Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VII ZMASG - (28)29-30.05.2004, Mikstat


Recommended Posts

No ja bylem narazie na jednym zlocie. Ale bylo super. Integrowaliśmy sie z gośćmi z Czech. W sumie impreza skonczyla się koło 2 w nocy więc nie była jakaś ekstremalnie długa. No i te opowieści o strzelaniach na 500 osób z użyciem samochodów i innych pojazdów. Wieczorne integrowanie się jest extra. Chyba nawet fajniejsze od samych strzelań:D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z nadesłanych zgłoszeń wynika, że wielu Maniaków dotrze do Mikstatu już w piątek, 28 maja. Nocleg jest zapewniony w bazie zlotu, jedynie koszt tego noclegu nie jest wliczony w kwotę wpisowego. Dla uniknięcia zbędnego zamieszania, gotowi jesteśmy wziąć na siebie wszelkie formalności związane z dokonaniem opłat za osoby, które przybędą wcześniej. W takim przypadku kwotę wpisowego należy podwyższyć o 25,00 zł od osoby. Jest to opcja do wyboru indywidualnego.

Link to post
Share on other sites

Zasugerowano mi dzisiaj, że byłoby dobrze zamieścić wzór rekomendacji i oświadczenia, jakie dla niepełnoletnich uczestników powinni złożyć ich pełnoletni koledzy. Oto propozycja:

 

" Ja, niżej podpisany imię i nazwisko - ksywka, rekomenduję imię i nazwisko - ksywka (małolata) do udziału w VII ZMASG "Strict Response" Mikstat 2004 i jednocześnie oświadczam, że ponoszę odpowiedzialność za jego zachowanie w trakcie zlotu oraz przestrzeganie warunków uczestnictwa i regulaminu. Ponadto gwarantuję, że rodzice/opiekunowie prawni rekomendowanego wyrazili zgodę na jego udział w zlocie i że wyrażona przez nich zgoda jest prawdziwa.

 

Data i podpis"

Link to post
Share on other sites

ehhh dostalem maila z watpliwosciami , co do moich osób wprowadzajacych (faktycznie jeden z nich nie zdazyl sie jeszcze zglosic- ale juz jest na liscie). Odpisalem maila z ich ksywkami (wczesniej napisalem imie i nazwisko) i z wyjasnieniem , zrobilem to jeszcze w terminie ale zostalem jak widac olany, a szkoda zalezy mi zeby pojechac :/.

Link to post
Share on other sites

Przykro mi, Twój mail nie dotarł. Pamiętam, że Twoje zgłoszenie dotarło i prosiłem byś podał ksywki wprowadzających, a nie imiona i nazwiska (łatwiej mi skojarzyć). Jesli to doślesz, zostaniesz dopisany do listy w ramach okresu gwarancyjnego

Link to post
Share on other sites

rozumiem , jednak zanim przeczytalem twoja odpowiedz (natychmiastowa - na szczescie po raz kolejny moje slowa krytyki byly nieuzasadnione :) )wyslalem kolejne zgloszenie z imieniem , nazwiskiem , ksywka i teamem osob wprowadzajacych. Mam nadzieje ze to nic nie skomplikuje a wrecz odwrotnie.

Link to post
Share on other sites

Witam

Białystok w składzie BoT, Mały, Wraith, Seraphin i Xenon przyjeżdzają w piątek. Planowany przyjazd według rozkładu PKP jest o godzinie 20:22 w Ostrowie Wielkopolskim. Kiedy będziemy już na miejscu niezwłocznie się skontaktujemy z organizatorem telefonicznie.

Pozdrawiam

BoT

Link to post
Share on other sites

Organizatorzy zlotu proszą uczestników o zaopatrzenie się w czerwone (lub podobnym kolorze) chusty celem oznaczenia osób trafionych,schodzących z pola walki.Posiadanie oznaczenia jest bezwzglednie wymagane .Pomoże to zapanować nad tak dużą(157:) liczbą uczestników i pozwoli wyeliminowac ewentualne pomyłki w czasie potyczek.Osoby,które nie będą oznaczone w chwili schodzenia z pola walki,mogą zostać bez ostrzeżenia ostrzelane przez siły ONZ.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...