Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L96 vs. Sniper Rifle SVD Style


Recommended Posts

Witam serdecznie. W tym temacie przedstawiam wam 2 snajperki. Mam zamar któąś kupic.

L96 każdy zna chyba prawda?

A do tej drugiej link http://www.taiwangun.com/shop,show,1557

 

 

I zacznijmy tak. BArdzo podoba mi sie L96 ale ma mniej fps i jest z tworzywa i sie boje ze jak raz strzei te 430 fps to sie rozwali poprostu. Aten drugie jest caly metalowy 500 fps ale nie ma szyny ris :(

Co wybrać? Jezeli macie do czynienia z tą 2 nie znana sniperką to mówcie :D

Link to post
Share on other sites

 

I zacznijmy tak. BArdzo podoba mi sie L96 ale ma mniej fps i jest z tworzywa i sie boje ze jak raz strzei te 430 fps to sie rozwali poprostu. Aten drugie jest caly metalowy 500 fps ale nie ma szyny ris :(

Co wybrać? Jezeli macie do czynienia z tą 2 nie znana sniperką to mówcie :D

 

 

Co do L96 nie martw się nie rozleci się ;) z tworzywa jest tylko łoże i magazynki co do SWD to mało kto może Ci odpowiedzieć na to pytanie teraz.

 

Widzę że jesteś zainteresowany snajperstwem, musisz wiedzieć że nie tylko eFPeeSy się liczą a przede wszystkim celnośći szczelność układu dysza-komora HU oraz tłok-cylinder

Link to post
Share on other sites

Sądząc po pierwszych recenzjach SWD, zapowiada się świetna baza pod tuning. Tylko najgorsze jest to, że do tej pory SWD byłrarytasem, a teraz? :D Co piąty będzie latał z Dragunowem :)

 

Co do bazy pod tuning to się zgadza. co do rarytasu to najpierw masa ludzi kupi a potem dojdzie że bycie snajperem to nie ich działka i że naciąganie mocnej sprężyny jest uciążliwe i będzie wysyp dragunowów na allegro ;) podobnie było już z minimi najpierw masa ludzi kupiła a potem na allegro sprzedawała bo ciężki itp.

Link to post
Share on other sites

Dobrze prawisz, obie repliki są w miarę przyzwoite, obie maja potencjał(SWD z A&K co prawda znam tylko z opisów). I obie nadają się raczej na entą replikę niż na jedyną. Snajperstwo nuży na dłuższą metę i widziałem już kilka przypadków gdzie replika szybko zostawała sprzedana a jaj były właściciel kupował elektryka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: Tym replikom są już poświęcone potężne wątki na tym forum. Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...