Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VII ZMASG - (28)29-30.05.2004, Mikstat


Recommended Posts

Witam wszystkich!

Właśnie rozmawiałem z Witem oglądającym teren pod potencjalną imprezę alternatywną dla odwołanej imprezy w Wędrzynie.

 

Teren jest w większej części leśny i znajduje się w rejonie wszystkim (no prawie ;)) znanej Kobylej Góry.

 

Zostałem poproszony o zorientowanie się ile osób szacunkowo by się miało pojawić. Termin to o ile dobrze zrozumiałem 12-13.VI (znaczy czerwca ;)).

 

Proszę o zamieszczanie wstępnych ale odpowiedzialnych ( :!: ) deklaracji.

Chodzi głownie o ilość miejsc jaką będzie trzeba zarezerwować.

 

Koszt jednego noclegu to 20zl.

 

Na Kruki można wstępnie liczyć myślę w składzie conajmniej 6 osób.

 

Pozdrawiam,

Regdorn

Link to post
Share on other sites
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cholera, daleko, ale co tam pewnie pojade choćby nawet sam, po konsultacji z kolegami z teamu dam konkretna odpowiedz ilu nas bedzie, a jak na razie to ciesze sie, że ktoś wzioł sprawe w swoje "łapska" i rzucił cień nadziei na ogólnopolski zlot miary Wędrzyna :) DUŻE BRAWA PANOWIE :!:

Link to post
Share on other sites

Kilka słów tytułem wprowadzenia:

 

1. Szczegóły całej operacji podam, gdy tylko będą znane.

 

2. Szacunkowy koszt, zawierający: nocleg, posiłek, naszywkę szacuję na ok. 40 zł od osoby (jest to wielkość szacunkowa, więc proszę nie rozwijać jeszcze dyskusji).

 

3. Ilość miejsc będzie zapewne ograniczona - uzależniona od możliwości noclegowych.

 

4. Tak Ghost, to jest ta Kobyla Góra.

 

5. Regulamin imprezy opublikuję, gdy wszystkie okoliczności będą sprzyjały i zorganizowanie imprezy się uda.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich

 

Poznańskie FST powinno się stawić w liczbie około 5 osób (potwierdzę po jutrzejszej akcji), chociaż liczę nawet na więcej, gdyż tylko wypatrywaliśmy jakiejś większej imprezy, która nie byłaby oddalona od Poznania o 300 czy 500km :wink:

 

Termin mnie osobiście odpowiada - dawno skończę już ustne, przyjadę na zakończenie roku, a do egzaminów zostanie jeszcze trochę czasu 8)

 

Pozdrawiam

 

PS. Brawa dla Wita za podjęcie wyzwania w obliczu "niewypału" :wink: Wędrzyna.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...