Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pomysł całkiem dobry, ale niestety nie uniwersalny. Ponieważ zieleń wyrośnie wszędzie a butelki tylko w określonych miejscach. czemu tylko w określonych miejscach?

Ponieważ w lesie, każdy tam śmieć czy coś tam, jest bardziej interesujący niż kupa zieleni i na pewno ktoś zwróci uwagę.

Edited by Zbych
Link to post
Share on other sites

Pomysł bardzo dobry jeżeli jest możłiwość 'zainstalowania się" w jakimś wysypisku śmieci. To tak jak "ghille" na teren miejski gdzie są ruiny i gruzowiska. Gdzieś kiedyś widziałem zdjęcia jak klienci sobie na szmatach przyklejali styropianowe atrapy pustaków czy cegieł i to zarzucali na siebie.

Link to post
Share on other sites
Na pewno skorzystam z pomysłu wszycia gumek na "żywą przyrodę"

mój pomysł:)

 

"

Myślałem jeszcze żeby lekko pokroić to ghillie i wyciąć "przód"
...

 

 

...i to wszystko co wytnę przyszyć z tyłu a w miejsce farszu z przodu przyszyć jutę

 

 

 

"

Resztę naszyć na jakieś kamo
...

 

...np do karabinu"

 

 

kurcze stary Ty wszystko wiesz! Po co pytasz??:P

Link to post
Share on other sites

Skąd wytrzaśniesz tyle sznurka, i najważniejsze, jak przywiążesz? Ja wybrałbym na twoim miejscu worki(sam tak zrobiłem).

 

Co do kolorów to znajdź zdjęcia miejsca, w których będziesz się strzelał i wybieraj kolory roślinności. Można to zrobić nawet na paincie.

Edited by Zbych
Link to post
Share on other sites

OK będę robił z worków. 1 worek ma wymiary 60cm x 100cm mniejwięcej ile ich będę potrzebował na pokrycie kapelusza, bluzy i spodni dwustronnie z tym że z przodu mniej farszu żeby się nie czepiał wszystkiego co popadnie.

 

Czytałem również że jedni farbują jutę Sprayem a drudzy barwnikami. Jak to właściwie jest czy po spryskaniu juty sprayem będzie sztywna czy można śmiało używać.

 

Z tego co wyczytałem to jak już mam naszytą siatkę to worki muszę pociąć na paski, frędzle itp i zawiązywać normalnym węzłem na siatce. Nie myle się?

Link to post
Share on other sites

Aha, czyli barwnik rozcieńczyć w wodzie, sprawdzić jaki będzie kolor, później ewentualnie dolać wody lub barwnika i pocięte paski juty wrzucić do tego wiadra aż namoknie i później wysuszyć. Dobrze myślę?

 

Jeszcze bardzo bym prosił ile worków o wymiarach 60x100 cm będzie mi potrzebnych do zrobienia ghilli obustronnie z tym że mniej na brzuchu i nogach z przodu, bo wiem że to utrudnia czołganie się

Link to post
Share on other sites

sam na załączonym obrazku widzisz jak to przegenialnie się maskuje... Już wolałbym tego z rangeshopu...

 

To było przerabiane w photoshopie, żeby był "slow motion". Ty to byś Crysisa nie rozróżnił od rzeczywistości. :P

 

A co to jest rzeczywistość?

Link to post
Share on other sites

Zakładając, że łączna powierzchnia twojego ciała to 2,5 m2.

2,5 / 0,6 = 4,1

A ty nie obszywasz się workami, tylko paskami wiec trzeba to pomnożyć o jakieś 2.

czyli 8,2 worka. Ważyć to będzie jakieś 2-3 kilo. Zakladajac ze wszystkie zalożenia są poprawne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...