Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki G&G - Gone with the wind


Recommended Posts

Witam.

Przeszperałem forum przy pomocy wyszukiwarki, ale nie przyniosło to rezultatu, więc zakładam temat (dział mam nadzieję odpowiedni). Jak wiadomo cenione przez grono graczy kulki G&G od jakiegoś czasu znikają z ofert sklepów, lub widnieje przy nich status "niedostępne"/"brak produktu". Czy ktokolwiek orientuje się w przyczynach ? Pisałem do kilku sklepów, ale albo nie otrzymywałem odpowiedzi, albo otrzymywałem dość mało oryginalne "brak w hurtowni". Czyżby smutne czasy poszukiwania godnego zastępstwa przed nami ?

Edited by shaw
Link to post
Share on other sites

Nabijania postów i chamstwa ? A nie to już było. Nie wiesz - nie pisz, chyba że lubisz czytać własne wypowiedzi, zachwycając się ich przewrotnym i ironicznym tonem, nie wnoszącym absolutnie nic do tematu.

Link to post
Share on other sites

Jakakolwiek polemika nie ma sensu. Poszukaj sobie tematu pokroju "OT mania" czy też "6 rzeczy, które lubię robić w samotności i po ciemku" a z pewnością wykażesz się w nich i zwrócisz na siebie uwagę, bo najwidoczniej niesamowicie się jej domagasz.

 

Anyway jeżeli ktoś się orientuje co do zewnętrznych przyczyn braku kulek G&G na naszym rynku i ew. dostawach (konwój humanitarny z Chin ?) byłoby miło gdyby podzielił się taką wiedzą.

Link to post
Share on other sites

Jakakolwiek polemika nie ma sensu. Poszukaj sobie tematu pokroju "OT mania" czy też "6 rzeczy, które lubię robić w samotności i po ciemku" a z pewnością wykażesz się w nich i zwrócisz na siebie uwagę, bo najwidoczniej niesamowicie się jej domagasz.

 

Tak. Mam kompleksy.

 

Anyway jeżeli ktoś się orientuje co do zewnętrznych przyczyn braku kulek G&G na naszym rynku i ew. dostawach (konwój humanitarny z Chin ?) byłoby miło gdyby podzielił się taką wiedzą.

 

Nie ma w hurtowni. Lepiej Ci?

Link to post
Share on other sites

Tak. Mam kompleksy.

 

Gratuluję, po czym poznałeś ?

 

Nie ma w hurtowni. Lepiej Ci?

 

Tak, teraz czuję się spełniony i doinformowany. Świat byłby zdecydowanie lepszym miejscem gdyby wszyscy zachowywali się jak ty.

Link to post
Share on other sites

Nie ma w hurtowni. Lepiej Ci?

Której? Polskiej? Chińskiej? Tej w Dani?

Shaw zadał konkretne pytanie, sam chciałbym poznać odpowiedź.

AnR czasem jak wyskoczysz przed orkiestrę, to nie wiadomo, śmiać się, płakać, siku z wrażenia robić...

Link to post
Share on other sites

Jak dobrze pójdzie to będą pod koniec Lipca :lol:

Chyba jesteśmy skazani na Blastery, Gold Fire i Xtreme Precision :F

 

PS. Hurtem G&G w naszym kraju zajmuje się Specshop, także jak kulki pojawią sie u nich to w bardzo którkim czasie będą w innych sklepach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...