Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

serwis replik naprawde warto


Recommended Posts

Do tego pisanie że w innych serwisach płaci się 50zl za samo otwarcie gearboxa + koszt samych prac nad nim to jakieś bzdury.....

 

W serwisach które znam koszt roboczo godziny wynosi ok 45-50zł, niezależni serwisanci potrafią wziąć 20-30zl max za całość prac w gearboxie...

Link to post
Share on other sites

Ja bym zainwestował na Twoim miejscu w edycję tekstu przez jakiegoś średnio rozgarniętego licealistę z humana oraz w telefon. Podanie numeru telefonu oraz imienia i nazwiska na stronie służącej do kontaktu z klientami jest pr000!!11!.

 

Masz zgodę na zamieszczanie treści reklamowych na forum? I chyba nie ten dział.

Chłopak chce coś zrobić, a Ty się o detale czepiasz ;).

Najważniejsza jest inicjatywa. Nie ważne jaka, nie ważne po co. Liczy się zapał.

 

PS. Ten komentarz na stronie dziwnie przypomina pozostałe teksty ;). Ale to może być tylko złudzenie.

Link to post
Share on other sites

OMFG, on to zrobił. ;D Cennik masz naprawdę rozbudowany. Fachowe podejście. Czyli, żebym to zrozumiał. Na pewno zapłace u Ciebie 50 zł za otwarcie GB, oraz nieokreśloną sumę pieniędzy za jakieś tam czynności, które przeprowadzisz na nim? Nie no, to super konkurencyjny jesteś.

Link to post
Share on other sites

Nik Kolegi świadczy o jego determinacji, wiedzy, światopoglądzie, wątpliwych umiejętnościach itp, itd... Że Wam chce się ciągnąć tą gadkę...

 

Ciekawe czy znajdzie naiwnego na swoje usługi za te ceny, o ew. pozytywnym komentarzu z adresem mejlowym nie piszę, bo za samo takie coś to zaraz by miał koło pióra (zresztą to też świadczy o poziomie wątpliwym Kolegi) ;-).

Link to post
Share on other sites

co do niku pochodzi od imienia, wcale nie chodziło o górowanie nad kimś. Powiem tak jak nie macie się czego czepiać to czepiajcie się siebie. Nie jestem żadnym guwniarzem zebyście jechali po mnie jak niewiadomo po czym. popatrzcie na siebie . ja przynajmniej chce robić to co lubię. Zamiast najeżdżać moglibyście powiedzieć co trzeba poprawić , co dopisać no i wogóle, a nie jechać . Zero szacunku dla kogoś i życzliwości dla kogoś. pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Zamiast najeżdżać moglibyście powiedzieć co trzeba poprawić

 

Poprawić tekst na stronie, przede wszystkim pod kątem składni i interpunkcji. Poprawa kilku byków z ortografii też się przyda, ale to chyba nawet zwykła mozilla potrafi.

Drugim krokiem mogłoby być umieszczenie na stronie przynajmniej podstawowych informacji w sposób przejrzysty i jasny. Dobra informacja handlowa powinna być skonstruowana w sposób przedstawiający korzyści wynikające z nawiązania współpracy z Tobą. Zła informacja, to taka, gdzie oczerniasz konkurencję i mówisz "ja jestem lepszy" - sam zastanów się jaką informację umieściłeś na swojej stronie.

Na koniec sam wygląd strony - wygląda jak klecona naprędce na lekcji informatyki w gimnazjum. Strona ma zachęcać, a nie odstręczać.

 

O takich "drobnostkach" jak cennik, numer telefonu, szczegółowe informacje dotyczące napraw (spawasz ułamane zaczepy, zakładasz gumki? Bo nie wiem, wiem tylko, że otwierasz GB za mniej niż 50zł), zasad dotyczących naprawy (przyjedziesz do mnie, czy mam wysłać?), czy części jakich używasz nawet nie wspominam, bo to powinno być oczywiste.

Link to post
Share on other sites

Umieszczenie adresu e-mailowego klienta, szczególnie przy tym co się dzieje w necie jest KARYGODNE. Bez różnicy, czy wystawia on opinię, czy drapie się po tyłku. Reszta jak dread napisał, po prostu po takiej zawartości jak tam jest, to nie dałbym Ci się pobawić nawet swoją niedziałającą repliką, z obawy, że ją jeszcze popsujesz bardziej. ;-).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...