuje się na zapas, bo nie ma na nie popytu (więc bywa, że wychodzą)

-

Że niby przepraszają, i że przykro
jak dla mnie to postępowanie w porządku

-

Niby zapłacą za przesyłke,
i to robią w ramach przeprosin

 

Hmm. Jak dla mnie w porządku. Pamiętajmy, że nie zawsze można chcieć to, czego się chce. Czasami są jeszcze wypadki losowe i inne. W związku rozgoryczenie rozgoryczeniem, ale wypada patrzeć szerzej na niektóre sprawy.

Link to post
Share on other sites

Trafne uwagi...

Racje przyznaje i o wybaczenie prosze.

W końcu też tylko ludzie... ale mogliby poinformować mnie troszeczke wcześniej, co zaoszczędziłoby mi wiele nerwów.

Bo chyba nie ma bardziej irytującego stanu jak niepewność :?

Czyli ogólnie rzecz biorąc ( i kierując do przedstawiciela FA na tym forum) przesadziłem, bo pisałem pod wpływem emocji.

Co nie zmiania faktu, że jestem zawiedziony poziomem (albo raczej opieszałością) usług świadczonych przez FA.

 

Edit. Dobra dostałem (od 4 do 14Sierpnia), naczekałem się odpowiednio i zamiast dwóch par okularów UVEX przysłali jedną, ale już tego się nie czepiam.

Tak czy siak, podsumowując nie było najgorzej, ale się nawkur****em jak nigdy.

Link to post
Share on other sites

Pierszy raz u nich zamawiałem i trochę nawalili, ale po kolei.

W środę 10.08 o 13.39 złożyłem zamówienie na sprężynowego XM177E2 z TM. Chwilę później otrzymałem potwierdzenie. No więc oczekiwałem przesyłki w czwartek(przesyłka kurierem) i nic. Poczekałem do piątku i wieczorem wysłałem im maila. Odpowiedzieli mi we wtorem 16.08 z przeprosinami za zwłoke, z informacją o tym, że wysła go jeszcze dzisiaj i w ramach zadość uczynienia dostałem paczke kulek gratis.

Więc dla mnie jak na razie są na plus i zamierzam u nich zamówić magi od XM-a, a jeżeli współpraca dalej będzie się dobrze układać to może w przyszłości zamówie u nich AEg-a.

Uff to tyle.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...