Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Catch22

Kamuflaż USSOCOM

Recommended Posts

Z najnowszych wieści - SOCOM przyjął piksele - czyli AOR (DIG) 1 i AOR (DIG) 2 jako oficjalne wzory kamuflażu. Część oporządzenia do tej pory produkowanego w Coyote Brown i Ranger Green również ma być zamawiana w tym kamuflażu.

Tyle siedzisz na forach i nie wiesz jak wyglądają DIGi? Nawet Szaszłyk kiedyś w Commando zdjęcia zamieszczał wersji pustynnej i sprzętu LBT w tym kamuflażu. Generalnie to coś co bardzo przypomina MARPATa, o nieco innym wybarwieniu w wersji "leśnej".

dig31.th.jpg

Tyle siedzisz na forach i nie wiesz jak wyglądają DIGi? Nawet Szaszłyk kiedyś w Commando zdjęcia zamieszczał wersji pustynnej i sprzętu LBT w tym kamuflażu. Generalnie to coś co bardzo przypomina MARPATa, o nieco innym wybarwieniu w wersji "leśnej"

Nie wszystko jestem w stanie ogarnąć ;). W każdym razie dzięki....

Tyle siedzisz na forach i nie wiesz jak wyglądają DIGi? Nawet Szaszłyk kiedyś w Commando zdjęcia zamieszczał wersji pustynnej i sprzętu LBT w tym kamuflażu. Generalnie to coś co bardzo przypomina MARPATa, o nieco innym wybarwieniu w wersji "leśnej".

dig31.th.jpg

Mi to podchodzi pod rozjaśniony CADPAT. Każdy inaczej patrzy. :D Są jakieś zdjęcia z akcji w lesie? Chętnie bym zobaczył jak to się maskuje. Pozdrawiam imiennika. :mrgreen:

Bardziej MC w pixelach.

Doprawdy? Gdzie Ty widzisz podobieństwo do Multicama? Spikselizowany MC wygląda zupełnie inaczej.

Czy to nie w tym AOR (czy AOR2) Crye robi też swoje Combat ciuchy?

Między innymi.

AOR1=DIG2=pustynny

AOR2=DIG3=leśny

Doprawdy? Gdzie Ty widzisz podobieństwo do Multicama? Spikselizowany MC wygląda zupełnie inaczej.

W kolorystyce(szczególnie ta zieleń), może źle się wyraziłem bo nie chodziło mi o zpixelowanego MC(taki mix marpat'a z MC)

Nie za bardzo, Crye czy LBT się nawet nie przyznają, że robią w DIGach. Na ShotShow 2009 był na stoisku Eagle Industries manekin w sprzęcie EI i mundurze Beyond Clothing w AOR2/DIG3.

Munduru Crye w AOR1/DIG2 było widać na zdjęciu SEALs, na którym wystąpiła niezła mieszanka - FROG, HPFU Blackhawka i Crye.

A to nie jest przypadkiem tak, że po prostu na metce producenta jest napisane, że 100% poliester bo Beyond tatical szyje głównie odzież z syntetyków (W tym z poliestru) i wszył taką metkę jaką miał pod ręką do nietypowego zamówienia?

Po prostu na zdjęciach materiał wygląda na zwykłe NYCO Rip-Stop i dlatego to mi przyszło na myśl.

Nie sądzę. 5.11 szył (szyje?) odzież letnią ze 100% nylonu ze splotem ripstop, który i wyglądzie i w dotyku przypomina mieszankę z bawełną. Założę się, że tu jest podobnie.