Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VII ZMASG - (28)29-30.05.2004, Mikstat


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylko 15?! 8O ja wyslalem swoje w niedziele i myslalem, ze bede jednym z ostatnich :). Moze by zrobic na stronce zlotu liste osób, ktore nadeslaly zgloszenia (taka propozycja, jeśli oczywiście to jest możliwe), a teraz na temat GROM Elbląg, 4 osoby

1. Ja czyli GHOST

2. STARFISH

3. SPECMACHINE

4. BLOOD

Link to post
Share on other sites

Coz... do konca tygodnia nie uda mi sie wszystkiego z uczelnia ustawic (bo wczesniej poprzesuwalem majac na uwadze 12-13.VI i teraz ciezko to odkrecic) wiec raczej na pewno mnie nie bedzie... :cry: Choc nadal jest nadzieje...

Czy zgloszenia po terminie z definicji nie beda rozpatrywane?

Link to post
Share on other sites

Ehm nie chce sie wtracac, jako ze mnie nie bedzie, ale posty w stylu "moze ktos od nas bedzie" mozecie sobie darowac bo tylko niepotrzebne zamieszanie wprowadzaja... Podobnie z teamami - uzgodnic w teamie kto i co i niech jedna osoba walnie posta i potem ci, ktorzy sa zapisani w tym poscie juz sie z osobna nie dopisuja... bo na razie jest 8 stron watku z ktorych moze 3 maja sens.

Link to post
Share on other sites
szkoda ze nie ma tam zadnego "poligonu zurbanizowanego", jak ogladalem filmy i fotki z wedrzyna to na to sie najbardziej napalilem (wogole wole cqb)... ale mimo to moze ktos z naszej malej ekipy bedzie.

 

Korzystając z wypowiedzi dźwiedź'a spieszę się pokajać, że nie zdołałem wysiedlić jakiegoś miasteczka lub też wybudować kilkunastu domów na terenie, gdzie ma się odbyć spotkanie maniaków. Wybaczcie wszyscy ci, którzy są zawiedzeni, że to nie CQB. Jednakże wybór był prosty: albo żadnej imprezy tej wiosny, albo badziewna-leśna. Jakoś nie pojawiła się żadna deklaracja po "upadku" Wędrzyna, że ktoś jest gotów zrobić coś alternatywnego. Więc pozwoliłem sobie zaproponować mniejsze zło.

Nie widzę jednak przeszkód, drogi dźwiedź'u, byś w przyszłości, zamiast uprawiać destrukcyjne malkontenctwo, podjął się zorganizowania imprezy w terenie zabudowanym...

Link to post
Share on other sites
Czy zgloszenia po terminie z definicji nie beda rozpatrywane?

 

Wzorem zlotu w Kobylej Górze, będzie przewidziany "okres reklamacyjny".

Jednakże, w miarę możliwości, bardzo prosimy o nadsyłanie zgłoszeń. Nie jest to nasz wymysł, ale potrzeba wynikająca z organizacji (mam nadzieję, że osoby, które już coś takiego robiły, potwierdzą). Wszelkie ustalenia związane z ilością noclegów, posiłkami czy innymi uzgodnieniami z policją i wszelkimi służbami nakładają konieczność podania ilości uczestników. Łączy się to też z kalkulacjami wszelkiego typu.

Zatem prosimy o deklaracje.

Link to post
Share on other sites
szkoda ze nie ma tam zadnego "poligonu zurbanizowanego", jak ogladalem filmy i fotki z wedrzyna to na to sie najbardziej napalilem (wogole wole cqb)... ale mimo to moze ktos z naszej malej ekipy bedzie.

 

Ech ... Shannon powiedzial to co ja chcialem odpowiedziec, dodam tylko tyle ze nie samym strzelaniem czlowiek zyje i postrzelac mozna sobie u siebie. W zlotach chyba jednak chodzi o cos innego.

 

Juz sie nie moge doczekac :D a beda tam lezaki ?? drinki z parasolka ?? i jakies mile hosstesy ? Bo jak nie to nie jade :wink:

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites

hmmm no wiesz Chochla ... ostatecznie na bezrybiu ...

Ale pamietaj co dwie Gąski to nie jednana ;) Mam na dzieje ze Gesi przyleca calym stadem i wraz z Krukami zapoluja na nieloty :wink: .

 

Juz tylko (aż) 22 dni do zlotu :D

Link to post
Share on other sites

oj... czuje sie zgwalcony intelektualnie po tej reprymendzie :?

nie chcialem w zaden sposob Was krytykowac czy potepiac... naprawde zdaje sobie sprawe ze organizacj zlotu to olbrzymi nawal obowiazkow i pracy.. SZCUNEK

po prostu po obejrzeniu filmu z wedrzyna, najwieksze wrazenie zrobil na mnie teren zurbanizowany, to bylo jak objawienie :D

tak wiec jesli urazilem kogokolwiek z organizatorow moim mailem prosze o rozgrzeszenie, gdyz bylo to niezamierzone...

"W zlotach chyba jednak chodzi o cos innego. " - nie wiem co to "cos innego" bo nigdy na zadnym nie bylem, moze wlasnie ten majowy bedzie moim "zlotowym rozprawiczeniem" :wink:

tak czy siak wybaczcie mojego poprzedniego posta, jesli Was (organizatorow) urazil, nie o to mi chodzilo- ukryta trescia byla proba "upewnienia sie" czy nie ma tam jakichs opuszczonych budynków/szalasow/bacowek/hacjend etc...

a te hostessy... faktycznie by bylo milo :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
po prostu po obejrzeniu filmu z wedrzyna, najwieksze wrazenie zrobil na mnie teren zurbanizowany, to bylo jak objawienie :D

tia, tylko film nie oddaje prawdziwego charakteru tego terenu - wiekszosc walk to nie CQB tylko strzelanie z okna do okna, albo z okna na ulice

 

"W zlotach chyba jednak chodzi o cos innego. " - nie wiem co to "cos innego" bo nigdy na zadnym nie bylem, moze wlasnie ten majowy bedzie moim "zlotowym rozprawiczeniem" :wink:

w zlotach chodzi o spotkanie z ludzmi, wypicie piwka i wymiane wspomnien... a i pomacanie roznych giwer :)

Link to post
Share on other sites

Przy oczywiscie jednoczesnym imprezom towarzyszacym jak strzelanie ;D

 

Tak powaznie to dla tych co nie byli jeszcze... Na zlocie głównie chodzi o spotkanie sie z ludzmi, porozmawianie, zintegrowanie srodowiska. Choć jak napisałem o to właśnie chodzi to wszystko jednak głównie ma miejsce pod wieczór. W ciągu dnia oczywście normalne batalie :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...