Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Fajny;)

"M82A1 posiada bardzo duży potencjał tuningowy, dzięki

użyciu w konstrukcji gearboxa wersji 2 w standardzie

M4, M16."

Ale w tym momencie czar pryska;p

Replika kosztuje 4 tysiące, mnóstwo miejsca w środku oni pchają v2 do snajperki? Nie mam pytań...

Link to post
Share on other sites

@nfbt

co do blowbacku mieli na stronie napisane że jest tylko z możliwością odłączenia :P

 

ze stronki specshopu wycięte:

 

Model: Barret M82A1

Producent: Socom Gear

Materiał: Metal (Stal)

Waga: 9970g

Długość: 143mm

Kaliber: 6mm

Lufa: Precyzyjna 650mm 6.03mm MadBull

Gearbox: V.2

Łożyska: 7mm

Silnik: High Torque

V0 - 400-420 fps

Silnik: Hi Torque

HopUp: Tak - Regulowany

 

Blow Back: TAK - odłączany

 

Magazynek: HiCap 190 kulek

Pasujące baterie: Mini NiMh, LiPo, Specjalne

więc chyba blowback jest

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Piękne cudo, ale nie na każdą kieszeń + tuning.

 

P.S. Dopiero teraz to zauważyłem: jak oni mogli dać tam grzechotkę?! W replice za tyle kasy? SWD od A&K to jeszcze rozumiem, ale Barrett? Niedługo świat ersoftu to będzie orkiestra ;)

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że do dużego maga od Barretta po prostu wstawiamy krótkiego maga od M4/M16. W stocku wstawiają hi-cap, kto inny może wstawić real-a. Tak było w niegdyś dostępnej konwersji Hurricane. Zobaczę jak to jest dokładnie, w piątek wlecę do Speców i obczaję :). Martwi mnie tylko ten gearbox v.2 i zwykła, emkowa komora HU. Co prawda na gearbox można coś poradzic, włożyć np. BFT, albo coś ze stajni Systema Revolution. Ale na beznadziejność konstrukcji komory emkowej nic nie poradzimy.

Link to post
Share on other sites

będę naprawdę dziwny dla większości, ale wg mnie 1000000razy bardziej opłaca się pogadać z G&H żeby zrobili konwersję na zamówienie, zwłaszcza że mam minimalny pomysł na naprawdę fajną i wytrzymałą replikę takiego barretta, jedyne co to komorę HU trzeba by wtedy dać jakąś inną, np od snajperek sprężynowych jak M24 czy coś, ale by się dało, nie będę się rozpisywał bo temat nie o tym...

 

wg mnie po prostu karabin tej wielkosci z takim pomysłem na wnętrzności...lepiej kupić sobie SPRkę lub SR25, waży prawie 2x mniej, wygodniejsze dzięki temu, a tańsze znacznie...

Link to post
Share on other sites
będę naprawdę dziwny dla większości, ale wg mnie 1000000razy bardziej opłaca się pogadać z G&H żeby zrobili konwersję na zamówienie,

nie zrobią żłobionej lufy. Jak szukałem wykonawców do dorobienia takiej lufy do mojej vsr ludzie z g&h stwierdzili iż nie mają możliwości jej wykonania.

 

pozdrawiam

Edited by xel20
Link to post
Share on other sites

LAmbert-a co po karabinie który ma niemalże 150cm i GB dający możliwość wstawienia lufy 550mm, i wogóle tyle pustego miejsca w środku że mozna z 3 duże baterie upchnąć?to po prostu bez sensu konstrukcyjnie jest dla mnie rozwiązane...

ja wiem że się czepiam, ale wnerwia mnie fakt że zrobili gb v2, v3, i tak naprawdę na tym opiera się większość replik, inne są chyba tylko w P90 i M14 (nie liczę małych elektrykó jak glock'i i mp7), to po prostu kiepski wybór wg mnie...

Xel-nie mają?szkoda akurat, ale jednak dla mnie można by kombinować i już nawet preckę bez żłobień mieć, wiem że to by słabiej wyglądało, ale jednak lepsze to niż taka konstrukcja jak w tym barrecie?sma nie wiem, mam M24 bez żłobień i nie narzekam tak mocno :<

Link to post
Share on other sites

Stworzenie Barretta z butlą na sprężone powietrze lub CO2 w kolbie, który wyciągnie z 900-1000 fps i da Ci ze 130 m zasiegu, to było by osiągnięcie, dla którego opłacało by sie taszczyć takie coś po lesie :D.

 

Lambert, byłeś może w specu? Jestem ciekaw czy mają już to na miejscu i jakie wrażenie sprawia na żywo ta replika.

Link to post
Share on other sites

LAmbert-a co po karabinie który ma niemalże 150cm i GB dający możliwość wstawienia lufy 550mm, i wogóle tyle pustego miejsca w środku że mozna z 3 duże baterie upchnąć?to po prostu bez sensu konstrukcyjnie jest dla mnie rozwiązane...

ja wiem że się czepiam, ale wnerwia mnie fakt że zrobili gb v2, v3, i tak naprawdę na tym opiera się większość replik, inne są chyba tylko w P90 i M14 (nie liczę małych elektrykó jak glock'i i mp7), to po prostu kiepski wybór wg mnie...

Xel-nie mają?szkoda akurat, ale jednak dla mnie można by kombinować i już nawet preckę bez żłobień mieć, wiem że to by słabiej wyglądało, ale jednak lepsze to niż taka konstrukcja jak w tym barrecie?sma nie wiem, mam M24 bez żłobień i nie narzekam tak mocno :<

 

A może byś tak napisał to wszystko jeszcze raz tak żeby było zrozumiałe. Wiesz jakieś znaki interpunkcyjne zastosowane zgodnie z zasadami, duże litery na początku zdań i inne takie. Ciężko się czyta to po prostu.

I w jakim celu miałby ktoś robić lufę precyzyjną ze żłobieniami? Żeby ładnie wyglądała osłonięta lufą zewnętrzną? Bez sensu.

 

Xel20 - mi Panowie z G&H jakieś pół roku temu odpisali że są w stanie wykonać lufę z ryflowaniem.

Edited by FRAGER
Link to post
Share on other sites

Ryflowana lufa to żadna "rewelacja" i bardzo prymitywnymi narzędziami da sie taką wykonać. Problem w tym że nie ma to żadnego zwiazku z kształtem i wyglądem luf "żłobionych" charakterystycznych dla luf pływajacych. Taki kształt lufy w zasadzie można osiągnąć tylko "przeciagajac" stal, aluminimum czy co tam innego przez odpowiednią "kształtkę" na gorąco. Oczywiście można bawić się we frezowania ale to masakra i i tak nie bedzie wyglądało tak jak powinno. Można próbować odlewać ale... jak zrobić formę? frezować? ;) Wcale się nie dziwię że G&H nie wygłupia sie obiecując że mogą cos takeigo zrobić.

 

Acha jeszcze można by kombinować z metodami "walcowaniopodobnymi".

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...