Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Rzucam nie-piłeczką dla nie-palantów. :] Co więcej porusza się ona z prędkością światła (bo nie istnieje) i nie wkładam w to żadnego wysiłku (głównie dla tego że tego nie robię).

 

Jednak żebym nie był chamem to GRATULUJĘ SERDECZNIE OSIĄGNIĘCIA TAK CUDOWNEGO WYNIKU! (twój puchar już do Ciebie leci)

 

Pozdrawiam i wesołych świąt! 8-)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rzucam nie-piłeczką dla nie-palantów. :] Co więcej porusza się ona z prędkością światła (bo nie istnieje) i nie wkładam w to żadnego wysiłku (głównie dla tego że tego nie robię).

 

Jednak żebym nie był chamem to GRATULUJĘ SERDECZNIE OSIĄGNIĘCIA TAK CUDOWNEGO WYNIKU! (twój puchar już do Ciebie leci)

 

Pozdrawiam i wesołych świąt! 8-)

 

 

Oj...Widzę, że się nie dogadamy (nawet w święta - co niby zwierzęta gadają ludzkim głosem ;| )

 

Ale w jednym Cię poprę to w ''Pozdrawiam i wesołych świąt! 8-)''

 

Pozdrawiam... i Wesołych Świąt :D

Link to post
Share on other sites

DOBRA MOD. PROSZĘ ZAMKNIJ JUŻ TEN TEMAT, BO TU JUŻ LECĄ WĄTKI ODLEGŁE OD TEMATU OD MILIONA LAT ŚWIETLNYCH.

Pozdrawiam... i Wesołych Świąt

 

Oj przepraszam nie widziałem, poprawka :

 

DOBRA MOD. PROSZĘ ZAMKNIJ JUŻ TEN TEMAT, BO TU JUŻ LECĄ WĄTKI ODLEGŁE OD TEMATU OD MILIONA LAT ŚWIETLNYCH,

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

no patrz

ma dopiero 12 lat

świetną emkę

rzuca piłką palantową na 42 metry

potrafi zmienić czcionkę i jej kolor

ale nie doczytał że o zamknięciu wątku decyduje jego autor albo mod

wesołej Chanuki :mrgreen:

 

No w sumie masz rację, ale gdyby nie to że rzuca tą piłką... bo wiesz w tym sporcie jego to rządzi mafia.

 

Pozdrawiam :]

Link to post
Share on other sites

"LECĄ WĄTKI ODLEGŁE OD TEMATU OD MILIONA LAT ŚWIETLNYCH."

(coś mi cytowanie nie trybi dlatego tak zaznaczam)

Człeku, jak już musisz krzyczeć to krzycz poprawnie.

Najlepiej to idź i zniknij na jakiś czas, bo poziom Twoich wypowiedzi spadł na dno i słyszy pukanie od spodu.

Link to post
Share on other sites

Tysionc pińcet sto dziewińćset. Patryklen12, a mógłbyś mi nagrać filmik, ale taki żeby można było zobaczyć jak daleko kulki lecą i jaki mają rozrzut, bo chcę też kupić tą zabawkę, ale nie jestem jeszcze pewny ;-)

 

 

1. Zasięg ma 25-30m,

2. Gdy go kupiłem nie miał takiego rozrzutu, coś się stało (tyle, że ja to naprawiłem)

3. Nie nagram filmu, bo nie mam czym

 

Pozdrawiam..,, Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2010,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Witam,

korzystając z tematu chciałbym się zapytać uprzejmych kolegów:

Czy ucięcie RISów w M16 wystarczy, żeby zrobić z niej M4?

Szukałem, ale nie mogłem znaleźć, a skoro Sz. P. Patryklen12 zna się na rzeczy na pewno mi pomoże :)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

P.S. Mój pierwszy post :)

Link to post
Share on other sites

Witam,

korzystając z tematu chciałbym się zapytać uprzejmych kolegów:

Czy ucięcie RISów w M16 wystarczy, żeby zrobić z niej M4?

Szukałem, ale nie mogłem znaleźć, a skoro Sz. P. Patryklen12 zna się na rzeczy na pewno mi pomoże :)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

P.S. Mój pierwszy post :)

 

Tak, śmiejcie się mi to nie przeszkadza. To, że napisałem coś o M4 to nie znaczy, że trzeba mnie obrażać.

 

Także OPIER***CIE SIĘ ODEMNIE

Link to post
Share on other sites

Tak, śmiejcie się mi to nie przeszkadza.

 

Także OPIER***CIE SIĘ ODEMNIE

 

Czegoś tu nie rozumie. Najpierw piszesz, że ci to nie przeszkadza, a dwa zdania dalej, że mamy się opierd*lać? Ja tam jakoś wolę działać aniżeli siedzieć z brzuchem na wierzchu i wpierdzielaniem czegoś przed TV, noo chyba że chodziło ci o odpier... ale niestety wtedy też tego nie rozumie.

 

Ode mnie pisze się osobno tak na przyszłość. Zamiast siedzieć na forum to zacznij brać aktywny udział na lekcjach w szkole.

 

Aha i cieszymy się bardzo, że potrafisz powiększać literki, ale tutaj raczej wszyscy dobrze widzą i nie muszą mieć powiększanych liter, a jeżeli już tak to we własnym zakresie sobie powiększą.

Link to post
Share on other sites

Witam,

korzystając z tematu chciałbym się zapytać uprzejmych kolegów:

Czy ucięcie RISów w M16 wystarczy, żeby zrobić z niej M4?

Szukałem, ale nie mogłem znaleźć, a skoro Sz. P. Patryklen12 zna się na rzeczy na pewno mi pomoże :)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

P.S. Mój pierwszy post :)

 

ficialem kilka foci z iraqu gzie czymali takie czfurki

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

i tak się zaczyna trudne dzieciństwo

dobra panowie proponuję zakończyć do chłopak dostanie nerwicy i będzie moczył łóżko w nocy albo potrzebował psychoterapeuty :wink:

 

Patryken zaczynasz ję robić wulgarny i to w ten niepoprawny sposób :mrgreen:

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Bo mnie wkurzacie, wszystko co napiszę to zmodyfikujecie w jakoś obelgę do mnie. To nie jest zbyt fajne ;(. To, że mam 12 lat nie znaczy, że jestem jakiś głupi, bo wręcz przeciwnie założę się, że nie wiecie połowy tego co ja wiem.

 

I proszę Mod zamknij w końcu ten temat, bo to co teraz było pisane przez 1.5 strony jest już nie na temat.

 

P.S @arend - Co do tych nerwów - To się o mnie nie martw, prędzej słoń poleci w górę niż ja dostanę nerwicy.

 

Pozdrawiam....i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2010,

Patryklen12

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites

Bo mnie wkurzacie, wszystko co napiszę to zmodyfikujecie w jakoś obelgę do mnie. To nie jest zbyt fajne ;(. To, że mam 12 lat nie znaczy, że jestem jakiś głupi, bo wręcz przeciwnie założę się, że nie wiecie połowy tego co ja wiem.

 

I proszę Mod zamknij w końcu ten temat, bo to co teraz było pisane przez 1.5 strony jest już nie na temat.

 

P.S @arend - Co do tych nerwów - To się o mnie nie martw, prędzej słoń poleci w górę niż ja dostanę nerwicy.

 

Pozdrawiam....i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2010,

Patryklen12

 

:mrgreen: odezwała się skrzywdzona niewinność :wink:

:poddanie: dobra nie będe się kopał z koniem

nie ma sensu

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

:mrgreen: odezwała się skrzywdzona niewinność :wink:

:poddanie: dobra nie będe się kopał z koniem

nie ma sensu

 

 

Przyznam się jak na spowiedzi - Nie jestem winny, bo też wyzywałem. No ale hola hola nie do takiego stopnia aby już obrażać i to niezbyt fajnie.

 

@arend - ''dobra nie będe się kopał z koniem nie ma sensu'' - I z tym się zgodzę, bo to naprawdę nie ma sensu, gdyż to strata czasu mego i Twojego ,i szkoda se nerwów psuć.

Edited by Patryklen12
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...