Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Verdict


Recommended Posts

  • 4 months later...

Zostają, spierają się, ale...

Ale po dobrym jednym strzelaniu, okazało się, że tną się w magach od pistolców gazowych, pobrudziły mi bardzo konkretnie magi w innych replikach, strasznie szybko brudzą komorę hopa, źle się na nich hopa reguluje = mała powtarzalność jest. Ogólnie po jednym razie dałem sobie na wsteczny.

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się tylko po cholerę komu barwiące kulki do airsfotu. Każdy normalny gracz przyznaje się do trafienia, a tarczę to te nasze repliki dają radę przebić... Więc po co bawić się w malarza?

Nie wiem, z kim się strzelacie, mnie w każdym razie tylko raz zdarzyło się mieć do czynienia z terminatorem, który dopiero po wygarnięciu z niewielkiej odległości niechętnie szedł na respawn. A brudzić sobie magazynki, komorę, lufę i ręce (które zazwyczaj są wilgotne), a na dodatek przepłacać TYLKO po to, by jakieś nooby nie psuły zabawy... Cóż, moim zdaniem gra nie jest warta świeczki.

Link to post
Share on other sites

A brudzić sobie magazynki, komorę, lufę i ręce (które zazwyczaj są wilgotne), a na dodatek przepłacać TYLKO po to, by jakieś nooby nie psuły zabawy... Cóż, moim zdaniem gra nie jest warta świeczki.

 

Dlatego strzelać na zwykłych BB a pod ręką mieć reala/lowa tych specjalnych i jak widzisz że ewidentnie wchodzą w cel szybka zmiana seria i idziesz do kolesia pogadać sobie :twisted:

Link to post
Share on other sites

ale teraz gdy wszyscy grają fair, a gdy znajdzie się jakiś terminator to zostaje szybko namierzony i wydalony ze środowiska...

hehehe już dawno się tak nie uśmiałem. Dobry żart zaiste, niezły.

 

Dlaczego nabyłem? Często zdarza się strzelać na końcówce zasięgu i pomimo "wchodzenia" w cel, okazuje się, że kulki spadają kilka metrów wcześniej. Nawet dzisiaj był tego przykład w Wysokiej. Myślałem, że Verdicty rozwiążą ewentualne nieporozumienia związane z takim właśnie zjawiskiem, ale trafić z nich w coś co znajduje się około 50-60m dalej jest równie realne, jak trafienie 10 razy 6 w DL pod rząd.to musiałby być cud. Dlatego był jeden test próbny (takie było na dwoje babka wróżyła), jedna strzelanka i podziękowałem. Strasznie badziewne kulki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...