Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Potwierdzam, wzór na ładowanie powinien znajdować się w dokumentacji dołączonej do repliczki (przynajmniej u Krakmanów zawsze jest). IMO w chwili obecnej dość ciężko o dobrego (czyt. niezawodnego i w granicach rozsądku jeśli chodzi o koszta) mikroklocka, więc zakup ten na starcie przygody z ASG spokojnie można sobie darować.

 

A przy okazji: sprawdzał ktoś może, które mid/low capy na 100 procent pasują do tej repliki?

Edited by Reka
Link to post
Share on other sites
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli co? Do tej giety pasują magi od m4/m16? Jak tak to wypas bo właśnie nowy member naszej ekipy z AK się przesiadł na nią we wtorek będzie!

 

Świetnie. Cała polska czekała abyś się tym pochwalił...

 

 

a mnie korci aby założyć jakos tam kolbę od m16 icon_razz.gif

Nie da się

Link to post
Share on other sites

Teee jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz! Zadałem pytanie i nie oczekiwałem twojej debilnej odpowiedzi!

Ponawiam pytanie: Czy do tej giety pasują magi od m4/m16 czy standardowe magi od G36 bo w opisie na taiwangunie nie ma nic na ten temat.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Teee jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz! Zadałem pytanie i nie oczekiwałem twojej debilnej odpowiedzi!

Ponawiam pytanie: Czy do tej giety pasują magi od m4/m16 czy standardowe magi od G36 bo w opisie na taiwangunie nie ma nic na ten temat.

 

Jak mają tam pasować magi od G36, skoro to adapter do magów od M4? :lol: Sam sobie odpowiedz. :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jak się nie znacie to nie odpowiadajcie! Tam pasują tylko magazynki do G36! Bo po co zamontowali adapter do magów od M4?! Ja nie mogę, każdy się domyśli, że po to aby wchodziły magi od G36. Niestety koledzy, trzeba czasami pomyśleć... :-F :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Skoro w rzecywistości istnieej adapterów magów od M16 do G36 to znacyz że nadal jest to replika. I odnosząc się do "zdejmowlanego " adaptera. Nie wiem czy człowiek mówiący, że da sie go zdjąć miał tę replikę w ręce, bo ja miałem i z tego co zauważyłem poprostu body repliki jest tak zaprojektowane że adapter ejst jego częscią, innymi słowy przeprojektowali gniazdo na magazynki. Także sugestie ze jest to adapter jakiejkolwiek firmy należałoby zostawić do momentu, w którym pomaca się tę replikę.

Link to post
Share on other sites

Skoro w rzecywistości istnieej adapterów magów od M16 do G36 to znacyz że nadal jest to replika. I odnosząc się do "zdejmowlanego " adaptera. Nie wiem czy człowiek mówiący, że da sie go zdjąć miał tę replikę w ręce, bo ja miałem i z tego co zauważyłem poprostu body repliki jest tak zaprojektowane że adapter ejst jego częscią, innymi słowy przeprojektowali gniazdo na magazynki. Także sugestie ze jest to adapter jakiejkolwiek firmy należałoby zostawić do momentu, w którym pomaca się tę replikę.

 

Wymieniałem w tej giecie kolesiowi gumke hop up. Rozbierałem tak samo jak każda inna giete i adapter nie byl złączony z body. Co Ty za farmazony pierdzielisz człowieku? ... Ale już można siędomyśleć, że racji nie masz, bo

i z tego co zauważyłem

Zauważyłem, a sprawdziłem rozbierając replike to dwie inne rzeczy

Link to post
Share on other sites

No i wreszcie... przecież to oczywiste, że bez opcji zdjęcia adaptera trudno byłoby wymienić gumkę, czy lufę, albo WYJĄĆ GEARBOX. Poza tym, chińczyki żadnego body nie projektowali, tylko skopiowali, to dwie inne sprawy...

Link to post
Share on other sites

Koledzy mam tą replikę. Bateria mieści się we frontgripie tak jak w innych wersjach, batka oczywiście jest ta sama co była w innych. Adapter da się wsadzić do innych sztuk, właśnie wsadziliśmy go do g36k i działa z magiem od emki znakomicie! Co do porównania oraz zewnętrznego wyglądu gietek to śmiało g608-6 ma ten sam korpus co inne repliki tego typu, ale to chyba widać na pierwszy rzut oka ;-) Magazynek od g36 ze standardowym adapterem ni jak nie wejdzie do omawianego sprzętu. Lekki niesmak pozostawiają po sobie lekko chybocząca się na prowadnicy kolba oraz magazynek w adapterze, ale i tak oba siedzą i trzymają się pewnie więc nie ma co panikować ;-). Ogólnie replika godna uwagi. A i jeszcze uwaga na hop up bo morze się zdarzyć (tak było w moim przypadku), że niestety nie będzie się obracało pokrętło ani do góry ani w dół, wtedy dobrze jest wyjąć adapter i sprawdzić czy coś go nie blokuje, u mnie to był wtyk od baterii! Ale już naprawiłem i jest spoko! Po dłuższym użytkowaniu napiszę następnego posta o tym sprzęcie! Pozdro all! ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam. Ja również jestem posiadaczem tej repliki. Broń spisuje się dobrze po roku(może trochę dłużej) użytkowania. Jednak postanowiłem trochę podnieść jej osiągi i poddałem ją tuningowi. Włożyłem do niej te części:

Systema - Energy - Gumka HopUp

Systema - Lufa Precyzyjna - 6.04 - 247mm

CA Prowadnica sprężyny Ver.3

CA Łożyska Ślizgowe 6mm

G&G - Sprężyna M120

Po tym tuningu replika ma ok. 420 fps i na batce 9.6 całkiem niezłego rofa (jakoś 20) Planuję jeszcze zakupić do niej kolbę http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_kolby_i_dodatki/pelna_kolba_skladana_do_g36_src-1137.html ponieważ obecna bardzo mi się nie podoba i myślę nad włożeniem do kolby większej batki.

 

Ogółem replika spełnia me wymagania i jestem z niej bardzo zadowolony. Dzięki adapterowi nie musiałem kupować nowych magów. Gieta nie zacina się(na kulasach G&G) a jej zasięg skuteczny wynosi około 40m. Polecam wszystkim zwolennikom serii g36.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 years later...

Dobra, jako że mam już tą replikę ok. 1 miesiąc, mogę się podzielić moimi doświadczeniami z nią.

1. Adapter z początku nie podaje kulek, ale jak się ''wyrobi'' to jest dobrze.

2. Adapter można zdjąć, lecz jest mocniej umocowany niż w poprzednich modelach (przynajmniej u mnie)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...