Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mundur dla Snajpera jaki jest najlepszy???


Recommended Posts

Hmm z tego co mi sie wydaje i widac na roznych zdjeciach, to snajperzy wykorzystuja zwykle mundury :!: nie liczac ghillie. Jaki mundur ci polecic, hmmm trudna sprawa bo mysle ze mundur to rzecz indywidualna i sam musisz zdecydowac jaki mundur :!:

Link to post
Share on other sites

Wolf - mundur trzeba mieć taki jak Ci się podoba i jakoś w nim wyglądasz, tym samym nie raniąc uczuć estetycznych obserwatorów :) Musisz też brać pod uwagę aspekt finansowy zakupu wdzianka. A co wybierzesz - twoja sprawa.

PA.

Link to post
Share on other sites

ja bym ci osobiscie polecil bdu woodland bo widzialem taki z naszytymi roznych kolorow paseczkami dlugosci 10-20 cm w roznych miejscach, tworzy sie mundurowy ghille suit, oczywiscie nie az tak zabudowany ale i tak jest niezle :D naprawde sie sprawdza, ale jak wiesz to kosztuje :roll:

Link to post
Share on other sites
Fuj !!! brzydze sie ruskami  :x wole nie miec swiadomosc ze jakis rusek sie w tym pocil jeszcze jak to jest z lat 80 70 to wogule. (czul bym sie jak piepszony komunista a wyjatkowo ich nienawidze)

Nie ma co ciekawy punkt widzenia. Inne kompleksy też masz? Tylko proszę tym razem nie opisuj ich na forum publicum...

 

Ruskie czy amerykańskie, ważne żeby spełniało swoje zadanie w nalezyty sposób. A KZS (bo zdaje sie o niego chodzi) nie jest najgorszy. Z resztą

'snajper" działając w różnych rejonach (sztuczne i naturalne elementy -roślinność) używa różnych rodzajów kamuflażu, więc ciężko tu stwierdzić, który mundur jest najlepszy :wink:

 

Pozdrawiam

Towarzysz KZ

 

PS nie piepszony a pieprzony; nie wogule a w ogóle i nie wybur a wybór

Link to post
Share on other sites
Fuj !!! brzydze sie ruskami  :x wole nie miec swiadomosc ze jakis rusek sie w tym pocil jeszcze jak to jest z lat 80 70 to wogule. (czul bym sie jak piepszony komunista a wyjatkowo ich nienawidze)
a jak jest z BDU czy DPM z demobilu??? nie brzydzisz się, że poprzednik pierdział w to frytkami czy może dżemem?

 

(OT mode off)

Link to post
Share on other sites
Fuj !!! brzydze sie ruskami  :x wole nie miec swiadomosc ze jakis rusek sie w tym pocil jeszcze jak to jest z lat 80 70 to wogule. (czul bym sie jak piepszony komunista a wyjatkowo ich nienawidze)

 

Ja sie brzydze tymi ktorzy fascynuja sie jakims zamorskim krajem, z ktorym nie mamy kulturowo nic wspolnego i ktory nie mial nic przeciwko przed oddaniem nas pod kuratele Stalina a obecnie posiada najbardziej ułomne i niebezpieczne społeczeństwo na świecie.

 

Komunizm w Rosji to taka sama wina żydów jak i Polaków czy Rosjan. Miliony Rosjan zginęło w oporze przeciw komunizmowi, dlatego przez szacunek dla Nich pochamuj sie z takimi słowami. JA jestem słowianofilem więc jestem czuły na takie słowa.

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
a bym ci osobiscie polecil bdu woodland bo widzialem taki z naszytymi roznych kolorow paseczkami dlugosci 10-20 cm w roznych miejscach, tworzy sie mundurowy ghille suit, oczywiscie nie az tak zabudowany ale i tak jest niezle  naprawde sie sprawdza, ale jak wiesz to kosztuje

Osobiscie odradzam. Wiem, ze to ladne, jak na filmach i amerykanckie ;) ale jak na nasze lasy to najgorszy mozliwy kamuflaz. Najlepiej maskuja tiger streep, DPM i polski wz 93. Kwestia materialu i kroju, to juz Twoja decyzja

Link to post
Share on other sites

A tu sie akurat nie zgodze. W lecie przy duzym naslonecznieniu, US woodland, zwlaszcza lekko sprany i wyblakly po prostu wtapia sie w tlo. Czego nie mozna powiedziec o polskiej "Panterze", Tiger Stripe czy Flecktarnie ktore IMO (z wlasnych obserwacji na strzelankach) sa zbyt ciemne i kontrastuja mocno z jasna zywa zielenia. Jesienia albo wczesna wiosna sytuacja za to sie odwraca i tutaj, zgodze sie, woodland mozna odwiesic do szafy i z rownym albo lepszym powodzeniem biegac w szarym dresie ;).

Link to post
Share on other sites

Snajperzy powinni ubierac sie w mniej zywe kolory czyli mundur nie powinien wygladac jak nowy:) moze byc troche wyblakly albo brudny

najlepiej zakopac mundur w ziemi na 24 godzinki a potem pomoczyc go w wodzie oczywiscie zbytnio sprany tez nie moze byc bo tez bedzie go widac

a tak wogule to najlepiej zrobic sobie ghilea:)

Link to post
Share on other sites

hmmm....

 

najbardziej na swiecie komunistow nienawidza faszysci

 

masz cos do powiedzenia???

mam wypisac uciskane narody i ich oprawcow?

ZSRR - afganistan, czeczenia, itp

Francja - algieria

Wielka brytania - irlandia

USA - rzady marionetkowe i zamachy stany w wielu krajach ameryki srodkowej, poludniowej, bliskiego wschodu i afryki

Polska - akcja burza i kilka innych

jak mawiali terrorysci z frakcji czerwonej armii "nikt nie jest bez winy"

 

jesli ten temat ma sie przerodzic w wypowiedzi polityczno - narodowo - fundamentalistyczne to ja ZADAM zamkniecia watku !!!

dziekuje

 

a co do tematu to nie ma jedynego slusznego najlepszego kamuflarzu

Link to post
Share on other sites

ja jeszce tylko dodam, ze jako zajebscie wykurwisie wielki kolekcjoner mudnurow, prawie wszystkie mam uzywki :)

Kazdy armijny spzret nabiera hmmm linii, wdzieku jakby to cholera nazwac, jak jest troche zuzyty.. Nowki wygladaja pedalsko i sztampowo. I ot na ten przyklad mam koszulke PTU od murzyna :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...