Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.045 / A


Recommended Posts

Racja, niedokładnie napisałem, sorry. Chodzi mi o taki bajer. Jak składam kolbę to mam wrażenie, jakby zbytnio się ona na tym mocowaniu szyny opierała. Dlatego chce ją zdjąć. Chyba, że tylko mi się wydaje... :icon_confused: Popraw mnie, proszę, jeśli się mylę :icon_biggrin:

No tak, będzie trzeba kupić, ale cieszę się, że na tej batce jeszcze trochę pociągnę.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Jak zdemontować szynę boczną? Mam wersję z dołączoną szyną, ale chciałbym ją zdjąć, żeby móc złożyć kolbę.

2. Czy ładując baterię dołączoną do repliki ładowarką, też dołączoną, starczy mi ona na kilka strzelanek?

3. Jak przełączę selektor ognia z 'zabezpieczony' na 'semi' to pomiędzy selektorem a korpusem powstaje dość duża szpara (dotychczas zakrywana przed 'zabezpieczony' selektor) To normalne?

 

...1. Szynę demontuje się rozwiercając/wybijając trzy nity, tylko nie wiem czemu ma to służyć, gdyż szyna nie przeszkadza, a kolba się bez problemu składa na bok :zastanawia: ;

2. Zaraz, zaraz, chodzi Ci na ile starczy bateria(jedno pełne naładowanie)czy ogółem ile powinna wytrzymać bateria zanim nie zdechnie-trzymać będzie albo krótko, albo długo, może działać rok czasu, może i dwa dni,

tak to już jest z chinolami :icon_razz2: ;

3. Tak to normalne, brak szpary-to by było coś nie normalnego :icon_razz2: ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Co cymce siedzi....

 

Airsoft Tech Series: Cyma CM045 AKSU downgrade, sealing, reshim regrease and chrono Episode 1

 

link do pierwszej części do reszty można się przeklikać.

 

Wiem ze odpowiedz padała na forum, czytałem ale nie mogę tego znaleźć jaka długość była by odpowiednia do cymki. nie pamiętam czy to było 460mm czy 560mm. Oczywiście lufa zasłonięta będzie przez tłumik...

Link to post
Share on other sites

Witam ! w piątek zamawiam tą cymke 45 i mam na jej temat kilka pytań :

1.Co sądzicie o używaniu takich kulek http://www.gunfire.pl/product-pol-1152190220-Kulki-GUNFIRE-0-20g-4000-sztuk.html do tego AK , a może te http://www.gunfire.pl/product-pol-1152190941-Kulki-GUNFIRE-0-25g-2000-sztuk.html ?

2.Słyszałem że są w niej jakieś problemy z selektorem ognia ?

nie chciałbym jej zepsuć więc liczę na wasze rady :D

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Co prawda jeszcze nie kupiłem tego karabinku nadal zbieram kase ale juz nie długo wypłata ;)

 

Sam karabinek kup w specu...taniej

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=8181&name=Cyma_-_AK105_-_Full_Metal_-_CM045A

 

Firefox to taka średnia bateria.....lepsza jest SANYO lub KAN zobacz w chińskich sklepach...mniej niz 100 zł za li-po sanyo

 

Z tego co sie dowidziałem to polecana jest jeszcze gumka systemy ale ta tez jest polecana

Link to post
Share on other sites

AltairLK - Gumka HU raczej nie podejdzie pod stock`a, ponieważ z założenia produkowana jest dla słabszych sprężyn. Sam kupiłem aksu u Krakmanów, przy zakupie od razu wleciała M100 Guardera, podana przez Ciebie gumka HU oraz dystanser typu H, co daje stabilne 350 fps.

Link to post
Share on other sites

@AltairLK

Przezroczysta gumka, którą podałeś, podejdzie bez problemu. Sam mam ją w tej replice i wychwalam, bo podkręca aż miło. Co do rozmiarów baterii to się nie przejmuj, bo miejsce na baterię jest od końca dekla (tam gdzie masz przycisk) do kolanka gazowego razem ze szczerbinką - ponad 30 cm :)

Link to post
Share on other sites

Gumkę można wymienić samemu.... Ogólnie jak chcesz kupić tą replikę a wierz ze zdane gremliny w kulki nie kopia to wyżej podałem link do filmiku. Składa się z kilku części. Koleś rozbiera replikę robi teflon fixa podkładowanie itd...dobra baza wiedzy jak samemu chce się grzebać z tą repliką.

Link to post
Share on other sites
GB cylinder z dziurą

A faktycznie, na fotę nie spojrzałem :icon_eek2: Mój błąd.

 

Z palca sobie tej informacji nie wyssałem, bo w opisie jest typ 0.

Coś chyba mają pochrzanione...

 

EDIT:

Zobacz, że tam na zdjęciach są 2 różne GB (spójrz chociażby na kolor zębatek od selektora):

- na 1, 4 i 5 zdjęciu masz z cylindrem typ 2

- na 2 i 3 zdjęciu masz cylinder typ 0

 

Coś tu jest pochrzanione i to dość porządnie...

Edited by Kiekos
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...