Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...

Przepraszam za odkopanie starego tematu, ale ja i kilku kolegów mamy problem z magami do R27.

Otóż nie ma ich od dłuższego czasu w sprzedaży i obawiam się że w ogóle ich nie będzie.

Dlatego też chciałbym zapytać o zamienniki.

WIEM, pisaliście że pasują BELLa, TM i Tercell. Ale moje pytanie brzmi - czy ktoś to sprawdził?

Bo pytałem w kilku zagranicznych sklepach w których mają repliki army i magi TM i twierdzą

że pasują średnio i równie średnio współdziałają.

 

Czy ktoś z Was ma potwierdzoną, najlepiej przez siebie informację o pewnych, działających zamiennikach do MEU ARMY R27?

Nie pytam nawet gdzie można dostać oryginalny mag do R27 - chyba że stanie się jakiś cud i gdzieś jest dostępny :)

Link to post
Share on other sites

Ja miałem tercela i bella i army i wszystkie magazynki działały dobrze zamiennie w każdej z replik, najlepsze były chyba tercele i belle z 3 generacji pod względem magazynków.

 

W replikach chińskich nic nie jest w 100% pewne że będzie działać idealnie, trafisz na gorszy egzemplarz i będzie miał inne wymiary i tolerancje na części np od TM i nic z tym nie zrobisz...

 

Jak chcesz mieć 100% pewności kupujesz TM i śpisz spokojnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

 

Mam takie pytanie czy w magazynkach Army występuje taki sam problem z pękającymi szczękami w magazynku jak np w przypadku Bella?

 

A do kolegi wyżej skoro w modelach Bella wielu osobą pękła właśnie tak część to nie wiem czy jest sens kupować właśnie je.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kupiłem ;)

Pistolet bardzo mi sie podoba. Po 3 magazynku poleciala mi uszczelka maga ale na szczęście są zapasowe. Potem zostaje zapalniczka;D

Tylko zastanawia mnie jedna rzecz, gazy po naprawdę porządnym magazynku wystarcza mi na niecały magazynek za to moc jak na gazową repilke pistoletu jest zaskakująca również zasieg niczego sobie.

Link to post
Share on other sites

Dziś doszedł do mnie colt paczka pancerna jak to z TG duży + dla nich zaskoczyło mnie natomiast pudełko w którym replika sie znajduje bowiem jest to opakowanie od wersji srebrnej ,na początku myslałem cos nie tak lecz po otwarciu było to co zamawiałem :) w opakowaniu znajduje sie replika,magazynek paczka kulek,przyrząd do ładowania magazynka cylinderek i uszczelki .fajne oznaczenie ,niestety niema samych plusów magazynek lata lekko na boki mi to nieprzeszkada za to innym moze przeszkadzac ,magazynek szczelny gaz nie ucieka:) co ciekawe mój magazynek posiada juz zamontowaną uszczelke w zaworze dolnym wiec przy napełnianiu maga gazem nic na boki nie ucieka BB dosyc mocny obydwa bezpieczniki w chwycie jak i ten motylkowy działają poprawnie puki co replika sprawia dobre wrazenie i oby było tak dalej co do celnosci,zasiegu i gazozernosci sprawdze moze w niedziele .pozdro

Link to post
Share on other sites

U mnie lekko latał magazynek - troszkę przeróbek, i jest git, uszczelkę też zamocowałem tak żeby nie stało się z nią nic tak szybko, ogółem jak na chinola to replika zacna... moze i metal nie powala, ale wizualnie bardzo dobrze się prezentuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja mam teraz taki mały problemik. Coś sie zaczęło dziać z magiem. Nie jestem go w stanie naładować do pełna na jednym naładowaniu strzelam max 7 razy.

Jak przykładam pojemnik z gazem to jest tylko pss i cisza a nie ja to byc powinno taki dzwiek napełniania przez około 3 sec. Co ciekawe rozkrecilem maga wyczyscilem przesmarowalem ale to zupełnie nic nie pomogło. Mag jest szczelny sprawdzalem poza tym nawet przy ladowaniu nic kompletnie nie ucieka, tylko

problem jakby jest w zaworze tym przez ktorego ładujemy gaz. Nie wiem wygląda to tak jakby się blokował po 0,5 sec.

Aha i to na pewno nie jest wina GG bo otworzyłem nową butle ale jest nadal bez różnicy.

Ktoś sie już spotkał z tym problemem?

Edited by Sroczy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...