Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Jakby ktos potrzebowal z Wroclawiakow i innyc ludzi Rafii to cena rafii na gieldzie - paczka 1kg wacha sie w przedziale 25 zl.

 

Jestem tam 2-3 razy w tygodniu, wiec jakby co moge kupic i przekazac gdzies na miescie. Ponadto sa jakies inne 200metrow zwijki rafii w roznych kolorach, zolty, zielony, ciemna zielen itd takie cos kosztuje 28 zl.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam panowie "znawcy", ale czy któryś z was jest posiadaczem takiego gila? Ja tak.

 

"zrób sam, bo tu tylko kase w błoto wyrzucisz."

 

Jak komuś się nie chce robić, może kupić. Mi się nie chciało, więc kupiłem i nie żałuję.

 

"Ma rację, po pierwszym lepszym wytarzaniu w błocku czy krzaczorach dużo z tego nie zostanie..."

 

Może się zdziwisz, ale nie masz racji.

 

Jedyne co w tym gilu można poprawić, to doszycie gumek na roślinność. Dodam jeszcze, że w zestawie jest ghillie na broń (kilkudziesięcio centymetrowa gumka z kępami sztucznej trawy-oczywiście sama nie wystarczy, wymaga dopełnienia), co mnie pozytywnie zaskoczyło. Całość jest dostarczona w pokrowcu, więc nie ma problemów z transportem.

 

Pozdrawiam,

Lemon

Link to post
Share on other sites

od siebie dodam, że miałem przeciwnika w takim stroju i w lesie liściastym z małą ilością poszycia znikał w odległości 10 metrów, nawet jak zastygał po przemieszczeniu, wydaje mi sie że warto, cena nie powala, a w lesie ( późne lato/początek jesieni ) jest skuteczne

Link to post
Share on other sites

Też mam to ghillie i krew mnie zalała jak przeczytałem niektóre posty. Teraz zapraszam znawców na wypowiedzi fachowców. To ghillie na początek to przerost oczekiwań. W lecie bardzo dobrze maskuje. Ja dla dodatkowych walorów maskujących wszyłem sobie gumki pod które wpinam naturalną roślinność. Na ostatnim zlocie pewien szturmowiec zmiażdżył mi palce u lewej ręki.

Link to post
Share on other sites

Pytanie do kolegów posiadających to ghille. Jak się zachowuje w czasie deszczu? Graliście w nim kiedyś, wtedy kiedy było naprawde mokro? Bardzo wchłania wode?

Czy po zamoczeniu nie robi z waszej sylwetki, jednej ciemnej plamy widocznej na tle drzew. podłoża?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...