Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW GROM


Guest Mati13k

Recommended Posts

  • Replies 747
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze wiedziec ze CRH ja robi - moglibyscie sprawdzic metke i napisac mi model/kod tej kieszeni? Planuje zamowienie w CRH za pare dni wiec przydalaby sie ta informacja do korespondencji.

 

Ps. Jesli moglbym prosic o fotke pogladowa to jeszcze lepiej.

Edited by ShiftyPL
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ktoś otrzymał już album okolicznościowy od fundacji "Sprzymierzeni z GROM"?

 

Tak, paczka doszła w ciagu okolo dwoch tygodni od zakonczenia aukcji.

 

 

Currahee szyje też tą kieszeń

 

Btw. Tak wyglada kieszen na radio od CRH w MC, gdyby ktos sie zastanawial - Pan Wieslaw podeslal mi troche zdjec.

141p1ch.jpg

 

Maja sporo nowosci, ale sklep nie jest uaktualniony, trzeba sie dowiadywac.

Edited by ShiftyPL
Link to post
Share on other sites

 

141p1ch.jpg

 

 

Można też w CRH zamówić wersje z zamkiem na dole.

Jak pisałem wcześniej w moim odczuciu zamykanie tej ładownicy jest mocno utudnione bo patent jest przekombinowany.

Ja swoją przerobiłem na klasyczne ściąganie trokiem + taśma z klamrą.

 

IaW5qbE.jpg

 

jhl4z7s.jpg

 

DdXizAC.jpg

 

Finalnie jednak udało mi się dostać oryginał od Harrisa użytkowany przez GROM.

 

UqeithC.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zaciekawił mnie cytat ze strony http://atplatoon.w.i...pl/benelli.html stąd moje pytanie;)

,,Niedawno strzelby Benelli M4 Super 90 trafiły do wyposażenia ZOA, zastępując wcześniej stosowane Mossbergi serii 500.

Prawdopodobnie strzelby Benelli posiada jednostka wojskowa GROM.''

 

Prawdopodobnie, nie znaczy że faktycznie mają. Bo wiesz, oni mają wiele sztuk broni na stanach, które były w ramach testów brane, np. Sig Sauer 551. Było go widać nawet na prezentacji dla Leszka Millera z 2001 ale czy był używany bojowo? Wątpliwe.

Link to post
Share on other sites

Wiem co oznacza prawdopodobnie.

Chodziło mi bardziej czy ogólnie strzelba ta była widziana na zdjęciach związanych z GROMem.

Niektóre jednostki specjalne zaadaptowały u siebie tę benelkę, więc te prawdopodobnie miało sensowne odzwierciedlenie, choć także żadnego potwierdzenia nie znalazłem.

W przypadku siga i innych, znaczenie ma tutaj także standaryzacja w zespole bojowym,jeden karabinek jako platforma ma sporo zalet a ze strzelbą sprawa wygląda trochę inaczej.Widocznie 870 spełnia przydzielone jej zadanie na tyle że zamysł bojowej strzelby nie jest rozwijany.

Edited by Scattergun
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Przejrzałem 3 (słownie: TRZY) ostatnie strony i znalazłem odpowiedź na to pytanie... Posty 627 i 628 chociażby...

Już nie mówiąc o tym, że wystarczy popatrzeć na w miarę świeże zdjęcia i sobie porównać czy to o czym była niedawno mowa jest nadal aktualne.

Link to post
Share on other sites

Chodzi ci o te posty na temat albumu o Gromie ?

Mam album bardzo dogłębnie przejrzany i bardzo mało jest napisane o nowinkach

A jeśli chodzi o przeglądanie zdjeć to problemu z tym nie ma jeśli sie szuka czy operatorzy używają Jpc czy normalnych PC , łatwo to rozpoznać , ale (przynajmniej ja ) mam troche problem kiedy stoi sobie np 5 komandosów i jeden ma 4101 drugi 6094 trzeci siouxa , czwarty grizzly a piąty jakiąs w ogóle nowinkę , moze ja jestem jeszcze mało obeznany (w co nie wątpię ) ;) szukam pomocy u bardziej doświadczonych kolegów wiec jeśli wiesz moze cos na ten temat to napisz , moze wiesz cos na temat jakichś innych kamizelek ale jeśli chcesz mi tylko uświadomić ze napewno przegapiłem jakis post to .. Napewno to zrobisz ;) bo człowiek nie jest nieomylny

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Nietypowe pytanie. Na zdjęciu poniżej snajper nosi ładownice na czymś, co na 99% jest chest rigiem. Czy ktoś wie może jakiego typu bądź producenta może być to oporządzenie? Wiem, że można powiedzieć: "Ci panowie używają czego im się podoba", jednak mi chodzi bardziej o sprawdzone info o wyposażeniu snajpera.

 

2v0kbr9.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...