Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

20 - 22 sierpnia - Borne Sulinowo


Recommended Posts

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podziekowania dla Padre i Qbsa za sprawna organizacje spanka, żarełka itd. Opłacało się zrobic te 1200km by sie postrzelac, pogadac i dobrze bawic.

 

Co do strzelania wady i zalety w zasadzie padly. Z mojej strony tylko jedna rada na przyszlosc: mniej gadania i spacerow a wiecej zabawy :)

Link to post
Share on other sites

Bylo bardzo milo 8)

 

Dzieki dla QBSa za organizacje, dzieki takze dla sekundantow w organizacji :wink:

 

"Gotuj z Alexem" bylo ekstra.

Pokaz wypadl swietnie. Nie milo fizycznie, acz z wielkim usmieche wspominam moment w ktorym ktos nie pozwalal mi odczolgac sie do hangaru prujac w twarz seria co chwila (nie ma to jak dobic pol-trupa ktory krzyczy o pomoc medyka - hehe, niezly klimat :wink: )

 

Wielkie pozdro dla ludzi, ktorych w koncu poznalem. Kolejne avatarki nabraly trojwymiaru. Czekam ze zniecierpliwieniem na nastepny zlocik.

 

 

PS> Dzieki tez dla Hargina i Alexa, a takze reszty wycieczki za nadprogramowe zwiedzanie po zlocie :twisted: Vault'y byly spoko

 

 

PS2> Z dystansu jednego dnia wady raczej mnie juz nie obchodza. W sumie wypadlo pozytywnie.

Link to post
Share on other sites

Naprawde ogromne podziękowania należą się dla QBS_FST za zorganizowanie i przedewszystkim powiadomienie o takiej imprezie.

 

Mimo licznych niedociągnięć było naprawde SUPER!!!, przedewszystki liczy się dobra zabawa. Mam nadzieje, że następnym razem bedzie tylko coraz lepiej. :)

 

GORZÓW WLKP. DZIEKUJE.

 

Dziekuje także wszystkim uczestnikom za czadową zabawe.

 

Już sobie wywołałem fotke całej grupy i wieszam na ścianę.

 

Dostępna jest ono do wglądu -> http://student.wisz.edu.pl/~bugess/zdjecia/zlot.jpg

 

POZDROWIENIA i DO ZOBACZENIA........

Link to post
Share on other sites

Akurat pech chciał że przez cały sierpień tyram na AEG'a :? Dobrze (bo wreszcie uzbieram na "ponurego masakratora" :twisted: ) i źle (bo nie mogłem jechać z resztą KRY na owy zlot) . Mam nadzieję że reedyja będzie miała miejsce bo jak widziałem i słyszałem zabawa była "pyszna :D " i boleję niemiłosiernie że mnie nie było.

No i oczywiście przyszły (oby) gun miałby możliwość otrzeć się o szeroki świat.

Ehhh.... kurna, life is brutal :cry:

Link to post
Share on other sites

Ale mi się przypomniało heh: Poza dobrym towarzystwem inną najfajniejszą częścią tego zlotu było samo Kłomino. Jak teraz sobie pomyśle, siedząc w domu, o tym jaki to świetny teren i cudowne budynki do strzelanek to mi się łza w oku kręci. Chyba lepszego terenu do strzelań nikt nie ma jak Polska długa i szeroka. Mimo, że teren dość niebezpieczny, to ten wszędzie walający się gruz, te okna, spadające dachówki, walące się budowle to po prostu raj. Realizm walki prawie idealny bo to wszystko wygląda jakby dzień wcześniej przeszedł front. Brakowało tylko ognia :P Jak chodziłem po dachu stołówki to się zastanawiałem kiedy wpadnę do środka. Ehhh wspomnienie ruder Kłomina jest jak najpiękniejszy sen :D

I pomyśleć, że ktoś wpadł na głupi pomysł rozbiórki tych cudownych budowli. To tak jakby rozebrać piramidy egipskie :|

Link to post
Share on other sites

i ja rowniez przylaczam sie do podziekowan:

 

- Padremu i Alexowi za olbrzymi wklad w reanimacje imprezy,

- QBSowi za pomysl,

- Gosce i Jaskrowi za brytyjska flegme http://hargin.multiservers.com/brit/bryt.jpg

- Kapralowi za humor i naszywki

- Rezulowi za podjecie sie ciezaru dowodzenia 'bezpodpaskowcami'

- Wonskiemu za mile wspolmieszkanie

- wszystkim uczestnikom combatu i zlotu :D

 

co do mankamentow imprezy - pamietajmy, ze byla to impreza, na ktora organizatorzy lozyli swoje srodki i wypominanie tego czy tamtego (np. braku nalezytego oznakowania) jest niesympatyczne.

 

caly zlot okazal sie WIELKA IMPROWIZACJA - i na tyle skuteczna, ze wiekszosc sie nawet nie polapala :D

 

zarowno pokaz, jak i strzelanie bylo robione w ostatniej chwili, na kolanie - wiec wobec tego nie bylo chyba tak zle :twisted:

 

do zobaczenia w Janowie

Link to post
Share on other sites

No to i ja się dołącze. Fajno było. Myślę że nie ma co narekać bo organizatorzy starali się jak mogli. Mam wrażenie że pokaz był lepszą zabawą dla nas niż dla "tłumu" :D . Co do strzelania to jakoś zawsze wrocławska ekipa mi uciekała (czyżby mnie nie lubili :wink: ) i większość czasu walczyłem u boku Gęsi za co też im dziękuje mimo ,iż była to w większości walka defensywna to i tak było mnóstwo zabawy. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za weekend trochę inny niż wszystkie :D .

Link to post
Share on other sites

heh, zapomniałbym, dzięki wszystkim za strzelanie, Qbsowi za "inicjację" zlociuku, Padre za bycie organizatorem "pomocniczym" i ekipie z Toronto (airsoft corps) za tymczasowe przygarnięcie mnie do waszego timu.

 

Pozdro

Kevin

 

PS. Mam nadzieje, że się wszyscy rychło spotkamy, może tym razem gdzieś w środku polski - każdy będzie miał blisko :twisted:

Link to post
Share on other sites

No to teraz zobaczcie ile osob trzyma paluchy na spustach :?

ja nie! ja nie! to oni! :lol:

dzieki (...) ekipie z Toronto (airsoft corps) za tymczasowe przygarnięcie mnie do waszego timu.  

Nie ma sprawy, miło było :D małe sprostowanie, Corps to ekipa z Toronto i Bydgoszczy :wink: prosze o nas nie zapominac :D naszą wode piłeś :lol: a dokładniej mojego brata ktory chyba sie tyć wkurzył :lol:

Link to post
Share on other sites
naszą wode piłeś :lol: a dokładniej mojego brata ktory chyba sie tyć wkurzył :lol:

Nie wkurzył, ale nie miał co w boju pić :lol: Dzięki wszyskim za udział w zlocie no i przede wszystkim wielkie dzięki dla QBS'a. Mogło być trochę lepiej, ale jeśli mam podsumować w dwóch słowach - "było super". :)

 

Ps. Moją łapę czyjaś głowa zasłoniła, ale na ogół nie trzymam paluchów na spuście :lol:

Link to post
Share on other sites
Nie wkurzył, ale nie miał co w boju pić  :lol:

 

przecież Ci odkupiłem wypitą przezemnie wodę, qrde no, a wscześniej nie wypiłem Ci całości tylko położyłem 2x 1,5L do połowy puste butelki w krzakach żeby ich nie nosić :P

 

Pozdro

Kevinos

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...