Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Combat Arms EU Online


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem o co chodzi ale ja rzadko kiedy jestem głosowany, a jak już to i tak nie przechodzi. Chyba ostatniego kicka dostałem jakieś 2 miesiące temu. Nawet jak widzę jakieś głosowania to przechodzą tylko przy ewidentnym hacku. Dzieci zawsze płaczą na czacie jak się je zabija :) ale nie ma co się tym przejmować.

A co do kupowania NX to jak ktoś chce sobie grać bez zastanawiania się czy starczy GP na następny dzień to można zainwestować. Jednak jeden karabin szturmowy na perma to koszt około 100zł, a maszynowy około 80zł. Raz zainwestowałem w MG36 i starczy. Niedawno był UMP permanent za GP i za jakiś czas pewnie będzie G36E, więc będę miał komplet poza snajperką :) L96A1 w USA kosztował 200 tys. GP i nie wiem czy zainwestuję bo snajpami gram rzadko. A z resztą i tak już tyle nie gram co kiedyś, więc i tak na wszystko nie starczy.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mnie dobiło to że wykupiłem sobie G36E na 60 dni w listopadzie a przed wczoraj się zniknęło temu cudeńkowi mimo jeszcze wykupionych ponad 20 dni dalszych :( Myślałem że mnie coś trafi. No i odinstalowałem diabelstwo.

Edited by mg34
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak u was ale ja nie miałem opcji "Permanent" na G36E od początku października. Na jego koniec mogłem tylko UMP kupić.

 

BTW odinstalowałem CA bo gra z takimi przygłupami to tylko strata czasu, prądu i nerwów. Są znacznie lepsze i dalej darmowe FPSy, gdzie o twojej pozycji decydują umiejętności, nie portfel.

Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś był zainteresowany dołączeniem do klanu, to zapraszam na: www.fightordie.pl. Posiadamy własny serwer Teamspeak 3, emblemat w grze wykupiony na perma, profesjonalną stronę www i zgraną ekipę. :)

 

W dwa miesiące udało mi się rozwinąć klan, mamy 18 osób. Jedynymi wymaganiami są: posiadanie mikrofonu i słuchawek, dojrzałość oraz najlepiej więcej niż 18 lat. :)

 

Mój nick w grze: CappuccinoPL.

Link to post
Share on other sites

Problemem było to że miałem tylko 50 000 GP z wygranej w GP Hazard :P ale co tam , założyłem nowe konto :P i w ramach gratisu dostałem parę fajnych "bajerów" . Dlatego teraz pełno tylu "niskich stopniem" co wymiatają , a reszta graczy się mile wkurwia :P a dzięki temu popełniają błędy .

 

Jakby co to moje nicki to Engineer88 i DaimonFrey18

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie gra spoko, tylko dużo jest noobów co graja po pare godzin na dzien , i trudno ich ustrzelic czy podejśc taktycznie, bo ma wyposażenie takie że w jednego gościa władowałem magazynek od SWD i sie dopiero przewrócił ;/ dużo ludzi tez nielegalnych programów uzywa , także jak chce się w to grać to najlepiej zroic rooma na hasło i zaprosic zaufanych ludzi ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...