Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

Czy to możliwe, że nikt nie zdecydował się jeszcze na założenie tematu dotyczącego MW2? Kontynuacji gry, która przez wielu z nas do dziś postrzegana jest jakoś ścisła czałówka.

 

Tak, tak... zgadza się, jestem miłosnikiem serii Call Of Duty i choć sponiewierana przez wielku część piąta (World at War) podobała mi się bardzo, to jednak Call Of Duty 4 Modern Warfare póki co pozostaje dla mnie numerem jeden. No właśnie "póki co" bowiem jak zapewne wielu z Was wie, prace nad jej kontynuacją trwają w najlepsze. Treyarch wraca na 2-gi plan, bowiem MW2 w całości zajmuje się Infinity Ward - developer, który nie raz już udowadniał nam swoją klasę.

 

Na początek wrzucam link do filmu ukazującego nieco gameplayu, który zaprezentowany został podczas targów E3 2009.

 

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-mo.../50039?type=flv

 

Nie muszę chyba mówić, że zdecydowanie warto się z nimi zapoznać. Zapraszma do dyskusji, rozważań i dzielenia się przemyśleniami.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli znowu rozgrywka oparta będzie w 100% na skryptach to będzie beznadzieja. Poprzednia gra była krótka i do singla się prawie nie nadawała. Chwilka grania i koniec. Owszem fabuła fajna, oprawa graficzna też... ale, czegoś tam brakowało. Na singlu była to definitywnie gra na raz. Jej sukces oparł się głównie na trybie multi i ciekawi mnie jak będzie tym razem. Ogólnie gra jest dobra, ale dużo jej brakuje dlatego po obejrzeniu gameplayu boję się żeby czasem czegoś nie przekombinowali...

Link to post
Share on other sites

E tam, może i krótka, ale wielokrotnie się do niej wracało, no i skrypty były o tyle fajnie pomyślane, że o ile ktoś nie kampił jak ostatnia ofiara losu, prawie się ich nie zauważało.

 

Tutaj skryptowanie ma być jeszcze bardziej zminimalizowane.

 

Ja mam 100% zaufania do IW i wiem, że to znów będzie uber-hicior, zresztą przy obecnej bidzie w świecie gier i tak warto czekać.

Link to post
Share on other sites

Uwielbiam MW.

Co prawda misje marines sa srednio ciekawe ale pierwsze misje Sasu rządzą :D:D

 

Po paru "gameplayach" z MW2 domyslam sie juz co do paru "miazdzacych " scen(takich jak wybuch glowicy w jedynce) gdzie beda,i jak beda wygladac:)

 

Czekam z niecierpliwoscia.Patrzac na grafe---ehh,i znow zamiast na sprzet to wydam na czesci do kompa:)

 

 

http://www.ps3site.pl/e3-modern-warfare-2/18383/

prawie jak crysis

Edited by Borol
Link to post
Share on other sites

Trailer w 720p dostepny na PS Store nie zachwyca szczerze mowiac... Duzo rzeczy fruwa, ale co z tego skoro dobylo sie to kosztem grafiki - poprzeczke ustawiono juz dawno nieco wyzej, a ze gra ma wyjsc niemalze rowno z Heavy Rain, to nie widze tego tak rozowo...

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

U mnie na półce leżą wszystkie Cod i ich dodatki, które wyszły na PC :mrgreen: Nie może zabraknąć MW:2! Na trailerze zauważyłem FA-MASA, to co miał prowadzony przez nas bohater to chyba ( ręki za to nie oddam, co innego jakbym to wiedział z profilu ) SCAR, tylko taki jakiś dziwny, z wyświetlaczem :eek: Aaa, i na skuterze chyba używało się Glock'a 18C. MIOOOODZIO :mrgreen: Nie mogę się doczekać. 8)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Super.

 

Broń będzie można wybrać sobie czy tylko tak jak leci?

 

A ja myślałem, że to AK po tuningu.

 

Macie jeszcze jakieś filmy:

 

 

Nie chce nic mówić, ale śmierdzi mi tu GTA, ale to tylko takie odczucie.

 

Jak macie coś nowego to wrzucać.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

O ŻESZ PANI LEKKICH OBYCZAJÓW!

 

Kapitan MacTavish? Mówiący głosem Kapitana Price'a? Duży LOL XD

 

Co do dywagacji nt grafy, to popieram stwierdzenie, że grafa to nie wszystko. Nawet jeśli pojadą na enginie pierwszego MW to i tak będzie to pierwsza liga. Poza tym chodzi o to by gra była dobrze skonfigurowana zarówno pod konsole jak i PC. Ja kupię jak nic ^^

 

Byle była kampania Rosjan, np. Specnazu...

Edited by zombie_snake
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Napewno nie będzie ( prawie napewno ). Dlaczego? W poprzednich COD'ach nie można było być Niemcem/ Japończykiem ( poza mp ) i tu zapewne też nie będziesz po złej stronie mocy. ;D

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Może po wydarzeniach ujętych w 1? Bo z trailera wyraźnie wynika, że teraz jakiś nigga będzie gansta bałsował a białasy z SAS bądź innej Delty będą go ścigać. Mam nadzieje, że będzie kampania dla zwykłego grunta.

Link to post
Share on other sites

Według moich cokolwiek skąpych informacji, to akcja dzieje się bezpośrednio po zakończeniu jedynki. Kierujemy członkiem jakiejś międzynarodowej jednostki w stylu Rainbow, a ścigamy kolejnego ruska, którego nazwiska nie pomnę.

 

Infinity Ward chwali się, że środowisko będzie o wiele bardziej "zniszczalne", a i liniowość ma być mniejsza. Albo choć mniej zauważalna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...