Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spójność uzbrojenia, wyposazenia i ekwipunku


Recommended Posts

Sony, przykro mi... buda kolesia na targu zamknieta. Baba z budy obok mówi, ze pojechal na gielde (buda pusta wiec mozliwe :) )... Nie wiem czy koles ma tam telefon wogole, w kazdym razie nie ma zadnej karteczki w oknie z namiarami ( a wydaje mi sie, ze kiedys byla) Musisz zlapac kontakt z kims z Opola, bo ja nie wiem kiedy bede...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten Pan ma na imie Jarosław i jego tel 502 103 391

za kpl (gora-nowka z kapturem, dol-uzywane spodnie ze wzmocnieniami) zaplacilem 220zl, ale sie wsciekle targowalem :P

 

p.s. Hargin sie nie zna, kamuflaz ten wspanialy super extra nadaje sie do lasu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Ci kolesie SĄ z 1PSK.

 

Dlaczego? GROM nie używa Beryli tylko M4. A po drugie, jak już wspomniał Cybul, to zdjęcie było gdzieś w sieci podpisane.

 

A co do gen. Bieńka to ma on na nogach buty pustynne firmy Kupczak.

 

Swoją drogą kommando z lewej strony ma buty MARPAT JDB. Czyżby handelek z USMC?

 

Pozdrawiam

Bartek

 

Poza tym kolesie mają kamizelki zaprojektowane dla 1psk. To sa albo Ivo Hest albo Janysport - oba cholerstwa strasznie do siebie podobne

Link to post
Share on other sites
to Tadeusz sie nie zna, bo nigdy nie widzial nikogo kto by w tym w lesie chodzil

 

nikt nie widzial tego kamuflazu ostatnio u nas w lasach bo sie nie produkuje go od 1980 roku (od 24 lat) no i jak myslisz jak duza jest österreichs Bundesheer ? (odp: ok 6 brygad) co zatym idzie liczba sortów w demobilu jest dosc ograniczona

 

Podsumowujac- taki mundur to rarytas (zaczynam sie zastanawiac czy zakladac do lasu takie cudo :lol: )

Link to post
Share on other sites

JA też uważam że każdy powinien kompletować spzęt według własnych upodobań i wygód ,owszem fajnie wygląda skompletowany sprzęt jednej jednostki np AT , piechota czy odwzorowanie konkretnej jednostki ale czasem niema na to kasy. MOj sprzet to w wiekszosci polskiej produkcj rzeczy sa tanie fajne wygodne funkcjonalne i moim zdaniem tez zajebiscie wygladaja a co do broni to przesada by bylo kupowanie koniecznie Ak-47 bo akurat strzelam sie w polskim mundurze i oporzadzeniu. Kazdy strzela z tego co lubi co mu sie podoba i odpowiada albo z tego na co go stac dlatego tez wysmiewanie sie z wygladu jakiejs osoby powinno byc tepione...:)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...