Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

100 naboiowy magazynek łukowy to AK


Recommended Posts

szczerze mówiac nie wiem na czym dokładnie polega owa modułowość, ale z tego co opowiadał mi ów człłowiek to poprostu podłacza se kolejny magazynek do końca poprzedniego, łaczac je w taki łuk. Oczywiscie nie kazdy magaznek sie tak da... moze to tylko jakis pod typ takowych, nie wiem.

Link to post
Share on other sites

miałem, ale było to dosc dawno i napewno tamten magazynek nie był modułowy etc., ale nie mówie ze 100% magów takie jest... szczerze mówiac, teraz gdy zastanawiam sie jak by to miało działac, to dochodze do wniosku ze jestem skłonny przyznać Ci racje, ale mimo to rozstawmy sprawe nierozstrzygnieta, kazdy swoje wie :)

Link to post
Share on other sites

A ja myśle że ta modułowośc polega na taśmie izolcyjnej i tyle gadania a nie tam jakieś łączenie i robienie sobie mega łukowego maga aż do lufy bo po co.......lepszy bębnowy(taki magazynek łukowy aż do lufy pokolorujesz mazakami i już masz kałacha z tęczą.......zajefajnie to by się prezentowało no nie :P :P :) hehehe)

Link to post
Share on other sites
REMOV - własnie tak, przykro mi, ale to info mam od bezpośredniego użytkownika AK-47 jak i AK-74 - żołnierza WP 8)
Uwielbiam erystykę. To napiszę tak: "A mnie sam Kałasznikow powiedział, że ten Twój bezpośredni użytkownik robi Cię w balona." Albo czegoś z jego wypowiedzi nie zrozumiałeś.
Link to post
Share on other sites
REMOV - własnie tak, przykro mi, ale to info mam od bezpośredniego użytkownika AK-47 jak i AK-74 - żołnierza WP 8)
Uwielbiam erystykę. To napiszę tak: "A mnie sam Kałasznikow powiedział, że ten Twój bezpośredni użytkownik robi Cię w balona." Albo czegoś z jego wypowiedzi nie zrozumiałeś.

hm... pozdrów go odemnie, jak bedziesz z nim gadal nastepny raz... gratuluje wysoko postawionych znajomych :lol:

Link to post
Share on other sites
hm... pozdrów go odemnie, jak bedziesz z nim gadal nastepny raz... gratuluje wysoko postawionych znajomych :lol:
Wiesz, co istnieje taka teoria siedmiu czy ośmiu znajomych. Twierdzi ona, że właśnie tylu ludzi mniej więcej potrzeba, aby dotrzeć do dowolnego człowieka na świecie. Tak się śmiesznie złożyło, że mam kontakt z człowiekiem (Rosjaninem), który jest przyjacielem człowieka, który jest kuzynem Dragunowa, który z kolei ma kontakt z Kałasznikowem. Także powiedzmy przysłanie autografu konstruktora z podpisem dla "WMASG.pl" (cyrylicą naturalnie) nie byłoby aż takim problemem jaki Ci się wydaje :wink:

 

A co się tyczy do zdania, to chciałem Ci pokazać, że odwoływanie się do jakiegoś, bliżej nieokreślonego autorytetu jest w dyskusji cokolwiek chybione.

 

A z samymi magazynkami nie masz racji i tyle.

Link to post
Share on other sites

Dobra spokuj bo to zaczyna przypominac dyspute dotyczącą po co są dwa nieśmiertelniki a nie jeden i co robi sie z drugim. Znowu "wiedzący lepiej" powołują sie na kogoś z wojska co im kiedyś powiedział i zakrzykują innych przekonani o swojej racji.

A co do łączenia magazynków to tylko na taśme lub specjalne łączniki można je połączyć ale nie tak że wyjdzie nam magazynek na 100 naboi (a przynajmiej wmawiają nam to konstruktorzy bronii byzmy wydawali ciezkie pieniadze na kolejne magazynki).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...