Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

Sala jest po prawej stronie zaraz za pocztą (która jest po lewej) - zbieramy się na parkingu za salą.

Ja będę ok. 15 - 16, ale część ludzi przybędzie przede mną.

Będę białym Mercedesem Sprinterem - oklejonym w napisy "DRAGON"

Link to post
Share on other sites
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok - Zlot już jutro więc pamiętajcie! W razie pytań - mój nr tel. 600 906 992.

 

Jeśli się zgubicie to dzwońcie...

 

Tylko jeśli się naprawdę zgubicie! Bo jak każdy zacznie dzwonić to szlag trafi mój telefon!

 

 

-------------------------------------------------

PAMIĘTAJCIE ABY NAŁADOWAĆ BATERIE! |

Ja właśnie podpiąłem :) |

----------------------------------------------------

 

 

Każdy kto chce może kupić sobie kiełbasę, karkówkę lub cokolwiek co da się przyżądzić na grillu - zabiorę swój - jest dosyć spory...

Link to post
Share on other sites

O.K. Qbas, w piątek wiadomo co, jak, gdzie. Ale ja mam nockę w piatek i bedę z kolesiami dopiero w sobote o 9.00 rano. Gdzie wtedy będzie można spotkać organizatorów/sędziów :?:

Chcę uniknąć sytuacji w której przyjadę punktualnie na początku rozgrywki, a potem 2 godziny będe szukał ukrytych niewiadomo gdzie ASGmaniaków :mrgreen:

 

Bateria podłączona!

Fafkulce przebrane!

Link to post
Share on other sites

BYŁO!!! Wszystko było!

 

O 9 wyjeżdżamy do Kłomina - a gdzie to się domyślcie - skoro nocleg mamy w sali gimnastycznej to zbiorke zrobimy w zupelnie innym koncu miasta - macie biec z pelnym oporzadzeniem (z wyjatkiem kierowcow).

 

To chyba jasne, że zbiórkę zrobimy na parkingu pod naszą noclegownią :?: :?: :?: :!: :!: :!:

 

 

I jeszcze raz powtarzam :!: O 9 wyjeżdżamy się strzelać :!: Ludzie przyjeżdżający w sobotę mają być na miejscu o 8 - max 8:30.

 

Po rozpoczęciu scenariusza nie będziemy już przerywać :!: :twisted: Zrozumiano :?: :!:

A teraz idę spać i mam Was w dupie - Za kilka godzin wyjeżdżam do Bornego więc spotkamy się na miejscu.

Wszelkie pytania od tej pory należy zadawać telefonicznie.

Byle pytania z sensem.

 

Tel. kontaktowy: 600 906 992 - co niektórzy pewnie znają go już na pamięć...

 

Do zobaczenia!

Zabawa będzie super :!: :!: :!:

Link to post
Share on other sites

Witka.

Mam pytanie o transport...

Jedzie ktoś przez Gorzów Wlkp lub okolice i mogłby zabrać jednego maniaka :?:

Jestem skromny gabarytem, bagażnikiem nie pogardze ;)

A tak serio to moge gdzieś podiechać np. Piła lub inne wieksze miasto ( :wink: ) i stamtad ktoś by mnie zabrał.

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Niestety nie zdąrze dojechać do Piły na tę godzinę bo mam dużą lukę w nieodpowiednich godzinach w rozkładzie jazdy :cry:

Fu*k, pech chciał, że nic akurat nie jedzie. :evil:

Może jeszcze jakaś propozycja na trochę pużniejszą godzinę ;)

 

Chyba będe musiał tłuc się pociagami... :roll:

Link to post
Share on other sites

Dobrze, że już jedziemy na ten zlot bo w końcu byłaby tu na forum niezła burda. Z tych 15 stron to pewnie jakaś jedna strona by się zebrała konkretów, a reszta docinek :) ehhhh jak się postrzelamy to wszystkim przejdzie i się odechce pierdzenia w bambus.

Link to post
Share on other sites

Dobrej zabawy życzę 8)

Patrząc na zegarek, pewnie już się bawicie 8)

 

Niestety, odpadam.

Tydzień magazynowej roboty po 10 godzin (i spania zgrubsza po 5 :wink: ) dał mi nieźle popalić...

Poza tym, musiałbym jechać pociągiem coś koło 1.20 w nocy, a to mi niezbyt pasuje :wink:

 

Opowiecie, co straciłem :lol:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Coś tu kurna głucho od 2 dni. Ostał sie jeno sznur. Mam nadzieje że wam pogoda dopisze. aha ktoś mi maila wysłał i napisał: Przyjedz do Bornego to masz wjeby. I wszystko w pariadkie oprócz tego że wysłał mi virusa !!!!!! Ale że komp zarejestrowany na żone, to go zabrała na KWP w Poznaniu i tam odnajdą dowcipasa. Groźba karalna 3lata, wobec funkcjonariusza, więcej, szkoda że taki kolo nie potrafi znieść krytyki i ucieka się do takich metod. I co tu o takich myśleć?? Jak sie przyzna , spoko, luz wycofane, a jak nie ......

P.S. mamy 3ech obserwowanych ( to forum jest też)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...