Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W stocku ma około 250 fpsów.

Malutka replika, małe magazynki - raczej na broń boczną lub do budynków.

Strzela dobrze jak każde TM.

Nie ma czegoś takiego jak problem z HU.

Lufe wewnętrzną warto wymienić.

Sama replika nieco delikatna.

Słąbą stroną jest bateria - ale można kombinować z lipolami.

Poza tym pięknie wykonana, nawet jak na TM.

Cena może troche zniechęcać... ;-)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

 

Lufe wewnętrzną warto wymienić.

 

 

Na przedłużoną PDI 6,01

jeśli masz za dużo pieniędzy.

Coś z niższej półki niczego nie poprawi zauważalnie,

bo w stocku jest precka (i to dobra).

 

Delikatna? Dlaczego tak uważasz?

 

Słaba bateria? Jeśli jest to broń główna, to potrzebujesz dwóch na jednodniową imprezę.

 

Małe magazynki? Potrzebujesz dwóch-trzech midcapów MAGa.

Link to post
Share on other sites

Kumpel ma replike. Milo malej ilosci fps niesie cholernie daleko ze wzg na rewelacyjny hu. Po prostu lulka lata jak po nitce.

Dorzuc do tego tlumik a gwarantuje ci ze strzal bedzie cichszy niz pierniecie geja

Jedyne co oplaca sie zrobic w nim to tylko wymienic lufe oraz dokupic magi i tlumik. Jest to bron bocza wiec zylion fps jest raczej nie wskazany.

Link to post
Share on other sites

@johny13: nie wypisuj bzdur - poza tym, czy ktoś tu mówił o chińskiej prec-lufie..?

@widzilla: Jeśli będzie to broń boczna to napewno tak, jeśli główna to raczej nie - chyba, że naprawdę jesteś oszczędny... ;-)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Hmm, zawsze można 2 batki albo 3 jak ktoś wali na ślepo ;) Przy takiej sile aż kusi się walić auto. Bo na ogół to ja semi maniak :mrgreen: Johny- wg. ciebie TM'owska lufa podstawowa jest lepsza od precki zamontowanej w MP5 Cymy ( model CM.041 )?? Ja używam - wiem ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

ta mp7 niema precki w stocku. Ma tylko magicznego hopka od TM a to wiele wyjasnia. Każda precka poprawi Ci skupienie i doda pare fps ale przy gniotach braci zza Wielkiego Muru nie zauważysz róznicy- kup nineballa (prometheusa, LL, to to samo)

Wszystkie AEPy TMa mają precki w stoku, i to całkiem przyzwoite.

Wymieniałem na KM HEADa w Glocku i na przedłużoną PDI w MP7.

W drugim przypadku było warto.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zależy od stanu i ceny ;)

Ale jeśli cena Ci odpowiada, a giwerka jest zadbana, używana przez kogoś kto dba o swoje zabawki, to myślę, że nie musisz się obawiać-repliki Tokio Marui słyną z niezawodności.

 

Oświadczam, że jeśli zastosujesz się do mojej rady, nie ponoszę odpowiedzialności za przykre konsekwencje kupna używanego sprzętu ;)

Link to post
Share on other sites

Replika całkiem w niezłym stanie tylko raz rzucona o ziemię i wystrzeliła tylko nieco ponad 100 k kulek. xDD

 

Używane repliki najlepiej kupować od znajomych albo z naprawdę sprawdzonego źródła. Jeżeli sprzedawcy zależy na tym by być wiarygodny niech wyśle guna na przegląd.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Odgrzeję też tutaj :)

 

Sarayel napisałeś, że można wstawić do MP7 TM TAKĄ preckę 242mm. W stocku jest tam 182mm. Widziałem, że do precki dodatkowy jest adapter czy tłumik płomienia. Moje pytanie brzmi czy przez stockowy tłumik płomienia przejdzie mi lufa ? Chcę zamontować TAKI tłumik i pytanie czy precka przejdzie mi przez ten adapter do tłumika ?

 

Ktoś robił taką konwersję ?

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...