Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM.045 / A


Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A nie czasem słabego magazynka który nie nadąża podawać?

 

A ja kupiłem jakis **** egzemplarz w pon..a we wtorek po wystrzeleniu nie całych 100 kuleczek zrobiła sie wiertarka.....a we środę wylądował w specu...ale sie nacieszyłem:/ Teraz pozostaje mi tylko czekać az naprawią.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam kilka pytań, otóż:

 

1. Czy u was też magazynek wchodzi z problemami ?

2. Ile ładowalisćie batkę (tą w zestawie, stantardową ładowarką)

3. do czego słuzy taki kabelek po otwarci pokrwywy (1 jest do batki taki mniejszy)

4. Prosiłbym jakiś link do filmiku lub wytłumaczenie jak zmienić gumkę hop up

Edited by Ping
Link to post
Share on other sites

Magazynek ma problemy z wejściem bo w komorze magazynka są takie 2 wystające czerwone kabelki które przeszkadzają, ja je wepchnąłem trochę głębiej i jest lepiej ale nadal na trybie auto mam puste serie tak samo na semi ale rzadziej.

 

Aku ładowałem jakieś 6 godzin.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Używam stockowej batki i na trybie FullAuto trafiają się puste serie, pytanie brzmi czy nowa mocniejsza (9,6) batka pomoże czy problem tkwi głębiej oraz chciałbym zastąpić drewniany chwyt przedni jakimiś szynami na rączke, optykę itp. i czy jest wgl coś takiego, jeżeli tak to w jakiej cenie i gdzie mógłbym to dostać ew. czy lepiej było by kupić szyny i je przykręcić do chwytu ?

Link to post
Share on other sites

Używam stockowej batki i na trybie FullAuto trafiają się puste serie, pytanie brzmi czy nowa mocniejsza (9,6) batka pomoże czy problem tkwi głębiej oraz chciałbym zastąpić drewniany chwyt przedni jakimiś szynami na rączke, optykę itp. i czy jest wgl coś takiego, jeżeli tak to w jakiej cenie i gdzie mógłbym to dostać ew. czy lepiej było by kupić szyny i je przykręcić do chwytu ?

 

tak sa risy na przód 50$ stalowe z chin gdzieś ale wyprzedane sa...albo za 50zł na jaskołczy

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...