Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do rewolwerów nie montuje się tłumików ponieważ tłumik w rewolwerze niewiele da: gazy wylatują między bębnem i lufą (przedmuchy) i tłumik jest mało pomocny. Istnieły dwa rewolwery skonstruowane tak, że były szczelne. Do jednego z nich istniał tłumik (Nagant). Reszta rewolwerów aż po dziś gazoszczelne nie są i nie były dlatego tłumik w nim jest zupełnie niezgodny z realiami. Niemniej w ASG można to zrobić, technicznych przeciwwskazań nie ma.

Link to post
Share on other sites

Teraz i ja mam Danego tyle, że "6". Musze przysnać, że jest wspaniały i jestem bardzo zadowolony :)

Tylko jedno pytanko, czy u was też po załadowaniu naboju co2 przez moment uciaka gaz??

 

Wiecie może w jaką to kabure wejdzie?? Bo od wczoraj przeglądam stronki i nie moge się zdecydować.

Link to post
Share on other sites

dzieki za odp. luski to mi tak nierobia wazne ze lufa sztywno siedzi, kupie sobie ta szusteczke ale porozgladam sie jeszcze za srebrna wersja .

o kaburach nie mam pojecia

 

 

http://shop.ehobbyasia.com/pistols-gbb-smgs/tokyo-marui/asg-6inch-co2-dan-wesson-revolver-silver.html

 

Widziałem gdzieś jeszcze, jak znajdę to napiszę.

 

Jak będziesz miał pomysł na kaburę to napisz.

Link to post
Share on other sites

woooow dzieki stary, widze ja pierwszy raz oczywiscie mowa o wersji asg 6mm, do tej pory nawet niebylem pewien czy istnieje, nigdzie w polskich sklepach jej nie widzialem. Szkoda ze to zagraniczny sklep, slabo u mnie z angielskim poza tym nigdy z zagranicy nic niezamawialem, swoja droga ciekawe czemu w polskich sklepach sa same czarne wersje.

Z ta kabura niestety ci nie pomoge moze ktos inny sie wypowie. Jak znajdziesz w jakims polskim sklepie wersje srebrna to bylbym wdzieczny:)

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Mam cholernie duży sentyment do rewolwerów. Naoglądałem się chyba Brudnego Harry'ego, nie wiem. :icon_biggrin: W każdym razie ta "4 wygląda pięknie, i jeszcze łuski. Jest lans, jest styl klasa i kobiety, ale na strzelanki to to się nie nada. Chyba że ktoś (tak jak ja) ma duszę gadżeciarza i sprawia mu przyjemnośc sam fakt posiadania. Raz brakowało o włos żebym tego nie kupił, ale okazało się że władowałem kasę w M4.

Link to post
Share on other sites

Mam "4 i "6, czwóreczka jest bardziej kobieca, ale zastanawiam się nad jeszcze większym skróceniem jej lufy. "6 to raczej tylko szpan i straszenie na strzelankach, gdy zza winkla wynurza się taka lufa. :) Piękne wykonanie, mogę powiedzieć, że nigdy jeszcze nie widziałam tak starannie wykonanej repliki broni krótkiej :)

Link to post
Share on other sites

Może trafiły mi się staranne egzemplarze, ale oba zachwycają, choć mam porównanie tylko z WE, starymi Bellami, KSC, Army i Meisnerem :) III Generacja Bella jest ładniejsza w wykończeniu, ale też widziałam tylko dwie sztuki, więc trudno osądzać całość :)

Link to post
Share on other sites

Mi się mój egzemplarz podoba i nie widzę w nim żadnych niedociągnięć. Fakt okładziny wydają się być troszkę mizernie mocowane przez co lekko się ruszają ale to nie przeszkadza przy strzelaniu. Mam też pytanie czy w waszych replikach ta szysza/rureczka która wkłuwa się w nabój co2 jest ścięta czy tylko mi się coś takiego trafiło ?

Link to post
Share on other sites

Pytanie głównie do dextera. Mam już Dan Wesson 6", jest super, teraz czas na downgrade do 350 fps. Ponoć trzeba zmienić sprężynę kurkową na słabszą, ale która z tych wszystkich sprężyn jest kurkowa?

Logika podpowiada, że ta przy kurku ;] Czyli jest to ta największa (po lewej u dołu)?

Dan-Wesso_hxwarwa.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...