Jump to content
REKLAMA
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.
Czy ktoś może mi podpowiedzieć co to jest za bajer zaznaczony na zdjęciu? Jest to jakaś modyfikacja montażu zawieszenia? Pierwsze skojarzenie to kółko od breloczka przypięte do jakiegoś standardowego montażu.

grom.jpg

Jakie ładownice mają do HK i G17 na sobie Panowie z fotek wrzuconych przez Liptona i wcześniej przeze mnie?

W Special Opsie jest napisane że do kamizelek MMAC dostali zestaw ładownic od EI.

Z dostaniem oryginału może być problem zarówno logistyczny jak i finansowy, więc szukam zamiennika.

Chodzi mi szczególnie o ladownice z klapą na 2x2 albo 1x2 magazynki do HK i pojedynczą lub podwójna na 9mm Glock w multicamie bo fastmagi wezmę od FMA. 

Z takich łatwiej dostępnych to widzę obie firmy Miwo, Condor, Helikon. Do tego masa chinoli których jednak nie chce z racji że to chinol... Coś możecie polecić jeszcze?

KOMBINEZON z tkaniny trudnopalnej NOMEX lub KOMBINEZON z tkaniny trudnopalnej koloru czarnego. Ważny jest też uklad kieszeni zamków i rzepów.

Przeglądając zdjęcia GROMików, to widzę, że jeżeli chodzi o moduł celowniczy jak to ładnie zostało nazwane w internetach, to tylko DBAL A2 w ostatnich 10 latach. Ktoś widział w tym czasie coś innego?

Pytanie za milion euro. Ktoś z naszych biega w jpc 2.0? Chodzi ogólnie o tą kamizelkę, ale też o sam ten odpinany na zamki panel tylni będący od razu plecakiem. Nie widziałem nigdzie ale może ktoś coś?

W dniu 9.08.2018 o 11:04, Bober00 napisał:

Pytanie za milion euro. Ktoś z naszych biega w jpc 2.0? Chodzi ogólnie o tą kamizelkę, ale też o sam ten odpinany na zamki panel tylni będący od razu plecakiem. Nie widziałem nigdzie ale może ktoś coś?

56739277_368510517209638_865500981475514

Na fejsbukowym profilu TacGear pojawiło się kilka fotek z ostatniej defilady - DA Spitfire, nowe hełmy Revision Viper, różne ciekawe kieszenie (m.in. Husar'a) itd. 

Mi się też rzucił w oczy Aimpoint T2. Przynajmniej ja go wcześniej nie widziałem u nich.

Edited by Bober00

Widziałem, że na np. Jackal Stone 2010 Lubliniec w nich biegał. Oprócz tych dwóch Jednostek, jacyś inni użytkownicy tej kamizelki w Polsce?

Kamizelki pojechały do Afganistanu?

Kamizelek tych głównie używał Grom i JWK. Były używane w Afganistanie przez operatorów Grom. Foty znajdziesz np na FB na stronce SOFT PROJECT KRZYSZTOF PUWALSKI albo C12 SPEC. SZKOLENIA to byli operatorzy Gromu.