Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Awaryjność AEG


Recommended Posts

Dlatego że może się okazać iż repliki spod szyldu TM mają większą awaryjność przy wyższej cenie i mniejszej mocy niż repliki rodem z chin?

 

To była kwestia retoryczna, ale niestety, ostatnio TM (w szczególności ta firma) schodzi do poziomu chińczyków, a raczej chinole coraz to bardziej podchodzą pod jej poziom. Wydaje mi się, że tokyo marui osiadło na laurach, nie wprowadza za wiele nowych rozwiązań konstrukcyjnych.

 

Ale bez względu na to, ten temat, gdyby był ładnie skatalogowany, np w formie tabeli, gdzie każdej replice były by przypisane częściej występujące awarie. Ale tak, to jest gadanie w kółko o wszystkim i niczym.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alexanderis, miałem na myśli raczej zwykłe szare AEG'i, weźmy za przykład G36 z TM i z Aresa.Wg. mnie, Ares bije na głowę Tokyo Marui, i nie chodzi tu o bowback, tylko o rozwiązania na zewnątrz GB. Co do granatnik, to że tak powiem "brałbym", ale niestety będzie on parokrotnie droższy niż moja aktualna replika, poza tym śmiesznie by na mp5'ce wyglądał.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 3 months later...

RK-02 od Boyi

Przebieg grubo ponad 15k kulek (1 rok) i póki co żadnej awarii, ba replika nadal śmiga pięknie na STOCKOWEJ BATCE 9,6 1200 mAh.

Ostatnio wymieniłem gumkę na zieloną g&g, zasięg podskoczył o ponad 5 metrów, fpsy jak szacuję o 20-30.

Link to post
Share on other sites

RK10S boyca, kupiona w grudniu 2013, przebieg 6k, nie oszczędzana. Odpadła śrubka łącząca szkielet z kostką stykową i wpadła pomiędzy styki powodując nieustanne full auto. Chodzi na lipo 7,4v 15-20C. Cały czas bangla na M120 Ultimate. Gumka czerwona madbulla i komora TM.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

RK-02 od Boyi

Przebieg grubo ponad 15k kulek (1 rok) i póki co żadnej awarii, ba replika nadal śmiga pięknie na STOCKOWEJ BATCE 9,6 1200 mAh.

Ostatnio wymieniłem gumkę na zieloną g&g, zasięg podskoczył o ponad 5 metrów, fpsy jak szacuję o 20-30.

Mam podobnie, prawie rok na stocku, nic nie grzebałem, doszla tylko Gumka Systemy i przemielone ok 30k kulek. Odpukać oby tak dalej :icon_smile:

Edited by suharex
Link to post
Share on other sites

Witam.

Mam problem odnośnie mojego nowego nabytku Ak47 Cyma 028, uczulam jestem zielonym w tym sporcie... Przechodząc do sedna jak strzelałem pierwszy raz to dobrze strzelał a teraz po tygodniu, strzelam-- raz kulka leci dobrze albo pluje na odległości 1m albo wogóle nie leci... Strzelam raz nie leci,, strzelam drugi raz leci, to z pojedynczego?

Proszę o pomoc!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

w moim mp5 sd6 ™ w czasie ponad roku użytkowania:

-wypadające piny (przestałem ich używać)

- luzujący sie selektor ognia (dokręcać co jakiś czas)

- luźny tłumik (mocowanie się wyrobiło)

- kolba lata

- HU czasami się przestawia

 

taż sama sytuacja była i u mnie

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...