Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

przed napadem na bank


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mam 15 lat i co z tego :?: .....nie wiem o co ci chodzi :?:

 

dzikki napisałeś

 

......ile sytuacji z widokiem robiacego w spodnie funkcjonariusza widziales ?

 

a ty ile razy widziałeś prawdziwego M4 z granatnikime M203......załużmy że policjant nigdy nie słyszał o ASG a taki karabin widział tylko w filmach a tu nagle widzi kolesia w mundurze z taką armatą wycelowaną w niego i co myśłi "terrorysta" potem robi w portki a następnie ciśnie za spust :!: :!: ...aha nie raz widziałem i słyszałem o policji która spierd*lała prze kibolami uzbrojonymi w kamienie i pałki a nie broń palną z którą można pomylic repliki ASG :!: :!:

Link to post
Share on other sites

Ehhh Julo, znasz chociaż jednego policjanta?? czy może przechodzisz teraz jakiś okres buntu przeciw wszelkiej władzy ?? Policjanci to ludzie którzy na co dzień w swojej pracy stykają się z przemocą, możliwością utraty życia lub zdrowia. A robią to ponieważ znakomitej większości z nich zależy na tym żebyś czuł się w tym kraju bezpiecznie. Tak więc podbnie jak Dzikki proszę zebyś zachował choć krztynę szacunku.

 

Nie pisze tego jako jakąś wazelinę dla policji albo specjalnego uwielbienia ja mam po prostu szczunek dla tych ludzi

Link to post
Share on other sites
A robią to ponieważ znakomitej większości z nich zależy na tym żebyś czuł się w tym kraju bezpiecznie.

 

Chyba za bardzo idealizujesz.... ja, jak do tej pory nie mialem stycznosci z tymi "super patriotycznymi i walczacymi o moje dobro" policjantami...

Link to post
Share on other sites
Wariat , no ja miałem to szczęście że spotkałem sie parę razy z takimi stróżami porządku :)
I chwala im za to, jezeli traktowali cie jak normalnego obywatela, z ktorego pieniedzy sa ich wyplaty... mnie jak do tej pory traktowano jak potencjalnego "gangstera".... ale i tak mi to lezy... :D
Link to post
Share on other sites

ok Killerek już wiem o co ci chodzi(no i dzikkiemu któremu opadają ręce )żebym nie obrażał polskich władz ok bo ja myslałem że wam chodzi o coś innego ale ok :)......sorry panowie ale to akrutna prawda każdy ma pretensje do naszej ukochanej policji ale dobra trudno.....aha Ghost mówisz że zbaczam z tematu nie no to miał być tylko przykład(z tym M4+M203) zresztą przeczytaj cały temat to załapiesz o co biega :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam uwagę do szanownego pana navySeal'a: jest on "forumowiczem" pewnie długo, zaiste wspaniały przykład daje młodszym Maniakom (takim jak ja)jego zawsze potrzebne i nigdy nie odbiegające od tematu komentarze i zamieszczane obrazki powinny byc wzorem dla innych airsoft-owców. Tak samo sprawa wygląda dla pana Ghost_Krista i Zjawy. W pewnym poscie przeczytałem, iż zadaniem moderatorów jest dawanie pozytywnego przykładu innym, zaś ogólnie przyjętą zasadą jest, że starsi daja przykład młodszym. Konkluzja mojego niewątpliwie przydługiego wywodu jest taka, iż niektórzy mastahowie karcą innych za błędy które SAMI popełniaja......a więc proszę ww. panów o szanowanie młodszych kolegów. Jesli popełniam jakis bład to proszę o sprostowanie i/lub rzeczowe wyjasnienie (a nie nabijanie sie).

Link to post
Share on other sites

PAN Kristo napisał

 

To pokaż mi takiego maniaka. Ale zrównoważonego psychicznie.

 

niestety ale maniacy ASG to nie tylko dorośli i zrównoważeni ludzie ale także 14-15 latkowie którym niestety w takiej sytuacji "popuściłyby zwieracze" i nie zdawaliby sobie sprawy z powagi sytuacji. Jeden nieostrożny ruch i policjant naciska na spust(policjant też człowiek może się mylić).....a później byłby tylko płacz i zgrzytanie zębów i nagonka na ASG.

Link to post
Share on other sites

Grabarz bardzo proszę Cię przeczytaj jeszcze raz moje wypowiedzi i dobrze je zinterpretuj ok. :).......co innego pomóc, i/lub sprostować daną wypowiedź, a co innego żarty sobie stroić z innych i notorycznie dodawać "off topic'owe" posty tylo dlatego żeby mieć ich jak najwięcej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...