Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VII ZMASG - (28)29-30.05.2004, Mikstat


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczegóły już niebawem...przedłużają się negocjacje dotyczące noclegów (należy wziąć pod uwagę, że 12/13 czerwca przypada znowu w tzw. "długi weekend" ).

Proszę też bardzo o bardziej konkretne deklaracje co do udziału w imprezie - trudno jest bowiem negocjować miejsca noclegowe ze 100% granicą błędu...

Link to post
Share on other sites

moze niech sie wiara imiennie deklaruje - nie 5-10 osob, a Franek, Bolek, Marek i Zenek. Wtedy nie bedzie anonimowych chetnych, ktorzy zostali zgloszeni przez kolege, a sami o niczym nie wiedza :)

 

Liderzy druzyn - brac sie do roboty

Link to post
Share on other sites

z PATu pojechało by od 5-10 (być mozę i więcej-zalezy czy wit pozwoli przyjechac paru 17-latkom) osób zalezy od ilosci jadących samochodów.

Wszystko przez ten text KOZIego. Kroki wyjasniajace podjete.

 

Mnie osobiscie brakuje jeszcze chocby mocno niesprecyzowanej wyceny calej imprezy - bezrobotnemu 26latkowi wyzebrac kase na wyjazd i kulki nie jest latwo.

 

Z powyzszych powodow brak precyzji w okresleniu sily skladu KRA na zlot w Kobylej Gorze. Jak dla mnie za malo danych.

Z naszej strony uscislenie nastapi po pewnej odpowiedzi na email (niestety termin w okolicach poczatku maja)

 

Rozmumiem problemy organizatorow ale... "spiesz sie powoli" i "co nagle to po diable". Nie chce napisac 5 jak bedzie chcialo jechac 10, nie chce napisac 10 jak (co gorsza) pojedzie 5.

Link to post
Share on other sites

moze bym nie odpisal gdyby nie fakt, ze na liczniku postow masz juz pare szt.

 

ODPOWIEDZ DLA WUKASZA I WSZYSTKICH INNYCH!!!!

 

1. Zlot ma sie odbyc za niewiele ponad miesiac!

2. Zlot WIT zdecydowal sie zorganizowac po klapie organizacyjnej Wedrzyna i mial na to tylko 1,5 miesiaca!

3. Kazdy kto bedzie rzucal klody pod nogi WITowi zostanie skazany na zapomnienia w swiatku ASG ! Sad kapturowy, kulka w plecy i czesc!!!

4. MY chcemy sie spotkac w KOBYLEJ GORZE i kazdy malkontent bedzie rozstrzeliwany! - jak chcesz podyskutowac, pomarudzic to odpusc sobie wyjazd ! Zreszta pogada mozna na chat!

6. Docenmy wklad WITa i zrobmy wszystko aby chociaz mu nie dezorganizowac pracy! Jesli chce liste chetnych to dajmy mu ja, a nie zbior deliberacji nad problemami spolecznymi bezrobocia, mlodego wieku uczestnikow, pozwolen od rodzicow czy cen rynkowych kulek!

 

5. TU WPISUJEMY TYLKO I WYLACZNIE OSOBY KTORE NA DZIEN DZISIEJSZY CHCA JECHAC - DEKLARUJA SIE !!!

 

KONIEC TEMATU!!!

Link to post
Share on other sites

Odpowiedź na e-mail już wyszła... :)

 

Co do szczegółów, to będą one zamieszczone z chwilą, gdy będą znane...

Nie chcemy zamieszczać informacji, z których musielibyśmy się wycofywać. Proszę zważyć, że podjęliśmy działania "awaryjne", zatem jest to mało komfortowe...

Jednak jesteśmy przekonani co do powodzenia "akcji ratunkowej".

 

Co do osób niepełnoletnich, problem pozostaje jeszcze w sferze "rozważań natury formalno - etycznej". Jeśli Wukasz pozwoli, zacytuję treść e-mail'a skierowanego do niego, a dotyczącego tej, jakże delikatnej materii...

Link to post
Share on other sites

Cytuj co chcesz - zaden mail jeszcze nie doszedl.

 

Hargin zanim cos napiszesz pomysl troche. Wiem, ze czas ucieka ale jestem tak samo powaznym czlowiekiem jak organizatorzy i BARDZO chce jechac. Popatrz co napisal Shannon - tak samo nie chce odwolywac tego co napisalem. Zadnego malkontenctwa w tym nie ma. Pokazalem, ze brak danych utrudnia organizacje Zlotu tez po naszej stronie - maniakow. Powtorze - robie co w mojej mocy by jak najszybciej zebrac deklaracje od swoich (wiem wiem robie za malo, powinienem dac slowo i pozniej sie z niego tlumaczyc). Nie moga ich dac bo nie maja podstawowych danych - czyli czy wogole moga jechac (taaa znow "deliberuje" a wtret o kasie byl moj osobisty - bedziesz mogl mi seria po golym dupsku przejechac jezeli to zdanie zaklucilo przygotowania do Zlotu). Patrzac po znacznej czesci postow w topiku nie tylko moja grupa ma problemy z okresleniem konkretnego skladu - mozna by im pomoc jednym zdaniem (decyzja).

 

Ciekawe czy na reke Organizatorom bedzie posiadanie listy zadeklarowanych 100 osob a na 2-3 tygonie przed zlotem 200 chetnych. Nie wiem - zalozylem, ze nie. Moze nie potrzebnie bo "dezorganizuje" Witowi prace "deliberacjami". Dla mnie EOT.

 

(a co mi tam PS. Bardziej szkodzisz niz pomagasz)

Link to post
Share on other sites

Spokojnie....

Zasady powinny ukazać się, przynajmniej w ogólnych zarysach, jeszcze w tym tygodniu.

Co do zasady, impreza będzie przewidziana dla pełnoletnich maniaków, ale chyba znalazłem kompromis umożliwiający na wyjątkowych warunkach udział tych maniaków, którzy ukończyli 16 lat....

Jak wyżej powiedziane, zasady (w tym regulamin ) będą opublikowane jeszcze w tym tygodniu.

Rozumiem, że ich brak utrudnia deklaracje..

Wstępnie szacowane koszty to +/- 50 zł na głowę, w tym naszywka, posiłek (grochówka jak w Kobylej I), nocleg....

Link to post
Share on other sites

Hargin zanim cos napiszesz pomysl troche. ....  

 

(a co mi tam PS. Bardziej szkodzisz niz pomagasz)

 

ehhhh serie masz jak w banku...

 

... problemy indywidualne tego typu sa do rozstrzygania na priv - a nie na forum. Adres kontaktowy znasz i nie wprowadzaj zamieszania. Jak kazdy zacznie rozstrzygac swoje bole na ogolnym forum, to WIT przenigdy nie wylowi z tego tygla faktycznej liczby chetnych.

 

I dyscypliny troche, a nie jak rozhisteryzowane baby!

Link to post
Share on other sites

Witam,

i ponownie przyszło mi dostarczyć Wam informacji bezpośrednio "z terenu" ;)

 

Otóż jak się dowiedziałem pojawił się problem z zakwaterowaniem i w związku z tym termin imprezy zostanie przesunięty na ostatni weekend maja czyli 29-30.V, tak więc ci co sie wybierają także na koncert Metallicy niech się nie obawiają :D

 

Więcej informacji jakie uzyskałem dotyczą miejsca. Zakwaterowanie będzie w byłym ośrodku szkolenia Hitlerjugend, a sam teren pomimo, że leśny jest bardzo atrakcyjny - jak zapewnił mnie Wit. Mikstat to miejscowość, w której jeśli dobrze zrozumiałem odbędzie sie impreza (popraw mnie Wit jeśli coś pomieszałem :D;)). Znajduje się ona 20km od Ostrowa Wielkopolskiego na lekko południowy wschód.

 

Na temat dalszych szczegółów imprezy myślę, że lepiej będzie jeśli wypowie sie za chwilę sam Wit ;)

Link to post
Share on other sites

Oficjalne stanowisko:

(piszę z komputera Ivana)

 

Uzyskanie możliwości noclegów w terminie 12/13 czerwca, ze względu na Boże Ciało (10 czerwca - długi weekend 10 - 13 czerwca) w ogólnodostępnych ośrodkach jest praktycznie niemozliwe.

Teren i ośrodek, któy udało nam się znaleźć, ze względu na malowniczość położenia i warunki, wydaje się być wymarzony. Problemem jest jedynie termin. Jedyny wolny to ostatni weekend maja (29/30 maja). Zainteresowani mogą już zacząć imprezę od piatku wieczora. Koszt imprezy - 50 zł od osoby. W tym jest wliczone: 1 nocleg (pokoje max. 4- osobowe, częściowo z łazienkami/prysznicami), posiłek w sobotę wieczorem /grochówka z wkładką, kiełbasa do pieczenia w ognisku, smalec domowej roboty, surówka, beczka piwa/, naszywki. Teren leśny, bardzo pofałdowany, z licznymi, piaszczystymi wąwozami.

Ilość miejsc: 100 (możliwe zwiększenie).

Przykro mi bardzo z powodu zamieszania z terminem, ale nie był brany pod uwagę problem "długiego weekend'u".

Wyślemy dziś do Regdorna zdjęcia "koszar" i poglądowe zdjęcia terenu.

Bardzo prosimy o deklaracje udziału, gdyż musimy potwierdzić rezerwację.

Pozdrawiam

Wit

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...