Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

przed napadem na bank


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie starsi, lepiej doświadczenia i ynteligentniejsi panowie nie chodzi już o ten rysuneczek(może go kiedyś zrozumiem chociaż domyślam się o co chodzi)tylko ogólnie o to co była treścią mojego postu(pierwszego na tej stronie)więc przeczytajcie go jeszcze raz i wyciągnijcie wnioski(temten temat przeczytałem i żadnych konkretnych wniosków nie ma, a roi się tam od off topicznego gówna)a zresztą sami kiedyś kicaliście w pieluchach i nie powiecie mi że fajnie wam było jak was niepoważnie traktowano.

 

przykład off topicznego gówna:

 

, lepsze bylo jak steve-o przedziurawil sobie oba posladki i spial je kolczykiem  

chyba zaraz odpale plytki i znowu ich obejze

 

NIE TWIERDZE ŻE NIE "POPEŁNIAM" OFF TOPICÓW(I INNYCH BŁĘDÓW)ALE CHYBA TO NIE DO WAS NALEŻY PIĘTNOWANIE TEGO GDYŻ OFFTOPIC SIE "ROZWIJA"(NIEPOTRZEBNA DYSKUSJA NIE NA TEMAT).MODERATOR ZROBI Z TYM PORZĄDEK A WY SIĘ NIE MARTWCIE.

Link to post
Share on other sites

oj ale sie czepiasz :) ja sie usmiechnalem po obrazku Foki, a Ty zaraz ze daje zly przyklad? Wywalic taki post dla moderatora to nie jest zaden problem, gorzej jak ktos taki jak Ty robi z igly widly i trzeba teraz uwaznie wszystko przejrzec zeby wybrac co zostawic a co wywalic. Nie panikuj tak. Ponadto kto Ci powiedzial ze wszyscy tu sa tacy znowu dorosli, ja mam akurat 18 lat ale znam ludzi mlodszych a zachowujacych bardzo odpowiedzialnie i przyzwoicie. Bierz przyklad :)

Link to post
Share on other sites

dobra spoko Zjawa. Ja się nie podniecam. Napisałem co chciałem napisać a co do takich niewinnych żarcików(zdjęcie od Foki)to może ja zamieszcze tutaj fotomontaż Osamy "zapinającego" foke z wklejoną fotką(czy tam ikoną)NavySeal'a. bez obawy wiem że to niesmaczne, ale trzynastoletni (13-15lat) maniacy uśmialiby się :D .....to tylko przykład.

Link to post
Share on other sites
dobra spoko Zjawa. Ja się nie podniecam. Napisałem co chciałem napisać a co do takich niewinnych żarcików(zdjęcie od Foki)to może ja zamieszcze tutaj fotomontaż Osamy "zapinającego" foke z wklejoną fotką(czy tam ikoną)NavySeal'a. bez obawy wiem że to niesmaczne, ale trzynastoletni (13-15lat) maniacy uśmialiby się :D .....to tylko przykład.
i

 

niedawno była dyskusja nad powaznym traktowaniu tych maniaków, a ty usilnie chcesz nas przekonac, że są niepoważni

 

tak wiem że to tylko ''ironia'' z twojej szanownej strony

Link to post
Share on other sites

Zarówno w tym wątku, jak i w komentarzach na WMASG wiele powiedziano o zdjęciach przed bankiem. I nadal, po zmianie dokonanej przez Naczelnego, pojawiają się komentarze. Ostatnio pojawił się taki, po przeczytaniu którego nie mogłem się oprzeć, by nie odpowiedzieć:

 

"Gdzieś przeczytałem (bodajże nawet chyba na tej stronie) że ASG jest jednak zabawą dla inteligętnych. Tu mamy tego potwierdzenie... aha są różne rodzaje inteligęcji jakby ktoś sie czepiał"

 

Drogi kolego Autorze:

 

Airsoft, podobnie jak każda inna zabawa, a także publikowanie swoich wypowiedzi jest sprawą dla inteligentnych. A że są różne rodzaje inteligencji, wykazałeś sam. Jednym z takich rodzajów jest INTELIGĘCJA...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...