Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadawać to się "to" nadaje :] tylko pytanie na co... pod bazę do prawdziwego ghillie no sam nie wiem (znaczy się wiem) Nie.

 

IMO nawet nie ma sensu rozbudowywać tego, żeby to jakoś wyglądało i działało.

 

A i jeszcze Ja sobie nie wyobrażam jakoś takiego ubieranego ghillie na mundur. Powinno być jakos przymocowane na stałe.

 

BTW zakładam ze chodzi o ghillie takie dla strzelca wyborowego a nie dla szturmowca który chce jakoś się maskować.

Edited by Krzysi3KOo
Link to post
Share on other sites

za te 10 zł to trochę siatki, rękawiczki i to cos na głowę to opyla się jako materiał do wykorzystania przy "budowie" ghillie. ale nie jako gotowe

potrzebujesz jednak cos do czego poprzyszywasz siatkę, aby zieleninka którą nawtykasz nie wypadała jak rzadki stolec. :/

i kilka innych rzeczy

Edited by GERALT
Link to post
Share on other sites

zrobic ghile to nie takie proste a tu zawsze jakas baza jest materiału mniej pójdzie bo się tak wydaje ale na ghile z prawdziwego zdarzenia to trzeba mase materiałów i jak tak dobrze przeliczyc to albo kupic gotowe albo ulepszyc jakies amatorskie. kiedyś próbowałem pobawic się miałem 3 koszulki moro na straty pociąłem je i z tego wszystkiego to może 1 rękę bym dobrze zamaskował :wink:

 

gram z kolegami i zazwyczaj siedze w 1 miejscu nie poruszam sie i czekam na ofiare wiec powinno mi wystarczyc

Edited by Ricky2009
Link to post
Share on other sites

Jaką siatke na ghillie polecacie ??

 

Co sie pytam to każdy mówi coś innego i sie zdecydować nie mogę :P

Chodzi mi o coś co pomiędzy wplacze 1-2 cm (szerokość) paski juty.

 

Dziękuje z góry za odpowiedz. Link np do allegro by nie zawadzał :P

Link to post
Share on other sites

http://www.hodowlany.pl/i140_Siatka_poliet...o_25x25_cm.html

 

Najlepsza by była zielona, ale czarna też ujdzie :P

Uważajcie podczas zakupów zielonej siatki. Dzwoniłem tam w wakacje letnie 2008 i zdziwiony sprzedawca (po wyjaśnieniu mu w jakim celu potrzebuję siatkę) powiedział, że ta zielona siatka w rzeczywistości jest dość jaskrawa... Niby i tak siatki nie widać, ale wolę na zimne dmuchać.

Postawiłem na zwykłą siatkę poliamidową z allegro.

Link to post
Share on other sites

Ja to w tych ghillie tyo jestem taki lajkonik, mógłby mi ktoś powiedzieć jak dokoładnie się doszywa tą siatkę na mundur. Czy może lepiej igłą i nićmi , czy drucikami , co ile oczek przyszywać i takie sprawi związane ze spawaniem ze sobą munduru i siatki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...