Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"A ile on ma wogóle fps? Na taiwangunie zadeklarowane jest 300 ale widziałem gdzieś jeszcze w podobnej cenie tej samej firmy i miał niby 350 fps więc komu mam wierzyć? Bardzo mi się ten pistolecik podoba i zamierzam go sobię kupić. Na jak długo wystarcza pojemnik green gas 1100ml?? To będzie mój pierwszy gaziak, miałem nie kupować broni bocznej poprostu kocham colta 1911 a tutaj dodatkowo kusi przystępna cena no i full metal ;P" odpowie ktoś na moje pytania?

Link to post
Share on other sites

Wczoraj mi go przysłali, całkiem ładnie się prezentuje i naprawde czuć go w dłoni. Zamek ma delikatny luz ale to można zauważyć dopiero jak się na siłe szuka wad ;P No i jeszcze ta nieszczęsna lufa wewnętrzna :/ Poza tym wszystko ładnie trzyma się kupy, jak za taką cenę to jest to naprawdę dobrze wykonany kawałek metalu. W gunfirę naklejają na niego jakąś taśmę do zabespieczenia na zamku (nie widzę sensu tego procederu bo nie ma siły żeby w pudełku zamek się porysował itd). Jakkolwiek próbowałem ją odkleić to i tak zostawały ciężko zmywające się ślady (dopiero zmywacz do paznokci dał radę). Pół godziny czyszczenia i zepsuty humor gwarantowany. Jutro wrzucę rewiev na YT. Pozdrawiam

Edited by Rosomak
Link to post
Share on other sites

Dziś go przystrzelałem. Na zamkniętym hopku można trafić w puszkę po piwie z 20 metrów(zmierzone) aczkolwiek strzelałem w zamkniętym pomieszczeniu przy zerowym wietrze choć myślę że na zewnątrz też dałoby radę. Oczywiście przy odrobinie wprawy... ;P Ogólnie byłem zaskoczony jego celnością, niestety temperatura zrobiła swoje i szkoda było marnować gaz do dalszych testów. Wciąż walczę o wolny czas żeby zrobić reckę ;]

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Loading muzzle jest identyczny do tego w linku który podałem, magi bellowskie podchodzą.

Pytanie do osób dłużej używających tą replikę- jaki jest kolor na tym emblemacie pod tym złotkiem? :P

Szary plastik... Ja szukam sobię drewnianych okładnin do niego. Na mój gust będzie lepiej wyglądać, bardziej oryginalnie ;P

Link to post
Share on other sites

Oryginał drewna nie ma.

 

Oryginał m.e.u. nie ma ale mi chodzi żeby nadać mu bardziej indywidualny charakter. Nie naśladuję żadnych istniejących jednostek itd. a colt do mojego kałasza i tak średnio pasuje to przynajmniej to bedzie "jakiś tam" colt a nie m.e.u. ;P

Link to post
Share on other sites

Wybacz- to już mania z mojej strony :)

 

Wrzuć zdjęcia jak coś zrobisz w tym kierunku- ciekaw jestem jak to będzie wyglądać.

Looz... ;] Jak coś zrobię to na 100% wrzucę jakieś foto. Jak nie wyda nigdzie znaleźć okładzin to może przy odrobinie czasu sam je wykonam. Pzdr

Link to post
Share on other sites

kiedyś były na gunfire za bodaj 39zł tylko ze ładniejsze lekko.

Te okładziny co pokazał kolega są paskudne ;P Na ASGshop widziałem jeszcze jakieś ale nie widać wogóle że to z drewna. Chyba raczej zrobię okładziny samodzielnie, mam już pewną wizje ale nie wiem jakie drewno najlepiej by się nadawało do takiego takiej obróbki. Chciałbym żeby te "słoje" czy jak to tam się nazywa były widoczne i jeszcze zrobić drobny szlif pod kciuk ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...