Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat Arms EU Online


Recommended Posts

MaksUS - ja akurat na polskiej scenie się nie znam, ale zagram chętnie. Co do preferencji - każdy ma swoje i ważne jest tylko to czy będzie skuteczny. Tu nawet nie chodzi o klan tylko o popykanie sobie w luźnej atmosferze bez super parcia na wyniki, bez haczyków bo to w końcu zabawa ma być ;) Jakby co ja na dniach ściągam klienta nexona i możemy się ustawić.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobra. Ogłaszam, że stary wyga wraca do gry (prawdopodobnie). Ściągam klienta i zamierzam dać Nexonowi (bo gra mi się względnie podobała) drugą szansę. Póki co można mnie znaleźć na gadu (numer w profilu) i na stronie Nexona pod tym samym nickiem (SirHawk) i ewentualnie umówić się na mecz/stworzenie klanu etc.

Link to post
Share on other sites

Sam klient waży kilkaset mega, chyba z 800 ale nie jestem pewien.

A co do broni za GP to rozsądnie wydając powinno wystarczyć na giwerę np. M4A1, która w CA jest bardzo dobra. Ale dobrze sobie "trochę" uzbierać bo czasem Nexon robi możliwość kupienia broni GP na perma. W USA był już UMP (70k GP), G36E(100kGP) i L96A1(200k GP), a u nas tylko UMP i tych dwóch pozostałych można się spodziewać za jakiś czas.

Link to post
Share on other sites

dobra chcecie to sobie grajcie. ja dziś wszedłem no moje konto stare pokupywałem sobie broń i myślałem że coś sie poprawiło. a tu zonk - jest jeszcze gorzej ( czy to w ogóle możliwe w przypadku CA? :D ). za dużo dzieci dostało neostrade - każdy mecz to festiwal chamstwa, hacków i baserape'a. społeczność graczy którzy wiedzą co to "fair play" chyba już wymarła ze starości.

Link to post
Share on other sites

Jak miło... Zapomniałem hasła do konta, wypełniłem poprawnie formularz zgłoszeniowy przypomnienia hasła, a listu z tymże hasłem ani widu ani słuchu. Mija już jeden dzień od pierwszego zgłoszenia (zgłosiłem 4 razy co 3 godziny raz)... Jedna rzecz przynajmniej została po staremu ;)

Link to post
Share on other sites

No dobra pograłem, pograłem i...:

 

-Pojawiło się jeszcze więcej NX noobów (i proporcjonalnie więcej broni na NX)

-kilka nowych map, których i tak nie sprawdzę (walczę tylko na Junk Flea - najlepsza)

-kilka nowych trybów

-nie mam błędu i wypadu do pulpitu

-Megafon po prostu wkur***

 

I doszedłem do wniosku, że inaczej jak ze znajomymi NIE DA się grać. Mam nową postać i już zaliczyłem 7 kicków, bo nie byłem jak reszta noobów czy newbie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie wiem jak to jest ale przynajmniej z mojego doświadczenia w normalnym roomie tzn. bez modowania głosowanie rzadko przechodzi jeśli nie ma wyraźnego sygnału, że dany osobnik oszukuje. Po prostu już większość ludzi dostała niesprawiedliwie kicka i coraz rzadziej robią innym co im niemiłe :)

Co do broni za NX to są przereklamowane. Używałem wielu i jakoś wielkiej różnicy nie ma. I tak najwięcej używanego mam K2 czyli giwerę dostępną już na niskiej randze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja gram w CAE Combat Arms Europe zazwyczj jestem piatek sobota niedziela wieczorem mój nick NoNeReS bardzo fajna gra na początek lvl idzie szybko pozniej wolniej. jest troche haxów. jest kilka rodzaji fireteam=zombies jak w COD 5 do domu wchodzą teraz wchodzi na 30 - 31 pazdziernika nowa mapa wiec zapraszam warto mozna tez kupic NX czyli za prawidzwa kase mozna byc speclialista w lateksowym stroju miec granatnik bardzo duzy wybór broni POLECAM Grę.

 

Strona głowna

http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main

 

Download

http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Download/GameClient

Link to post
Share on other sites

Nie żebym się czepiał, ale po co kupujesz NXy?

 

I jak napisałem wcześniej, ODRADZAM grę bez możliwości grania z kolegami. Jedyne co jest możliwe do normalnej gry to Quarantine (tzw. zombie mode).

 

Fireteamów są tylko 2 mapy. Afgan i jakiś toksyczny budynek, który oblęża x do n-tej liczby zombie. I raczej nie lubię, jak jakiś kretyn przychodzi na mój serwer - "speclialista w lateksowym stroju" z granatnikiem i dodatkowo Miotacz Płomieni i Minigun... Gra się staje lipna przez takich noobów. Dodatkowo jeszcze jedynymi słowami jakie znają, to" "OMG HAXOORORRRR", "f u", "s t f u", "noob l00ser" "kick haxor!!!".

Link to post
Share on other sites

SirHawk - nie od dziś wiadomo że specami gra hołota która skilla nie ma a mając granatnik, flamera, miniguna i cholera wie co jeszcze nadrabia owy brak, przy okazji lecząc kompleksy małego penisa :wink: Przykro mi jak pojade tu nieświadomie jakiegoś dobrego gracza, no ale 90% graczy- ELYTY ze "specami" tak się zachowuje. A jak takiego ubijesz - to dopiero jest zabawnie....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...