Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pistolety z serii High Grade TM (SOCOM, USP, Glock)


Recommended Posts

Witam!

Przegladalem sobie stronke military.pl i znalazlem cos ciekawego. Chodzi mi o pistolet jak w temacie ( http://military.pl/s/milshop/TMMK23S.html ). Od razu zucil mi sie w oczy bo bardzo mi sie podoba i zastanawialem sie czy kupic jakis P8. Ale 195 zl !! to chyba troche za duzo wedlug mnie. Ale ten zasieg tez troszke zastanawia. A z tego co czytalem na forum to ta firma jest dobra.

 

Wyslalem maila do military, ale pewnie nie odpowiedza za szybko.A zreszta pewnie za duzo nie powiedza o tej klamce. Ale jak sie odezwa to napisze.

 

Zalozylem ten temat, bo jestem ciekaw waszych opini jako Doswiadczonych ludzi w tym temacie w przeciwienstwie do mnie :wink: A moze nawet ktos mial okazje sie pobawic takim

pistoletem w co watpie, bo chyba jest dostepny dopiero od niedawna.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na zasięg 30-50 m(w ogóle co to za dane, niedługo napiszą 10-100 m) na pewno bym nie liczył. Sądząc po osiągach mojej MP5A3 TM to dalej jak 30 m kulka na pewno nie doleci(skłaniał bym się nawet ku 20-25 m). A tak poza tym to zgodnie z opiniami na zagranicznych stronach jest to świetna giwera. Tu masz ciekawy review:

http://www.airsoftcore.com/modules.php?nam...&op=show&rid=84

http://www.airsoftcore.com/modules.php?nam...op=show&rid=117

http://snowman.ascuk.net/mk23s.htm

Link to post
Share on other sites

Hop-up to system podkręcający kulkę(znacznie poprawia zasięg i celności). Poczytać o nim możesz na forum jak i na wmasg.pl

High Grade – oznacza ze jest to wersja cięższa wykonana z lepszych(przynajmniej materiałów teorii) materiałów materiałów większą dbałością o szczegóły(oznaczenie występuje tylko w śród firm które robią też tańsze i słabsze repliki w tym takie dla dzieci)

 

Odnośnie porównania do długiej sprężyny: za 320 zł(czyli 140 zł więcej) masz już MP5 A3 TM. Zasięg na pewno będzie większy(myślę ze około 5 m więcej) a i celność również(dłuższa lufa). Długa sprężyna ma też inne zalety takie jak kolba ułatwiająca celowanie, pojemniejszy magazynek i wiele innych(o tym też jest wiele info na forum). Zastanów się najpierw co byś wolał gdyby cena nie grała roli oraz czy jesteś gotów dopłacić 140 zł dla posiadania broni długiej zamiast krótkiej(bo w zasiegu i celności ogromnej różnicy być nie powinno(teoretyzuję)).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak obiecywałem napiszękrótkąrecenzje po kupnie SOCOMA :D

 

Więc zaczynajmy :D

Pierwsze wrażenia po otworzeniu pudełka nie były wesołe. To znaczy napalony otwieram pudełeczko i widzę .... dość plastikowatego SOCOMA :|, duzo większego od H&K P8 którego miałem wcześniej.

Wyjełem go z pudełeczka i... ździepko przylekkawy jak na tak duży pistolet. Kolejna z wad to to że zamek nie pozostaje w pozycji tylniej po ostatnim strzale i nie ma zabezpieczenia przed strzałem....chyba ze trafił mi sięjakiśwadliwy model :/ bo w instrukcji coś tam jest pokazane ... ewentualnie jeszcze nie potrafię się tym posługiwać ( dostałem go z godzinke temu :P). To może przejdźmy dalej :P...Załadowałem magazynek ( lekki zresztą) i bardzo pojemny bo 26 kulek zapakowałęm :D. Naciągam zamek dość dziwnie chodzi jednak to może kwestia przyzwyczanjenia. wyszedłem na balkonik i sobie strzeliłem w strone bloko oddalonego o jakieś 30-40 m od mojego mieszkania i co widzę .... kulka trafiła w okno kolegi mieszkającego na tym samym piętrze ..... dokładnie w to które celowałem !!!!!!! Strzał to było coś jak takie PYK ! :( śmiało mogę powiedzieć, że zasięg SOCOMA jest TROCHĘ MNIEJSZY od Mp5 A3 z MARUI gdyż mam ją i mogę porównać!

 

Podsumowując: Mimo iż pistolet ma kilka istotnych wad to zasięg i siła rekompensują je z nawiązką. Uważam że jest to bardzo dobra broń dla początkujących i cieszę się że go kupiłem ( niestety sprzedając P8 (HFC), które wykonaniem było mistrzowskie jednak zasięg i moc była gorsza :( (0,4 J, zasięg skuteczny 15m .) POLECAM TĄ BROŃ !!!!!!!!!!!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Wczoraj go dostałem, i dzisiaj mój Socom przeszedł pierwszą porządną strzelankę (ok 200- 250 kulek), i sprawuje się nadzwyczaj dobrze. Kulki lecą płasko, daleko szybko, i ponadto giwera jest solidnie wykonana.

Kiedy mierzyliśmy zasięg, to trafiłem qmpla, który stał ok. 50 metrów dalej!

Opłacało się w 100% wydać te 195 zł. POLECAM.

Link to post
Share on other sites

Na razie z USP miąłem styczność dość krótko więc nie będę zbytnio się rozpisywał. Generalnie zgadzam się z tą recenzją:

http:// ]http://pgr-asg.webpark.pl/bron-usp.html

 

Odnośnie zasięgu: mierzyliśmy go po dotarciu hop-upa(po około 200 strzałach). Zmierzyliśmy odległość między filarami na hali sportowej i patrzyliśmy do którego filara doleci. Nie pamiętam dokładnie odległości między filarami(mierzyłem rok temu a ostatnio nie miałem miarki :P) ale było to chyba 4,5 m(można więc zaokrąglić do 5 m). Przy 4 filarze wszystkie kulki trafiały mnie w obrębie od klatki do pasa(kolega celował w klatkę) a przy piątym w nogi w okolicy kolan, rzadziej w pas. Dla porównania, moja mp5a3 TM była o nieco ponad jeden filar lepsza.

Jak na to nie patrzeć 30 m to już max. Oczywiście test odbywał się na kulkach 0,2 g które po dotarciu hop-upa w ogóle nie są podrywane do góry i lecą prościutko.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Poprawiłem troche link :roll:

 

http://pgr-asg.webpark.pl/bron-usp.html

 

 

Jak na to nie patrzeć 30 m to już max. Oczywiście test odbywał się na kulkach 0,2 g które po dotarciu hop-upa w ogóle nie są podrywane do góry i lecą prościutko.

 

Pozdrawiam!

 

Dzieki za opis :)

 

Ja to juz wystrzelałem... z 700 kulek chyba :) z mojego Glock'a 17 TM no i strzelam sobie 0.20. Narazie je mi troche podrywa do góry ale dobrze jest :) tylko mam takiego problema że na początku jakos Hop Up mi nie dziala (0.12 podkręca ;) ) tylko jak troche go przestrzelam to jest git :) ale i tak jestem szcześliwy :)

 

Pozdrowienia!!!

Link to post
Share on other sites

Różnice w działaniu hop-up biorą się zapewne stąd:

Hop-up trzeba docierać (poprzez wystrzeliwanie kulek oczywiście) gdy jest on suchy. Dlatego jeśli dostaniemy suchego(taki był USP kolegi, oczywiście chodzi o lufę i gumkę hop-up bo wszystkie prowadnice i tłok były lekko przesmarowane) to wtedy wystarczy wystrzelic około 200 kulek aby hop-up się dotarł i przestał podrywać kulki(na początku nawet 0,25 latały wysoko w górę). Podczas docierania nie wolno hop-upa smarować bo uzyskamy efekt przeciwny do zamierzonego. Jeśli natomiast nasz gun od nowości pływa w smarze to wystrzelenie pierwszych np. 200 lub więcej kulek usunie dopiero nadmiar smaru(wtedy hop-up zacznie działać) i dopiero zacznie się jego właściwe docieranie. Możliwe ze dlatego u ciebie nawet po 700 kulkach jeszcze podkręca.

Nie wiem czy moja teoria jest słuszna. U kolegi z USP się sprawdził a już w przyszłym tygodniu zobaczę czy tak samo będzie z SOCOMem TM.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o porównanie USP i Socoma z Marui to powiedzieć muszę, że osiagi mają niemal identyczne :) W zależności od pogody wywalają kulki (0,2g) nawet na 40m, więc polecam je szczerze. Mi osobiście bardziej podoba się USP - jest też ładniej wykonany i poręczniejszy, a w Socomie razi bardzo mnie jego plastikowość :( Ale rekompensuje to klimatem i osiągami 8)

Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o porównanie USP i Socoma z Marui to powiedzieć muszę, że osiagi mają niemal identyczne :)

 

Mój Glock wali prawie tak samo jak Socom to czyli jak USP :) czyli mozna jeszcze dorzucic do tego mojego gun'a :)

 

 

Pozdrowienia!!

Link to post
Share on other sites

Tak niezły jest

A co do SOCOMA

Strasznie lekki ladnie wyglada nie świeci sie jak psu jajca.Osiagi są niekiepskie trafiam w okno sasiadki z jakiś 40-50m nie wiem ile dokladnie ale mniej jak 40 nie ma napewno wiem bo lezal na dzialce midzy moim a jej domem slup wysokiego napiecia a on mial 32 m kiopie porostu nieziemsko.Jest on duży 1.5 raza wiekszy od USP który posiadam przeładowywanie jest niewygodne trzeba daleko naciagnac zamek co jest równie nieporęczne co w berettcie M92F firmy UHC.Ale ja nie chce zniechecac do kupna tej repliki>BROŃ WARTO KUPIĆ<Jej osiagi przycmiewają jej wady których ma mało .Magazynek jest bardzo pojemny bo aż 26 kulek.ogólnie broń prezentuje sie dobrze posiada numery seryjne i oznaczenia fabryczne.Broń posiada blokade spustu i jest to ta wajcha która normalnie blokuje zamek po ostanim strzale.W sumie jestem bardzo zadowolony jest ona o niebo lepsz od H&K P8 firmy HFC

Link to post
Share on other sites
Odnośnie zasięgu: mierzyliśmy go po dotarciu hop-upa(po około 200 strzałach). Zmierzyliśmy odległość między filarami na hali sportowej i patrzyliśmy do którego filara doleci. Nie pamiętam dokładnie odległości między filarami(mierzyłem rok temu a ostatnio nie miałem miarki :P) ale było to chyba 4,5 m(można więc zaokrąglić do 5 m). Przy 4 filarze wszystkie kulki trafiały mnie w obrębie od klatki do pasa(kolega celował w klatkę) a przy piątym w nogi w okolicy kolan, rzadziej w pas. Dla porównania, moja mp5a3 TM była o nieco ponad jeden filar lepsza.

Jak na to nie patrzeć 30 m to już max. Oczywiście test odbywał się na kulkach 0,2 g które po dotarciu hop-upa w ogóle nie są podrywane do góry i lecą prościutko.

Chodzi o to :?:

Sorry, że pytam, ale jestem zmęczony :wink:

Jeśli tak, to proszę o test większej ilości replik i założenie nowego "Przyklejonego" 8)

 

Jakby co, ocenzuruję :wink: :P

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tamto też jest ważne. Bardziej jednak chodziło mi o ten tekst(całe szczęście ze zrobiłem kopie w Wordzie bo na forum już nie ma):

30 m zasięgu to bujda? Pierwsze słyszę żeby ktoś opowiadając bujdy zaniżał zasięg replik(w drugą stronę to jeszcze rozumiem). Myślę, że to raczej racjonalne myślenie i empiryczne testy. Ja już wiele razy pisałem, że zmierzyłem zasięg mojej MP5A3 TM miarką. Nie pamiętam teraz dokładnie wyniku testu(jak komuś bardzo zależy niech pogrzebie w moich postach) ale było to między 25-30 m przy czym pod koniec tej odległości kulka wyraźnie traciła na wysokości a zasięg maksymalny(kulka uderza w ziemię) można przyjąć za 33 m. Wątpię aby moja MP5 była jakaś felerna. Oczywiście mogą występować rozbieżności w granicach 5 m pomiędzy poszczególnymi modelami. Ja stawiam jednak na niezbyt dokładną miarkę w twoim oku Paramedic. Kulki to oczywiście 0,2 g Marui a gun był prawidłowo nasmarowany(hop-up i lufa sucha, tłok nasmarowany itp.)

 

Odnośnie SOCOMA: jeszcze nie mierzyłem jego zasięgu tak precyzyjnie jak MP5. Zdążyłem jednak zaobserwować bardzo ciekawą i istotna rzecz. MP5 ma hop-up ustawiony teoretycznie na kulki 0,25 g. Można by stąd wywnioskować że kulki 0,2 g będą pod koniec zasięgu podrywane do góry. Tak się jednak nie dzieje(lecą idealnie prosto, potem opadają). Z mojego puntu widzenia jest to + ponieważ nie muszę wydawać kasy na kulki 0,25. W SOCOMIE jest inaczej. Kulki 0,2 lecą ostro w górę a 0,25 prosto(choć pod koniec widać niewielkie wznoszenie kulki). Po dłuzym użytkowaniu będę mógł napisać coś wiecej o tym zjawisku. Wykluczył bym jednak „docieranie” hop-upa(zostało już wystrzelone ponad 1000 kulek) więc bardzo możliwe że taki stan rzeczy już zostanie. W takim przypadku strzelając z SOCOMA  kulką 0,2 g możemy uzyskać fenomenalny zasięg maksymalny. Tylko co z tego skoro 1/3 tego zasięgu kulka przebywa lecą wysoko ponad głowami przeciwników a następnie opada? Dlatego radził bym wszystkim opisującym zasięg tego pistoletu przy kulkach 0,2 g pomyśleć 2 razy co oznacza pojęcie zasięgu. Przy strzelaniu kulkami 0,25 opis ten jest standardowy. W przypadku kulek 0,2 g wprowadził bym dodatkowe pojęcie maksymalnej donośności.

 

Mamy wiec 3 rodzaje zasięgu:

- skuteczny/celny: sprawa dosyć umowna, można np. przyjąć że jest to odległość z której bez problemów można trafić w sylwetkę człowieka a zmiana wysokości lotu kulki jest minimalna

- maksymalny: dystans na którym kulka zostaje poderwana do góry ponad głowy przeciwników (powyżej tego dystansu trafienie jest niemożliwe)

- maksymalna donośność: miejsce uderzenia kulki w ziemię po przejćiu kolejnych faz: prost lot, wznoszenie, opadanie, uderzenie.  Na tym dystansie możemy już tylko postrzelać sąsiadowi w okno lub liczyć na fart że ktoś „wejdzie” wprost na naszą kulkę.

 

W przypadku MP5 sprawa jest prosta: hop-up nie podrywa kulek 0,2 g a tym bardziej 0,25 g do góry więc mamy tylko zasieg skuteczny i maksymalny. Podobnie jest z SOCOMEM i kulkami 0,25 g. Jeśli zaś chodzi o SOCOMA i kulki 0,2 g to o ile maksymalna donośność może wprawić w zdumienie to zasięg maksymalny na pewno sprowadzi nas na ziemię.

 

Parę słów porównania: MP5(strzela kulkami 0,2) i SOCOM(strzela kulkami 0,25) mają bardzo podobny zasięg skuteczny i maksymalny jednak wydawanie pieniędzy na droższe kulki 0,25 g aby używać ich w sprężynie może okazać się nieekonomiczne( to już musi każdy samemu ocenić).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy mi sie zdaje, czy te pistolety Marui maja lufy w takim zlotym kolorze?? :roll:

W P99 hfc, Sig P229 STTi i Beretta M92F Uhc maja srebrne... A to sa aluminiowe... :) to moze te Marui maja z mosiądzu czy coś :) fajnie by było ;)

 

Pozdrowienia!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Witam, towarzyszy broni:], mam takie pytanko, czy ktos ma pomysl jak socoma dociazyc??

 

W magazynku jeśli dobrze pamiętam jest jeszcze trochę miejsca, gdzie mógłbyś włożyć jakieś małe ciężarki.

Też miałem myśl z dociążaniem Socoma, no ale się jeszcze co do tego nie zdecydowałem :) Nastepnym razem jak go rozbiorę, to pomyślę, co i gdzie jeszcze można tam upchać. Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Magazynek to juz jest wypchany olowiem na maxa;), nawet go okaleczylem wylamując zabki podtrzymujace oryginalne odwazniki i podpilowalem je pilnikiem(dzieki tem zmiescily sie jeszcze dwa odwazniki), interesyje mnie bardziej dociazenie zamka, bo z tego co wiem deserter z UHC ma taki jeden odwaznik pod lufa(qmpel mi mowil sam deserter nie posiadam), moze tam tez jest jakas wneka:)

Link to post
Share on other sites

hmm, raczej ciężko znaleźć miejsce w zamku, gdzie możnaby coś wsadzić. Co najwyżej na przodzie zamka jest odrobina miejsca, ale trzeba by było nieźle pokombinować, żeby coś tam upchać, i nie kolidować z mechanizmami. Poza tym to raczej wciąż za mało miejsca :)

Reszty guna (czyli rączki) nie sprawdzałem.

Zresztą od razu zaznaczam, że jestem kompletnie zielony w tych technicznych sprawach, więc mogę się po prostu mylić, bądź coś przeoczyć. I w ogóle polecam Ci założyć o tym nowy temat "Dociążanie socoma" czy coś w tym stylu. Na pewno o wiele więcej osób się odezwie, i do tego bardziej kompetentnych ode mnie.

 

I jeszcze tylko dodam, że niedawno w moje chciwe łapy wpadła kabura, na którą namiary podał vooyas (podam jeszcze raz adres: http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=520 )

I pierwsze moje wrażenie było bardzo pozytywne. Kabura porządnie zrobiona, i jest po prostu... piękna :) Później, kiedy wsadziłem guna, kabura wydawała się za mała! Zamek w broni się cofał.

Ale bardzo szybko, kiedy wsadziłem guna do kabury i zostawiłem tak na noc, to następnego dnia kabura już się "dostosowała" do socoma. Teraz już wszystko idzie gładko, i zamek się nie cofa przy wkładaniu. Jedyne do czego mogę się teraz przyczepić, to do tego, że kieszonka na magazynek jest zapinana na rzep. A jak wiadomo, rzepy robią za dużo hałasu (i to mnie denerwuje). Jednak mimo wszystko ogólnie gorąco tą kaburkę polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Czy ktoś z was ma GLOCKA 17 High Grade TM

Ja mam 8)

 

interesuje mnie jak wygląda tworzywo z którego jest wykonany (tzn czy nie zbyt plastikowo i czy solidnie)

Wykonany jest bardzo solidnie. Ma fajna strukture zamka :) na jego dlugosci sa tak jakby male wglebienia' date=' paski

 

ma moc ok 0.7 J (powoływali się na informacje z TM) - czy ktoś jest w stanie to potwierdzić?

Moc to nie wiem jaka ma. Ale test porównawczy z Socomem i Beretta tez TM na zeszycie i liczac na ilu kartkach pozostaly wglebienia to wyniki sa takie same.

 

brać tego Glocka za 195 czy poczekać aż będą dostępne Walthery P99 STTI.

Waltherów to juz nie ma chyba z 4 miesiace ;)

 

O STTI wiem sporo' date=' natomiast o Glocku prawie nic [/quote']

Co do Glocka to sie mnie pytaj 8) mam juz go z 5 miesiecy

 

jeśli komuś by się chciało opisać zasięg' date=' moc' date=' celność i takie tam podstawowe to bym był wdzięczny. [/quote'']

Moc i zasieg wygladaja tak samo jak w innych z tej seri HG. z odległości ok 25m z balkonu praktycznie bez problemu trafiam w rynne sasiedniego bloku.

 

Słyszałem' date=' że w tym Glocku zamek jest z dwóch części - to prawda? [/quote']

Tak to prawda, nawet to pewnie ja napisalem 8) ale w niczym nie przeszkadza. Nic nie trzeszczy, po prostu niezle trzyma sie kupy.

Jedyne roznice jakie zauwazylem w porownaniu z jednoczesciowymi zamkami to dwuczesciowy:

 

1. ma mniejsza droge ruchu zamka (pewnie i szybko sie przeladowuje)

2. Brak otwieranego okna wylotowego lusek

3. zeby zdjac zamek trzeba tylko odkrecic jedna sróbke (jest w szczerbince)

 

No i ostatnie' date=' żeby już nie truć, jak wypada ten Glock na tle innych giwer z serii High Grade TM. [/quote']

Tak samo :) dla mnie jest git 8)

 

Tylko napotkałem jeden problem, ale to raczej moja wina :) jak rozebralem guna, wyjalem hop-up'a i jak zaczalem strzelac to jakos slabo mi podkrecalo kulki (0,20), 0,12 to wywala w gore, a 0,20 jakos tak slabo lataja. Dopiero po wystrzeleniu z 15 kulek wszystko wraca do normy :) jednak to napewno moja wina :) ale Glock jest wart polecenia

 

Jak nie musisz rozbierac guna to go nie rozkladaj!!!

 

ale zlota mysl 8)

 

p.s dzieki Apam za wsparcie 8)

 

pozdrowienia!

Link to post
Share on other sites
pewnie tak samo jest z innymi gunami z serii HG TM,

Nie zupełnie. Nie będę zbytnio teoretyzował ponieważ mamy w ekipie tylko 1 USP TM i 1 SOCOMA więc ciężko tu mówić o całej serii. Porównywałem jednak moje spostrzeżenia z innymi recenzjami i oto wniosek: socom mocno podrywa kulki 0,2 do góry natomiast dla USP są one idealne. W socomie bardzo dobrze spisują się 0,25. Na cięższych kulkach nie miałem okazji testować.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja to u siebie w teamie mam z tej serii Glocka, USP, Socoma i Berette (prawie cala seria 8) ) we wszytkich 0,20 ida pod koniec do gory. Tylko cos chyba w moim Glocku hop-up sie przetarl (czy jakos tak) i 0,20 sa idealne (czasem lekko sie podrywaja pod koniec).

Do Glocka, USP i Beretty uzywamy 0,20 a do socoma 0,25 :D

 

pozdrowienia!

Link to post
Share on other sites

dzieki za szybką odpowiedź (':lol:'), pare spraw się wyjaśniło - a tak jeszcze apropos rozbierania, bo o to się nie zapytałem - Wiem, że Walthera STTI mozna rozebrać bez interwencji srubokreta. Czy z Glockiem da sie zrobic to samo - tzn czy trzeba go calego rozbierac zeby nasmarowac czy wystarczy tylko np. zdjac zamek?

Px napisałeś że "Jak nie musisz rozbierac guna to go nie rozkladaj!!!"

Aż tak jest trudno to potem zlożyć czy po prostu można wykonać czynności obsługowe bez rozbierania?

Link to post
Share on other sites
hm... kulki 0.25 są ze 2 razy droższe od 0.20... czy te socomy aż tak kiepsko je podkręcają? Bo kupiłbym na spółkę z kumplem kulki 0.20 gold fire korzystając z promocji na military.pl ale czy jest sens? A może da się skądś załatwić 0.25 taniej?

Socom idealnie podkreca 0,25 (leca prosto), a 0,20 pod koniec wywala troche w gore a tak to nawet ok. W USP jest podobna sytuacja co w socomie a kolega uzywa 0,20 i nie narzeka.

 

Czy z Glockiem da sie zrobic to samo - tzn czy trzeba go calego rozbierac zeby nasmarowac czy wystarczy tylko np. zdjac zamek?

Wystarczy zdjac zamek, a zeby to zrobic musisz odkrecic srobke w szczerbince.

 

Jak nie musisz rozbierac guna to go nie rozkladaj!!!

w wiekszosci przypadkow po rozebraniu guna przewaznie cos nie gra i trzeba potem zagladac do niego caly czas :) ja to tylko tak z ciekawosci go rozebralem (wszytko gralo) i troche teraz tego zaluje :) ale trudno

 

Aż tak jest trudno to potem zlożyć czy po prostu można wykonać czynności obsługowe bez rozbierania?

Trudno to nie jest zlozyc, jedynie troche sie bawilem z wsadzeniem cylindra ale jakos dałem rade :) tam mozna popsikac w pewne miejsca i bedzie ok. Jak odsuniesz zamek do tyłu to też mozna psiknąć troche w strone tłoka i jest git :)

 

pozdrowienia!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...