Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Otóż ostatnio, zauważyłem w stercie zabawek mojego młodszego brata (7lat), wystający pistolet, ale nie działa. Wziąłem go, rozebrałem, patrze i.. i nic z tego nie rozumem, otóż w środku znajdowały się 2 druciki i spust.

Czy ktoś wie jak to sklekocic tak, żeby działało?

 

Zewnątrz

wewnątrz

Edited by human
Link to post
Share on other sites

Da się, ale po co?

 

Już po pierwszych oględzinach wnętrza widać jakiego typu to jest zabawka ;). Tutaj nie ma sprężyny głównej, takiej jak w normalnych springach, która by napędzała pistolet. Magazynek jest grawitacyjny, wsypowy. Pistolet ten ma jedną zaletę - można strzelać w trybie półautomatycznym bez żadnego zasilania, poza mięśniem palca ;).

 

Natomiast wadą tego rozwiązania jest fakt, że kulki wystrzeliwane z niego osiągają prędkość około 50 FPS ;).

Link to post
Share on other sites

Oj, no to tutaj muszę przyznać mojego FAILa - przez nawał tematów pomyliło mi się i myślałem, że chodzi o "co możecie powiedzieć o replice XXX", zamiast "jak naprawić replikę".

Jak naprawić - nie wiem. ;)

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

A ja miałem takiego guna. To działa tak że jak naciskasz spust to wylatują kulki uderzane przez drucik, zazwyczaj z 5 na raz bo jest magazyn wspypowy, czyli im mocniej naciskasz tym dalej lecą, ale niestety zasięg wynosi 50 cm (mierzone) xD

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...