Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cos dla realistow - magazynki STAR


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oh Ritter a od czego dzieci mają plakatówki?

 

Niech zgadnę... od mazania nimi po bloku rysunkowym na zajęciach plastyki?... :wink:

 

Tym magazynkom żadne malowanie nie pomoże.

Nie będą wyglądać "realistycznie" co kłóci się z lekka z tematem tego wątku...

I tylko tyle.

Przy ich cenie trudno się dziwić. :)

 

-

Link to post
Share on other sites

Po obfitym obiedzie zaczęła łapać mnie senność i żeby się jej nie poddać otworzyłem szufladę, której są wszystkie moje świeżutkie "STARy >30<" i powiedziałem: "Albo wy, albo ja. Albo BB loader z Marui..." :mrgreen:

 

Test polegał na kilkukrotnym ładowaniu i rozładowywaniu wszystkich magazynków. Po tej operacji robionej bez użycia smaru w sprayu (nie miałby szans żaden smar wypłynąć z tych magazynków, bo są szczelnie sklejone i niestety plastikowe) każdy magazynek załadowałem i po rozładowaniu przeliczyłem ile się w nim mieści kulek.

 

Otóż te magazynki muszą mieć jakąś mentalność "człowieka radzieckiego", który pod silną presją pokazuje na co naprawdę go stać i osiąga kres swoich możliwości (choć nie żywota, nie w tym przypadku :D ).

Wynik testu przekroczył moje najśmielsze oczekiwania - KAŻDY z tych magazynków, co do od końca ubiegłego roku zamieszkały ze mną pod jednym dachem, mieści ni mniej, ni więcej jak 32 kulki (chodzi o magazynki do M-serii).

 

Czyli - kopnąć je w dupsko, potraktować po wojskowemu i kończy się ich marudzenie i złośliwe zagrania. 32 kulki... jak w pysk strzelił... :D (oczywiście w pysk nie z guna i nie kulką - dbamy o bezpieczeństwo :P )

 

I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszą transmisję. Pozdrowionka.

MAJKI

Link to post
Share on other sites

a czy to slowo REALISTYCZNIE nie odnosi sie raczej do ilosci kulek

a nie do koloru?

po co sie sprzeczacie o farbki.

tu chodzi o to ze wywalisz 30 kulek albo 28?

i musisz zmieniac magazynek... i j tak nie patrzysz czy bierzesz z ladownicy ten ladniejszy czy ten porysowany......

 

to chyba normalne ze za tak wszawe pieniadze nie dostanie sie cudu.

polska mentalnosc... kupic guwno za zlotowke i przerobic na mersedesa....

zeby nie wygladalo na to gu...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dżizys merja , jak chcesz wiedziec jakie sa najnowsze produkty aktualnie wystarczy odwiedzac czesto redwolfairsoft.com wgcshop.com i dentrinity.com i zagladac do new products/release.

 

I odpowiem ci na twoje pytanie NIE, NIE MA tych magazynkow do SIGow i nie spodziewalbym sie zrobili ak m16 i mp5 czyli najpopularniejsze i raczej innych nie zrobia , popularne jest jeszcze w miare g36 ale one bylyby za duze i raczej nie bylyby by w cenie 40$ za 10 sztuk

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Heheh - odgrzebię watek. Kupiłem sobie śliczne 10 sztuk czarnych magów STARa i chcę (MUSZĘ!) je dociążyć. Ktoś na forum kiedyś powiedział, że czytał o takim sposobie - wiercimy w magu dziurkę, wsypujemy ciężarki w stanie sypkim (jakieś kulki itp.) i zalewamy klejem żeby nie grzechotały. Tylko nie pamietał gdzie dokładnie ma byc ta dziurka. Czy ktoś to wie? Bo mam już przyotowane ok. 4kg ołowianych wiórów :) Ma ktoś może rozłożonego na dwie połówki STARa? Bo nie chcę bez potrzeby poświęcać maga... Będę dźwięczny za fotkę wewnętrznej strony dwóch połówek tych magazynków.

 

I jeszcze jedno - czy ktoś wie, czy wewnątrz te magi są "szczelne"? Tzn. czy jak zaleje wnętrze klejem, to czy nie wleje się on do przewodu w którym jest sprężyna i kulki?

Link to post
Share on other sites

Skoro temat mimo większości postów nie jest tylko o realcap-ach do e-m-ek to parę uwag o tych do G3 i G36

 

G3

mieści koło 20

jest rozbieralny

idzie przerobić tak aby wchodziło dosłownie kilka wiecej (to dla tych co chcą pełne 20 wykozystać)

najsłabsza część to te języczki które trzeba zahaczyć wkłądając magi do G3 (taka budowa wszystkich G3kowych magów ale tu plastik już w jednym na 10 złamałem :))

 

G36

mieści koło 30 (róznie ale zawsze maksymalnie trochę ponad te 30)

jest rozbieralny

skorupa jest tak naprawdę wzięta od midcapów i jak ktos dorwie sprężyne odpowiednio długą to przerobi bez problemu

Największy problem to zbyt szeroki kanał do podawania kulek i częste zacinki (jest na forum oddzielny temat tylko o nich)

 

Zrobiłem kilka fotek rozbebeszonych i jak znajde chwilę to moge wrzucić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...