Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Schemat obszycia polskiego munduru ?


Recommended Posts

No fakt mozna :) Ale w kamizelce nie latasz po ulicy :wink:

 

no w sumie to masz racje. ale ostatnio jak bylem na strzelance to zandarmeria mnie zatrzymala w lesie!!! tak, w lesie! :)

wszystko przez to ze gra byla czesciowo na terenie strzelnicy wojskowej. niestety panowie nie znali sie na rzeczy i musialem z nimi pojechac... pozniej ladnie przeprosili i odwiezli mnie na miejsce :D

i wszytko wlasnie przez glupia naszywke ktora mialem na piersi. dlatego teraz nosze na kam. zeby sie nie mogli do niczego czepic :evil:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dziwne ja tez nigdy nie mialem problemow z ZW nawet ostatnio przekraczalem granice w polskiej kurtce polowej z flagami i oficer ze strazy granicznej nawet sie nie przyjzal. Czesto chodze w mundurze polskim (czasem tylko w jednej czesci) i nie mialem zadnych scesji ze strozami prawa czy z przedstawicielami armii ale gdy np wyskoczylem do kumpla w mundurze i lubawce na druga strone ulicy i jak przejechalo ZW to troche wydygalem ze moga sie przyczepic ale chyba mnie nie zobaczyli :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Naszywki te są dostępne w 3 wersjach. Czerwono białej, oraz 2 maskujących - czarne wyszycie na tle zielonym i - czarne wyszycie na tle maskującym.

 

Witam

 

Mam pytanie co do naszych polowcyh flag. A ściślej do: Flagi z czarym wszyciem na tle maskującym... mógłby ktoś zapodać linka jak to wygląda (tzn ja sie domyslam, ale chciałbym to zobaczyc na żywo) i najlepiej gdzie to można zdobyć? (bo khaki czarną widziałem i wiem jak ja dostać).

 

Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Moj pierwszy post po powrocie z przeszkolenia :P

Kilka drobnych uwag i ciekawostek :

- żandarmi z którymi rozmawiałem twierdzili ze dopieprzają się tylko do osob w mundurach którzy mogą być zołnierzami i np. ściemniać, że są cywiliami żeby nie mieć kłopotów za np. nie noszenie beretu.

- mogłem odkupic z woja zarówno swój mundur, beret jak i buty. Powiedziano mi ze mundur bedzie kosztowal cos okolo 300 wiec nawet nie pofatygowalem sie sprawdzic cen.

- niektórzy czołgiśći maja takze wpietego w beret Leoparda

 

Cale przeszkolenie opisze w odpowiednim wątku [ten o wku] a na razie to tyle.

 

p.s. kilka postow wyzej ktos cos pisal o obszyciu polskiego mundury amerykanskimi oznaczeniami. Radze obejrzec jedna z fotek w "Gromowałdnym" na której widac amerykanskiego sf'a w naszym moro z obszyciem us.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
kilka postow wyzej ktos cos pisal o obszyciu polskiego mundury amerykanskimi oznaczeniami. Radze obejrzec jedna z fotek w "Gromowałdnym" na której widac amerykanskiego sf'a w naszym moro z obszyciem us.

 

A to to zwišzane jest z tym aby amreykański oficer lacznikowy przy polskim oddziale nie odrozniał się od reszty i nie prowokował snajperów.

 

Ninejszym, czyli moim pierwszym, postem witam sie z użytkownikami forum.wmasg.pl :-D

Link to post
Share on other sites
Polskie flagi polowe można dostać w azymucie http://www.azymut.waw.pl/sklep/produkt.php...p?id=503&idg=28  

ale z tymi na panterze się nie spotkałem.

Nie spotkałeś się bo raczej takich nie ma. Chodzi o naszywki z Godłem Orła i napisem "Polska Poland" takie jak te: http://www.ranger.pl/1220.htm i http://www.ranger.pl/1220-b.htm

Analogiczna do tej zielonej jest także na podkładce w Panterę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...