Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M210 To stanowczo za mało


Recommended Posts

Ale jak przytnę sprężynę do odpowiedniej długości i założę 2 łożyska to stracę jakieś 3 zwoje, bez sensu tracić moc. Środkowa sprężyna i tak się ślizga po łożysku z tym że równo z zew. sprężyną co w zasadzie nie szkodzi bo przy obrocie sprężyny zew. jest możliwość że wew. się ułoży przy ślizgu na łożysku.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem wam że przy 580FPS na ostatniej strzelance bałem się strzelić miejscami, fakt że biegałem w ghillie powodował że prawie po mnie deptali więc leciały silent kill, ogólnie taka moc to wielka odpowiedzialność i ciutkę się boję montować 750fps, chwila nieuwagi i ktoś zaczyna krwawić a to by mi zniszczyło reputację jak bym kogoś uszkodził, boję się tego bo chce strzelać mocną repliką ;) Jednak myślę że trochę potrenuję z tą mocą i zamontuję M170 DF, większą moc, może kiedy indziej.

EDYT:

dexterkrak 750FPS w M14 G&G do której nie ma BU a jak wiadomo cylinder jest standardową wersją do GB V.2 V.3 itd. to na M190 750FPS, chciał bym to zobaczyć.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...