Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do Red Dot Sight, mi najbardziej pasuje Trijicon RedDot Sight

tj-ms03.jpg

link do strony

 

A co do ceny MW2, to kolega ostatnio kupił na Allegro jakoś sam kod steamowy do gry. Nie było to konto czy coś takiego, ale zafoliowane pudełko z samym kodem. Razem z przesyłką wyszło mu około 60zł, więc nie jest tak drogo jak ktoś chce poszukać. Jakaś kobieta dużo tego sprzedaje ponoć.

 

Link jak to wyglada: ALLEGRO. Teraz ma wystawione chyba całą grę tylko ale te kody się co jakiś czas pojawiają.

 

Ja bym nie chciał dedyków. Mam już dosyć grania gdy wciąż się martwię czy jakiś cienias nie zdecyduje, że jestem hakerem i mnie wywali albo puści głosowanie. W takim Combat Arms to była plaga jeszcze niedawno, wciąż głosowania i wywalanie, nawet bez większego powodu.

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

L86 mam całe zaliczone. Łącznie z SUSATem. Przestałem go używać jak już odblokowałem lunetę termiczną. Bez tłumika nie idzie tego używać, a i tak trzeba strzelac praktycznie na semi. :-P

Link to post
Share on other sites

No ale jak się to w miarę opanuje to można z celownikiem termicznym robić rzeźnię. Szczególnie na Wasteland czy na tej mapie gdzie deszcz mocno pada (z takim rozwalonym wiaduktem). Ja zwykle pomagam sobie foregripem co trochę zmniejsza rozrzut ale i tak zwykle wystarczy tylko musnąć cel krótkim burstem.

Link to post
Share on other sites

Minusy:

IWNet

Spawny

Mapy w podstawce

Płatne DLC

Granatniki (noobtubers)

Camperzy

System hostów

Niezbalansowany kamuflaż (Sub Base, mapka śnieżna, jedni na biało drudzy na czarno...)

Słaby balans broni

Cheaterzy

 

Plusy:

Odwzorowanie broni

Perki

Grafika

Edited by Un4rm3D
Link to post
Share on other sites

O co chodzi ze spawnami, że źle się respawnuje gracz na mapie czy jak?

Mapy w podstawce złe? Nie zauważyłem, mi się podobają.

Granatniki, niech sobie granatują, wtedy gram uważniej, mniej szturmuję, zaczynam używać czujnika pulsu czy fmj do strzelania na oślep przez ściany.

Kamperzy są praktycznie w każdej grze fps.

Mapy nie są całe zaśnieżone, mają miejsca w budynkach i różny kamuflarz jak dla mnie daje balans (choć wcześniej nie zastanawiałem się na tym).

Cheaterzy tak samo jak dla kamperów. Pograj w Combat Arms, to dopiero zobaczysz co to znaczy fala cheaterów :)

Link to post
Share on other sites

Nie raz miałem sytuację, że chwilę po spawnie dostawałem kulkę w plecy, albo ktoś spawnował się w budynku, który dopiero co oczyściłem. Mapy są źle wykorzystane przede wszystkim. Deathmatch drużynowy to jeden wielki chaos i bałagan, a niektóre mapy, aż się proszą o podbój (czy szturm nie pamiętam) z BFBC2. Granatniki to znowu walenie na oślep do każdego budynku, przeważnie połączone z wall hackiem. Kamperzy są w każdym FPS-ie to prawda, jednak przy takim bałaganie jaki panuje w MW2 jest to wyjątkowo uciążliwe. Znowu przytaczając przykład BFBC2 został ten problem rozwiązany na dzięki kilku prostym zmianom.

1. Wyeliminowanie czołgania się. Może niezbyt realistyczne, ale sprawdza się doskonale, bo nikt nie położy się i czekał, aż ktoś mu wbiegnie pod lufę.

2. Karabiny snajperskie nie zabijają jednym strzałem (chyba, że w głowę). Też sprawdza się doskonale. Snajperzy dzięki temu eliminują głównie operatorów broni stacjonarnej i wrogich snajperów. (ew. pilotów śmigłowców :])

3. Pojazdy. Kampią to się podjeżdża i wystrzeliwuje jak kaczki.

 

No i w przypadku MW2 leży bardzo ważny w multi czynnik, mianowicie gra drużynowa. Wynik zależy raczej od poziomu poszczególnych graczy, a nie od drużyny i umiejętności współpracowania ze sobą. Też mógłbym w tym wypadku powołać się na serię Battlefield, ale raczej przywołam klasycznego CS-a. Nie do ocenienia jest wartość dobrze zgranej drużyny.

 

Dlatego uważam MW2 Multiplayer za porażkę roku 2010, głównie za zmarnowany potencjał jaki w nim leżał, mówię to z bólem serca, gdyż wiązałem z ty tytułem wielkie nadzieje.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Haha, a to dobre. Wywalili wychylanie się zza osłon i jeszcze mają wykluczyć czołganie? I "snajperka" nie zabijająca jednym strzałem? Proszę bardzo, nie graj w hc i będziesz miał takie coś. Dla mnie to śmieszne, bo podczas celowania z wyprzedzeniem trudno trafić w głowę, szczególnie, gdy przeciwnik biegnie w bok, a nie w naszą stronę. To byłaby przesada. Może jeszcze zrobić karabin wyborowy na 9x19 Para? :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Haha, a to dobre. Wywalili wychylanie się zza osłon i jeszcze mają wykluczyć czołganie? I "snajperka" nie zabijająca jednym strzałem? Proszę bardzo, nie graj w hc i będziesz miał takie coś. Dla mnie to śmieszne, bo podczas celowania z wyprzedzeniem trudno trafić w głowę, szczególnie, gdy przeciwnik biegnie w bok, a nie w naszą stronę. To byłaby przesada. Może jeszcze zrobić karabin wyborowy na 9x19 Para? :wink:

 

Wolisz, żeby snajpa zabijała tylko headshotem, czy żeby każdy n00b brał M24 i rushował, jak w MW2, czy w CS'ie?

Link to post
Share on other sites

MW2 jest grą dynamiczną, jedni biegają drudzy leżą inni kampią, latają samoloty i helikoptery, ogólnie dużo się dzieje i zabawa polega aby się w tym chaosie odnaleźć. Dlatego można stworzyć kilka klas z bronią/perkami tak jak się komu podoba do zastosowania w danej sytuacji.

Jak ktoś leży to się nie może szybko obracać ani ruszać, coś za coś. Takiego snajpera łatwo wykosić z boku. Jechać pojazdem aby niszczyć kamperów? A co gdy oni tez wsiądą do pojazdów?

Jeśli ktoś ma jakiś paraliż palców połączony z brakiem refleksu i potrzebuje aby przeciwnicy nie mogli biegać po skosach ani się kłaść to może niech się przerzuci na strategie turowe.

Jak dla mnie w MW2 przeszkadza tylko szybkość łącza i jak wrzuci mnie na jakiś serwer gdzie mam większego pinga niż pozostali to niestety niewiele pomoże refleks czy kombinowanie. Ale zawsze można wyjść i poszukać nowego meczu.

Link to post
Share on other sites

 

Jak ktoś leży to się nie może szybko obracać ani ruszać, coś za coś. Takiego snajpera łatwo wykosić z boku. Jechać pojazdem aby niszczyć kamperów? A co gdy oni tez wsiądą do pojazdów?

 

To już chyba nie będą kamperami? :D No chyba, że chodzi Ci, że będzie pojazd kampił, ale twórcy i ten problem rozwiązali dając snajperowi ostrzął moździerzowy, który się w niszczeniu stacjonarnych pojazdów doskonale spisuje ;)

 

@Mati13k

Masz BFBC2, że jesteś przekonany, że to rozwiązanie jest do bani?

 

"Wolę, żeby każdy "noob rushował", bo skoszę go z USP z połowy mapy."

No to po co snajperzy na tak dużej mapie, że z połowy kosisz z USP? No chyba, że się ma wall hacka to wtedy Barrett albo Intervention FMJ ma sens.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

:wink: Nie grałem w BC2, bo jak patrzę na tą grę to MW2 robi się jak ARMA. Grałem za to od wielu lat w BF2, a tam motyw ze snajperem wygląda podobnie.

 

Co do mojego wallhack'a - jak sam napisałeś - w CODzie byle noob może latać za snajperką. I właśnie tego "byle noob'a" jestem w stanie skosić z połowy mapy z USP.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Ostatnio miałem ochotę pokombinować i zapodałem sobie Vectora w akimbo + rapid fire, moc obalająca i pewne celowanie. Całkiem ciekawie choć trochę nobiaszczo bo kosi to niemiłosiernie. Ale w sumie spróbuję jeszcze P90 w takiej kombinacji. Jak przestałem prestiżować, gra w sumie nabrała nowego smaku bo ustaliło mi się kilka ulubionych kombinacji, które używam w zależności od warunków.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...