Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam problem z dobraniem dobrej gumki hop up i dystansera do CA25 na M170.

Zależy mi najbardziej na zasięgu. Jaką gumkę hop up i dystanser polecacie?

 

Nie znalazłem podobnego tematu, jeśli jest już gdzieś podobny to proszę o linka.

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites
  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A dystanser jaki polecasz?

Standardowy, czy też te w kształcie X?

 

Tutaj niestety Ci nie pomogę, ponieważ dystanserem w mojej replice jest zastygnięty silikon w komorze HU. Myślę, że standardowy z systemy też będzie ok do Twojej repliki.

Edited by kalach
Link to post
Share on other sites

Na podstawie rysunku po lewej:

http://asgshop.pl/technika/hu10.gif

 

Ja wyjmuję najbardziej prawą zębatkę i pin po lewej(bez wyjęcia pinu też chyba można wymienić). Podnoszę to dźwignię. Na końcu tej dźwigni jest sprężynka, a trochę bliżej miejsce na dystanser. Trzeba uważać przy wkładaniu, bo łatwo zgubić dystanser. Składasz wszytko do kupy i gotowe. Najlepiej wymieniać dystanser przy założonej gumce.

Edited by opt1c5
Link to post
Share on other sites

Osobiście gumki Systemy jakoś mi nie leżą. Dla mnie najlepszy wyborem do 500fps (tak, to nie pomyłka) jest przezroczysty silikon Guardera. Sprawdzane w 2 giwerach, w obu 30k przebiegu i gumka jeszcze się trzymała, chociaż już troszkę gorzej niż jak była nowa. Powyżej 500 za to czarny Guarder i wszystko śmiga jak trzeba.

Z dystanserami powiem tylko, unikaj Madbulla jak ognia. Kręci każdą kulkę z inną siłą, sprawdzane na kilku różnych gumkach i replikach.

Link to post
Share on other sites

No i zamontowałem czarną systemę w m700.

Efekty?

Przed tym zabiegiem na stockowej gumie która podkręcała kulki, zasięg skuteczny wynosił jakieś 40 metrów a donośność blisko 100metrów.

 

Po wymianie zasięg skuteczny wzrósł do 75 metrów lecz donośność się nie zmieniła.

Karabinek ma 630fps na 0.2. Na 0.33 kosi :D

 

Nie zauważyłem też spadku mocy a co dziwne dźwięk zmienił się na taki głośniejszy i wyższy trzask.

Ogólnie gitarzyście :D

Link to post
Share on other sites

Jakiej firmy masz m700, bo w tanace jest gumka dwu-częściowa. Mam tanakę i jestem tak sobie zadowolony z rozrzutu, a karabinu nie mogę ustawić nawet na 50m, bo kulki tak zapie....., że ich w lunecie nie widać. Lufa czysta, kulki straight 0.43g, gumka stockowa dwu-częściowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...