Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć!

 

Pytanie troche głupie:-P

Kiedy kupiłem to byłem mały, mam teraz 14lat i narazie odpuszczam sobie wielkie rozgrywki ASG(narazie strzelam się z kuzynami i kolegami, oraz do puszek) :wink: (oczywiście są zabespieczenia) I jaką ja mam giwere? Chciałbym troche o nim tym poczytać. W zestaw wchodził: laser, lampka taktyczna(niebieska), tłumik(zbędny):

 

 

ładnie strzela ok. 20-25metrów:) (jak na chińskie sprężynowe cacko;-) )

 

 

giwera002.jpg

 

 

giwera004.jpg

Link to post
Share on other sites
Pistolet strzela pojedyńczo, co oznacza, że trzeba go za każdym razem przeładować. Ma to swoją zaletę, w porównaniu do modeli o napędzie elektrycznym, repliki napędzane sprężyną są cichsze, co sprawia wrażenie bardziej realnej rozgrywki.

:wink:

 

@BlackHawk88 szukaj bo było pierdyliard razy o takich "replikach"

Link to post
Share on other sites

Cóż... niestety, ale nie. ^^ Było mnóstwo tematów na temat "bardzo tanich" replik. Poczytaj! Opcja 'SZUKAJ' - powodzenia.

 

Właśnie, na temat tej pompki od Krakmanów już się dużo mówiło, jakbyś czytał to byś wiedział. PozdroOoo.

Link to post
Share on other sites

WIEDZIALEM! wiedziałem że ten temat się tak skończy :wink: Albo jest jeszcze jedna opcja - Wszyscy polecą mu mossberga, a on kupi drugi pistolet i będzie zadowolony :poddanie:

Edited by Mamlas
Link to post
Share on other sites

Ale gościu słuchaj : Wszyscy Ci radzą bardzo dobrze : Kup sobie Mosska od Krakmanów lub Famasa ( tego nie biorę na siebie, bo widziałem - kieruję się opinią innych, pozytywną ).

 

Dobrego, wytrzymałego elektryka nie kupisz za sto pięćdziesiąt złoty ( sorry, że piszę bez cyferek, ale siada mi klawiatura 8-) ).

A co do replik karabinów wyborowych to nie skomentuję, ale zacytuję

Nie ma replik karabinu wyborowego za mniej niż 2500zł.

To jest granica kosztów repliki karabinu wyborowego.

 

Zrozum : Za taką cenę jedyną rozsądną propozycją jest kupienie dobrej sprężyny ( Shotgun AGM ). Shotguna będziesz miał za sześćdziesiąt złoty, i dokupisz sobie do tego jeszcze mundur, albo jakieś oporządzenie.

 

To tyle z mojej strony. Jak chcesz to się posłuchaj, a jak nie to kup tego swego elektryka, a potem napisz jeszcze jednego posta z wyjaśnieniem, czy tak warto zainwestować sto - sto pięćdziesiąt złoty w takiego plastikowego elektryka.

 

Zobaczymy...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...