Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika karabinu snajperskiego - recenzja


Recommended Posts

Ja ostatnio byłem u kuzyna i akurat odpust był. Poszedłem z nim zobaczyć co sprzedają. Ledwo się powstrzymałem od śmiechu, gdy usłyszałem jak sprzedawca zachwalał plastikowe MP40. "Bardzo mocny, wbija się w karton! A czasami nawet przebija!" ^^

Ale przynajmniej zostałem szczęśliwym nabywcą szurikena (jak to się pisze?), który bardzo fajnie wbija się w drzewa. :D

No i kuzyn kupił wór petard i znów nas babka goniła z kijem, bo jej grządkę ziemniaków wysadziliśmy. ^^

 

 

@Altair94

Był w stanie wskazującym na spożycie alkoholu?

Edited by sinjids
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dzięki temu co założył ten temat super recenzja miałem 15minut śmiechu nic mnie jeszcze nigdy tak nie rośmieszyło. Ale jak chcesz mam pomysł weź nagraj filmik jak rozwalasz ten syf o jakiś pień drewniany będzie super... Tylko nie połam go w rękach przez przypadek.

Link to post
Share on other sites

Criters ile ty już tematów odgrzebałeś? Przeglądam kolejne topici i pod połową z nich twój post jest ostatni i pierwszy od dłuższego czasu. Jak nie masz nic lepszego do roboty tylko odgrzebywanie tematów, nic do nich nie wnosząc to, lepiej zbieraj znaczki

Link to post
Share on other sites

Jak byłem mały to zbierałem znaczki. :] Wiem, że nic nie wnoszą, ale musiałem coś napisać, bo to jest takie śmieszne... Będę się powstrzymywał jak mi się uda, ale niektózy na tym podforum są poprostu genialni. Ale dzięki za radę zapamiętam, żeby nie odgrzebywać wątków! :]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam

Ostatnio mi się nudziło, i kupiłem przez airsoftguns.pl replikękarabinu snajperskiego (taki za 15 zl, z lunetą i dwójnogiem).

Więc tak - bardzo szybko doszla przesylka, kurierem, i chociaz nie mam milych wspomnien z ta firma, to jednak trzeba pochwalic za przesylki.

Wszystko starannie zapakowane. Otwieram paczke. Wyjmuje. Dziwię się ze ten "Karabin snajperski" to taki pyrdek! Czytalem rozne komentaze, ale ZEBY BYL AZ TAK MALY....

 

Oczywiscie - full plastik, nie wiem czy jest cos metalowego, raczej nie. Aha no tak - sprezyna jest metalowa :). Jest lekki jak...ch.....piórko.

 

Oczywiscie luneta to kawalek plastiku, dwójnóg tez, na szczescie, da sie to gówno zdjac. Pierwsze wrazenie nie bylo mile....

 

Dobra, otwieram okno, zeby zobaczyc jak lataja te "szwowe dwunastki" dolaczone do karabinu. Napelniam maga. Strzelam po raz 1 - nie widze kulki. Wiec strzelam raz drugi. Teraz juz widze - kulka leci okolo 15 metrow, potem zaczyna spadac. Czyli zasieg celny to okolo 10-15 metrow, a calkowity (i to przy dobrych wiatrach) okolo 25.

 

Potem biore olejek silikonowy, rozkrecam wszystko, smaruje, i skladam spowrotem. Strzelam. 1 strzal - kulka wylatuje z lufy. Mysle "no to zjebalem 15 zł". Ale nie daje za wygrana - wale 2, 3, 4,5 raz. Podobny efekt. Potem wale za ktoryms razem, i kulka leci pięknie i prosto NA 20 METROW! po prostu cud ;p. Przestrzelalem jescze tak 30 razy, i caly czas leciala na podobny dystans.

Także podsumowanie:

Jezeli zaczynasz zabawę z airsoftem, a twoi "kompani" mają pistoleciki z kiosku, to mozesz brac smialo. Jezeli team juz jest baaaaardziej zaawansowany (elektryki za 100 zl), to radze kupic shotguna agm, albo od razu jakas cymke lub JG (cm.028, krinkov jg, itp.).

 

:wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...